Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2014 !!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

To co zawsze B)

 

 

Zaczyna się od powitania po dotarciu do celu...

 

kissing-russian-style-L-kQ9I_T.jpeg

 

Następnie ktoś zaprasza do rozgoszczenia się i dyskusji

 

meeting-rooms-for-traveling-professional

 

Potem długo debatujemy o ważnych sprawach bieżących...

 

serious-business-meeting.jpg

 

Wszyscy są uprzejmi i poważnie traktują to coroczne spotkanie, poruszamy kwestie nadzwyczaj ważne i merytoryczne....

 

 

...aż tu nagle, nie wiedzieć czemu, dochodzi do "przeistoczenia" i uczestnicy spotkania zaczynają wyglądać tak...

Helena-Bonham-Carter-and-Jason-Isaacs-pu

 

....aczkolwiek nadal skupiamy się na poważnych kwestiach

 

insane_people_122.jpg

 

spotkanie nabiera tempa...

 

ninja-fail.jpg

 

ALE... !

przeważnie musimy się już ograniczać, bo zaczyna brakować zapasów

268412-sad-aftermath-of-a-teen-party-wit

 

pomimo tego... część imprezowiczów wchodzi w tryb party immortal i zaczyna się zabawa na ostro...

 

a.aaa-Girls-alcohol.jpg

 

gdzie "drwa rąbią" [nie wiem czemu mi to do głowy przyszło]........... straty przeważnie są :D

 

Poranek po spotkaniu dla wielu jest niesamowitym przeżyciem, zazwyczaj kończy się:

 

tak

Funny-consequences-of-drinking-alcohol-L

 

lub tak

party-barbie.jpg

 

 

 

ALE!!!! [ponownie]

 

po śniadaniu znowu wyglądamy kwitnąco i rześko...

 

male-cheerleader-blog-jpg_210751.jpg

 

....i powtórka :D

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem czy to dobry wątek. Lecę na Plejady z Wrocławia, mój pilot Kasia musi dojechać z Warszawy. Czy kochani forumowicze jest szansa aby ktoś przygarnął na pokład ładną dziewczynę i dowiózł ją z Warszawy do Wisły? Będę wdzięczny za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhehehe zapisze sobie gdyby się ktoś jeszcze kiedykolwiek zapytał jak to wygląda na tych Plejadach...  ;)

 

 

Nie podpuszczam ale może jeszcze opis przygotowań, startu, walki i wyników  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem czy to dobry wątek. Lecę na Plejady z Wrocławia, mój pilot Kasia musi dojechać z Warszawy. Czy kochani forumowicze jest szansa aby ktoś przygarnął na pokład ładną dziewczynę i dowiózł ją z Warszawy do Wisły? Będę wdzięczny za informację.

 

Poczekaj jeszcze chwilę, jak się zorientują to się będą jeszcze licytować, kto ją zabierze :biglol:

A tak na poważnie, to miejmy nadzieję, że ktoś się znajdzie. Ludziska uczynne so...

 

Czy Ty jedziesz z Wrocka w środę jako wcześniak, czy w czwartek?

 

CARLOS!!! :thumbup:

 

 

gdzie "drwa rąbią" [nie wiem czemu mi to do głowy przyszło]........... straty przeważnie są :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czy to dobry wątek. Lecę na Plejady z Wrocławia, mój pilot Kasia musi dojechać z Warszawy. Czy kochani forumowicze jest szansa aby ktoś przygarnął na pokład ładną dziewczynę i dowiózł ją z Warszawy do Wisły? Będę wdzięczny za informację.

 

Poczekaj jeszcze chwilę, jak się zorientują to się będą jeszcze licytować, kto ją zabierze :biglol:

A tak na poważnie, to miejmy nadzieję, że ktoś się znajdzie. Ludziska uczynne so...

 

Czy Ty jedziesz z Wrocka w środę jako wcześniak, czy w czwartek?

 

CARLOS!!! :thumbup:

 

 

gdzie "drwa rąbią" [nie wiem czemu mi to do głowy przyszło]........... straty przeważnie są :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ja lecę z Wrocławia w czwartek skoro świt, cztery tankowanka i jestem. Kasia myślę, że warto wziąć, chociaż dla Subaru może stracić głowę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos padłem :)

 

 

ja tez!!!  :biglol: :biglol: :biglol: .......... właśnie o mało co nie "wyplułem kawy ze śmiechu" ...jak to przeczytałem.... :thumbup:

 

rozumiem że na starciu EVO- STI  w Kielcach  było u Was podobnie???.....

 

bo ponoć subaru wygrały wieczorem....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW - patrząc na prognozę pogody przed plejadami, to dla terenowej zapowiadają się nie tęgie zmagania   :)

 

http://www.twojapogoda.pl/polska/slaskie/wisla/16dniowa

 

tydzień temu wjeżdżałem na Polanę Hondrski na Skrzycznem po silnych opadach deszczu...  było ciekawie  :D 

Jeśli prognoza się utrzyma to na terenowej będą zmagania  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej nawierzchni można się spodziewać na szosowej? Będzie z zasady tylko nawierzchnia utwardzona (asfalt, beton)? Czy zasyfione fragmenty się spotyka?

 

 

Czasem i szuterek/żużelek się trafia, a czasem i błotko (w Bełchatowie 1 próba z tego co pamiętam) - kto go tam wie ...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...