Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY14


fido2001

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne te linki, ostatio pare takich dziwnych linków na forum widziałem do dziwnych adresów. A zaraz potem Moderator usuwał taki temat..

Ja tam nie klikam w takie linki jednak, dla świętego spokoju.

Tak, youtube przechwyci twoje konto bankowe a fido2001 przejmie wszystkie oszczędności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziwne te linki, ostatio pare takich dziwnych linków na forum widziałem do dziwnych adresów. A zaraz potem Moderator usuwał taki temat..

Ja tam nie klikam w takie linki jednak, dla świętego spokoju.

Tak, youtube przechwyci twoje konto bankowe a fido2001 przejmie wszystkie oszczędności ;)

 

 

Już to zrobiłem :) To jest nowa generacja przechwytywania konta ;)

Nie musi klikac na link - wystarczy że nawiązał z nim kontakt wzrokowy i (...) już ma pozamiatane...

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"http://youtu.be/Kr85_hymU9c" dla mnie to u mnie budzi alert. Wiadomo, że można youtuba zalinkować normalnie z dołączonym oknem odtwarzacza.

dzis choćby rano był podobny post od innego użytkownika z 10 postami z tematem "3 osoby zgineły w subaru" i z linkiem też z nieznanym portalem/domeną. I zaraz potem już jakis mod to usunął.

Także jeśli ktoś chce być wiarygodny to proponuję troche się zastanowić co sie wrzuca i jak.

 

Wiem już, że to poprawny adres. Ale wole mieć paranoje jednak :P

Edytowane przez beren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beren,

specjalnie dla Ciebie:

 

 

A w kwestii tego co napisałeś, żarty żartami, a na poważnie to jestem pełen zrozumienia dla Ciebie.

Nie każdy musi się znać na rodzajach linków. Masz prawo się obawiać, a nawet pójdę dalej.

Twoje podejście jest rozsądne i właściwe w sytuacji braku niepewności.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez fido2001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@fido2001, dzięki! :)

i dzięki za zrozumienie. To swoją drogoa ze strony googla bardzo rozsadnie ze wykupili domene youtu.be - wlasnie po to żeby ktos inny nie wykorzystywał do atakow podobnie brzmiacej domeny ale dopiero dzis sie dowiedzialem ze to wlasnie ich robota ;)

Edytowane przez beren
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...