Skocz do zawartości

Przeciemnienie szyb -gdzie w Warszawie?


cichy_j

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam nadzieję że nie powielam tematu... Jeśli tak to z góry wybaczcie.

Szukam miejsca w Warszawie najlepiej w okolicahc targówka, pragi, białołeki, w którym mógłbym przyciemnić folią szyby w foresterze. Czsy macie jakieś sprawdzone miejsca?

Z góry dziękuję serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie oklejałem, ale jest warsztat na Radzymińskiej przy Jórskiego - duża świecąca reklama, nie sposób przeoczyć jadąc w stronę Centrum. Robiłem tam coś innego i byłem zadowolony.

Prosze prosze... Mieszkam na Zaciszu i zawsze sie zastanawialem skrecajac w Jorskiego co ta za durna swiecaca reklama tam stoi... Szukalem jakis czas temu takich fachowcow a teraz sie okazuje, ze mam ich praktycznie pod nosem.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oni już tam długo są i na brak klientów nie narzekają z tego co widzę jak przejeźdzam.Ciekawe jak cenowo

 

Odradzam przyciemnianie szyb przy Jórskiego... tam gdzie stoi seicento z masą świecących lampek jak na choince... Podjechałem dziś do nich zapytać jak to wygląda cenowo itp... Koleś po pierwsze wyjął próbnik, który miał chyba ze sto lat.... folie porysowane, wyblakłe... i mówi abym sobie coś wybrał.............. Trudno coś wybrać jak nie widać tak naprawdę jak prezentuje się wybierana przez folia.... Folii 3M nie uświadczycie... mają tylko sunguard..... I teraz najlepsze.... za oklejejnie tyłu Forestera krzyknęli... uwaga.... 680 PLN + vat.... Spadli z księżyca totalnie. Od razu wyszedłem.....Ta usługa powinna kosztować max 350-450 PLN i tyle mniej więcej cenią ją w innych miejsach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Radomiu na ul. Osiowej przyciemniłem szyby (5 szt. w tym dwie rozsuwane) w Multivanie T4 za 400,- zł. W Foresterze szyby przyciemnione zostały w salonie Subaru za 500,-zł. W tym przypadku ściemniacz pofatygował się z foliami do salonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniłem szybki w strefie serwisowej na płochocińskiej... efekt oceńcie sami... (czarny subarowóz jest mój)

http://strefaserwisowa.com.pl/galeria/galeria_model.php?marka=Subaru&model=Forester

Edytowane przez cichy_j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam przyciemnianie umowione na wtorek... Koles przyjezdza do mnie ze wszystkim i u mnie w garazu bedzie to montowal... Super patent bo nie trzeba na pol dnia zostawiac auta i pozniej po nie jechac.... Na oferii dalem ogloszenie i zglosila sie do mnie firma www.glassfoll.pl i to u nich robie przyciemnienie. Baze maja w Piasecznie ale jezdza do klienta po calej wawie... Place za calosc 600 ale z usunieciem starych folii oraz przyciemnieniem szyberdachu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni użytkowniek tego Forka niestety pożyczył samochód pewnej nieodpowiedzialnej osobie i coś małego się wydarzyło...

Jak narazie powoli doprowadzam stan pojazdu do oryginału, ale jak wiesz na pewno nie jest to łatwe...

Wszystko w swoim czasie..

Jakbyś spojrzał na pierwsze zdjęcie to mogłbyś rownież zauwarzyć, że grill jest od wolnego ssaka, a ja nie mogę nigdzie znaleźć oryginalnego "plastra miodu" do S-turbo... szukanie igły w stogu siana... masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

doprowadzam stan pojazdu do oryginału

to jak juz sie uda wrocic z przednim zderzakiem do oryginalu, to ja chetnie wezme ten (o ile jest w dobym stanie), bo chce zmienic zderzaki i listwy z czarnych, nielakierowanych matowych, na taki wlasnie srebrny. kupno wyjdzie mi chyba taniej niz malowanie ;)

pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak z tymi cenami w Warszawie? :)

Ja finalnie przyciemniam w www.glassfoll.pl

 

Koles przyjezdza we wskazane miejsce o dogodnej porze i okleja... Warunek konieczny to posiadanie garazu z gniazdkiem elekktrycznym. Usluga trwa srednio ok 4-5h. Za oklejenie calego tylu wraz z szyberdachem oraz co wazne odklejeniem starej folii place lacznie 600zl. Folia o 5% przepuszczalnosci slonca wiec dokladnie to czego szukalem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i jak z tymi cenami w Warszawie? :)

Ja finalnie przyciemniam w www.glassfoll.pl

 

Koles przyjezdza we wskazane miejsce o dogodnej porze i okleja... Warunek konieczny to posiadanie garazu z gniazdkiem elekktrycznym. Usluga trwa srednio ok 4-5h. Za oklejenie calego tylu wraz z szyberdachem oraz co wazne odklejeniem starej folii place lacznie 600zl. Folia o 5% przepuszczalnosci slonca wiec dokladnie to czego szukalem....

 

czyli rozumiem, ze przyciemniales calego forka ? :) przdenie szyby w drzwiach tez? + szyber? bardzo ciekawy jestem jak to wyglada w subaru. w poprzednim aucie typu coupe mialem najjasniejsza folia zrobiony caly woz, ale w pieciodrzwiowce mam mieszane uczucia, dlatego chce tyl zrobic ciemniej a przod jasno, albo tylko sam tyl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

i jak z tymi cenami w Warszawie? :)

 

Ja finalnie przyciemniam w www.glassfoll.pl

Koles przyjezdza we wskazane miejsce o dogodnej porze i okleja... Warunek konieczny to posiadanie garazu z gniazdkiem elekktrycznym. Usluga trwa srednio ok 4-5h. Za oklejenie calego tylu wraz z szyberdachem oraz co wazne odklejeniem starej folii place lacznie 600zl. Folia o 5% przepuszczalnosci slonca wiec dokladnie to czego szukalem....

czyli rozumiem, ze przyciemniales calego forka ? :) przdenie szyby w drzwiach tez? + szyber? bardzo ciekawy jestem jak to wyglada w subaru. w poprzednim aucie typu coupe mialem najjasniejsza folia zrobiony caly woz, ale w pieciodrzwiowce mam mieszane uczucia, dlatego chce tyl zrobic ciemniej a przod jasno, albo tylko sam tyl

Przod zostawiam seryjny bez folii... Zgodnie z naszymi przepisami za folie na drzwiach przednich mozna dostac do 10pkt karnych i 500zl mandatu. Dodatkowo zabieraja dowod a auto trafia na parking. Robie tyl total czarny i szyberdach bo chwilami mi przypieka glowe jak sloneczko zaswieci.... Jutro wrzuce fotki jak juz autko bedzie gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przepisami to zabierają dowód, dostajesz kwit zastępczy i masz usunąć folie po usunięciu robisz przegląd na stacji diagnostycznej i odbierasz dowód rejestracyjny w wydziale komunikacji. Inna sprawa ze zawsze ta folie możesz odkleic przy policji ;-) punktów nie dają za folie. Jednak nie wiem czy to ma jakikolwiek sens by robić przód. Ja mam zrobiony tylko tył średnia folią.

 

@ericsson T10s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...