Skocz do zawartości

TVN turbo samochód marzen impreza gt


slavok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też już uruchamiam  playera!

 

Z naprawą aut jest tak, że wiele mechaników idzie swoja drogą. Niekoniecznie wg specyfikacji raczej kierują się wiedzą nabytą.

Podejrzewam że Adam nie ma zbyt wiele doświadczenia jeżeli chodzi o modyfikacje Subaru.

Myślę że podjął pewne decyzje wg określonego wcześniej planu z właścicielem auta, sponsorami, założeniem budżetu,  bez konsultacji z fachowcami.

Jest ich przecież niewielu, nie chcą dzielić się swoją wiedzą bezpłatnie. Krytykują wszystko co się da byle nie swoje. Chociaż sam niejednokrotnie słyszałem o ich druciarstwie, bądź widziałem na własne oczy druciarstwo które trzeba było poprawiać, lub tak zostało za ciężkie pieniądze.

Wykorzystują do tej krytyki  wspólne Forum we własnym celu.

Produkcji tego programu jak i Panu Adamowi dziękuję  za to że pobudza w wielu zapaleńcach wyobraźnię i energie do działania. Dzieli się chętnie wiedzą jaką posiada publicznie (nawet jeśli odpłatnie My za to nie płacimy tylko TVN), ze wszystkimi którzy chętnie ten program oglądają.

W przeciwieństwie do innych którzy skrywają wszystko co się da byle jak najwięcej udrzeć!

 

Czy ktoś z naszych Fachowców stworzył chociaż jeden filmik lub temat w celu doinformowania użytkowników Subaru, jak ustrzec się błędów w użytkowaniu naszych pojazdów, bądź jak fajnie i nie drogo zmodyfikować nasze pojazdy?

Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami.

Edytowane przez subydu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nikt nie zauważył ze ten FMIC został polecony przez firmę zewnętrzna gdzie Kliemk się udał i to tam fachowiec (swoją drogą chyba jeden z tutajszych forumowiczów) polecił i sprzedał mu ten zestaw twierdząc że do turbawki td05 będzie to idealne rozwiazanie ;-) pewnie wiele w tym scenariusza i umowili się wcześniej ze tak właśnie będzie, ale jednak tak a nie inaczej w programie to przedstawili. Remap to chyba musiał być robiony wcześniej skoro ktoś tam turbo zmienił i wrzucił 3calowy wydech.

 

@ericsson T10s

Edytowane przez slavok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Remap to chyba musiał być robiony wcześniej skoro ktoś tam turbo zmienił i wrzucił 3calowy wydech
 

remap to powinien być zrobiony po tych wszystkich zmianach, a nie przed .. a poza tym w MY95 to nie taka prosta sprawa z remapem  ;)

 

budzet panie ;) cza ECU programwalne wsadzic, bo seria nie flashowalne chyba do 97 byly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spec od lakieru też sie nie popisał, można było wyciąć jeszcze trochę "mory" a wyszło kiepsko. Raczej kiepska reklama wyszła.    

 

Co do programu to zrobiony podobnie jak "fani czterech kółek" z discovery. Z tym że tutaj jeszcze z gorszym efektem. Program powinien pokazywać renowacje, a nie tylko szybkie pucowanie, tuning i naprawę tego co ważniejsze. 

 

Odcinek będzie za kilka dni dostępny : http://player.pl/programy-online/samochod-marzen-kup-i-zrob-odcinki,918/

Edytowane przez blade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest telewizja.Przed zrobieniem czegokolwiek właściciel mówi jaki ma plan na przyszłość i jakim dysponuje budżetem. " SPEC OD SUBARU" w tym programie czyli BADY który już jest usunięty z tego forum  miał tylko zagrać i tyle. Tam jest wszystko z góry ustalone i mówienie czy on mógł doradzić czy nie trochę mnie śmieszy. Wszystkie te programy są reżyserowane nie koniecznie przez ludzi dysponujących wiedzą techniczną. TO JEST TELEWIZJA !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do programu to zrobiony podobnie jak "fani czterech kółek" z discovery. Z tym że tutaj jeszcze z gorszym efektem. Program powinien pokazywać renowacje, a nie tylko szybkie pucowanie, tuning i naprawę tego co ważniejsze.

Jestem fanem "Fanów.." i oglądam namiętnie. Nie ma co krytykować "Kup i zrób". Inny budżet, inne możliwości. Ale i tak mam wrażenie, że się program ciut rozwinął. Przypomnijcie sobie pierwsze programy TVN Turbo - drętwota i totalne oszczedności na wszystkim. Teraz jest już kilka programów, które się naprawdę przyjemnie ogląda. Więc ja trzymam kciuki za "Kup i zrób". I oby budżety na auta rosły i niech dorównają "dealerom". Wtedy może i ja się z jakimś zgłoszę ;)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosić się może każdy, ale po "wpadce" z MB 123 w kombi prześwietlają dokładnie auta i szacują co do naprawy i ile będzie kosztował.

Dla mnie jest to reżyserka jak wszystko w tv i oczywiście musi być lokowanie bo bez tego ani rusz.

Wolałem oglądać Monster Garage, ale tego już dawno nie ma na antenie tvnT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzimy, tylko, że tam jest taka konwencja programu, poza tym Anglicy mają to w naturze, że się nabijają w wszystkiego co nie brytyjskie (chociaż z brytyjskiej motoryzacji też im się zdarza nabijać).

 

Nawet kanał jest Angielski a nie La Manche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...