Skocz do zawartości

Wysoki spojler


Wade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy dobry dział ale nie znalazałem nic konkretniejszego więc z góry przepraszam jbc.

Chodzi o to ze znalazłem taki spojler http://allegro.pl/spojler-subaru-impreza-tuning-i4117740546.html i chciałem się dowiedzieć czy opłaca się go kupić pod waruniem ze jest identyczny jak na zdjęciach. Czy może da radę ławtiej i taniej (niż 450zł) wyrwać z jakiegoś rozbitka albo poprostu sam spojler. Co o tym sądzicie. No i moze ktoś sie spotkał z takimi dorabianymi spojlerami i wie jak wygląda sprawa z nimi. Montaż, jakość itd.

 

A tak jeszcze na pytanie na boku. Wie ktoś może jak wygąda montaz takiego skrzydełka, konkretnie ten typ. Nie wiem, czy sa moze jakies gotowe tulejki w spojlerze na śruby czy coś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam. To jest dwu-częściowy spojler. Mam w taki w swoim Subaru. Na złączeniu zaczeło się lać z śrub mocujących płyn zardzewiały który zaschnął na zewnątrz. Nie ciekawie to wygląda. Druga sprawa to jeśli lakiernik żle zrobi z takim spojlerem to żywotność takiej częsści to 2-3 lat. Polecam kupno orginalnego używanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie dalej jak miesiąc temu przerabiałem ten temat

kupiłem spoiler z wysyłką za 400zł i dałem polakierować też za 400zł.(lakierowanie trwało miesiąc) póżniej przyłożyłem do klapy i okazało się, że spoiler wygiął się jak bumerang, tzn.

boki prawy i lewy oparły się na klapie a środkiem odstawał 2cm, a wiesz dlaczego? bo wysłali mi element który był świeżo zrobiony, jeszcze śmierdział żywicą

wydane 800zł zdeterminowało mnie do zamontowania spoilera choćby nie wiem co, i...

lakiernik się sprężył i tak długo szlifował i kitował, aż spoilerek spasował idealnie do klapy, za usługę wziął kolejne 100zł :(

przeżałowałem kase, bo wizualny efekt dużej loty jest nie do opisania, jednak cieszyłem się tylko 2 tygodnie

lakier pęka w tylu miejscach, że ręce opadają

jakiekolwiek wyroby z żywicy to gigantyczna porażka i jak czytam w ogłoszeniu (np. na allegro) że wyrób jest najwyższej jakości albo profesjonalnie zrobiony to żałuję, że nie mam tego co to pisał pod ręką, bo określenia: najwyższa jakość i profesjonalizm to ewenement w naszym kraju i nie wierz, że na allegro znajdziesz kogoś albo coś co można by tak nazwać

ja drugi raz już nie kupię nic żywicznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@czekolada masz trochę racji,ale nie do końca.

Są na rynku wyroby dobrej jakości,ale nawet te,źle polakierowane zachowają się tak jak Twój spojler.

Pierwszą zasadą jest przygotowanie do malowania na sucho,docieranie szpachli i podkładu bez wody,oczyszczenie otworów odpowietrzających,powinien być przynajmniej jeden,zależy od kształtu i wielkości spojlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki Panowie. Chyba was posłucham ;) W takim razie czy ktoś z was sie orientuje gdzie mozna dorwać taki spojler oryginalny. Może jakis znajomy albo uzytkownik.  Ogólnie widzie że dość cięzko żeby coś znaleśc bo nie szukam od dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś się orentuje ile może kosztwoac taki oryginalny? Bo ciężko w ogóle znaleść. A ostatni jaki się natrafił do 1200 + przemalowanie pod mój kolor. Aczkowliek to był wysoki z 2005r. i może ma to znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

 

 

Ja za oryginał zapłaciłem 1000
 

 

I mi się taka okazja trafiła. Ba- nawet lepiej bo w kolorze moim. Tylko....Eh. Na aukcji koleś wystawił niebieski a przysłał srebrny i na dodatek uszkodzony.

Tak też zrezygnowałem. I tak czekam. Może ktoś na forum sprzeda swój np jako prezent pod choinkę ? :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał okazję kupić duży spoiler tutaj : http://www.spojler.pl/model/37/166/subaru-impreza-tuning

 

Na allegro jest parę aukcji od 330 do 450 zł. Tutaj za 600zł można kupić już z lampką stop. Zastanawiam się tylko nad trwałością i wykończeniem.

Kolego laminat jest zawsze takiej samej jakości.

W ofercie pisze, że jakość jest najwyższa i może to prawda, ale laminat zawsze popęka.

Możesz sobie stosować technologie lakierowania jakie chcesz, a pęknięcia i tak się pojawią. To tylko kwestia czasu.

Kilka tygodni temu w alledrogo był oryginalny spoiler wystawiony za 899zł, więc warto poczekać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę doprowadzić swój spoiler z laminatu do ładu i składu popękany, zacieki, oraz woda w bagażniku i ruda pod śrubami ale 1 właściciel go tak skleił że nie mogę go oderwać. Wszędzie pełno sylikonu i jeszcze przyklejony do klapy czymś taśmopodobnym. Jakiś pomysł jak go oderwać aby nie narobić za dużo szkody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, ale albo się zrywa albo zaczyna opierać się na śrubach i potem jest problem aby niżej zejść. Widzę że innej opcji nie ma i powalczę z żyłką aby jak najmniej szkody zrobić na klapie. A w między czasie i tak szukam okazji na klapę i spoiler od sti. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam małe pytanie, zauważyłem w imprezach dwa rodzaje spoilerów, czy te oba sa orginalne? jeśli ta to skąd ta różnica?

http://media2.turbosport.co.uk/2009/12/2011042510113168140003.JPG

http://www.cars-directory.net/pics/subaru/impreza_wrx_sti/2001/subaru_impreza_wrx_sti_a1249366821b2931309_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam małe pytanie, zauważyłem w imprezach dwa rodzaje spoilerów, czy te oba sa orginalne? jeśli ta to skąd ta różnica?

http://media2.turbosport.co.uk/2009/12/2011042510113168140003.JPG

http://www.cars-directory.net/pics/subaru/impreza_wrx_sti/2001/subaru_impreza_wrx_sti_a1249366821b2931309_3.jpg

Ten drugi to oryginał.

 

Obydwie podróbki.

 

Miałem laminat, bardzo dobrze spasowany i wykonany, prawie jak oryginał. Nawet nie pękał i nigdzie nie odstawał, kupiłem auto razem z nim. Wkurzała mnie jednak inna rzecz, diodowy stop, który nie działał. Po rozebraniu okazało się, że jest w nim akwarium i wszystkie diody przegnite. Kupiłem wkład i zamontowałem, ale nie budził wielkiego zaufania i prędzej czy później skończyłoby się pewnie tak samo. Kupiłem zatem oryginał. Tu o wykonaniu nie ma co wspominać. Wszystko pasuje idealnie, mocowany na kilkanaście śrub a lampka stopu jest zrobiona tak, że nie ma obaw, że coś się zepsuje. Polecam mimo dość wysokich cen używek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...