Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2014 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do naszych piątkowych rozmów.

Fajnie by było gdyby w przyszłości regulamin superoes narzucał wszystkim przynajmniej obowiązek używania seryjnych opon. Moim zdaniem poziom rywalizacji byłby na wyższym poziomie, a impreza stałaby się tańsza dla zawodników.

 

Dzisiaj większość zawodów w Polsce do wyścig zbrojeń, a co się z tym wiąże, ogromne koszty tej zabawy. :(

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się tak wtrącę to ten "paść" słabiutko teraz jedzie Pegi-iemu w porównaniu do poprzedniego serducha które sam skomponował ;) Mam wątpliwości czy choćby 260 koni teraz tam jest :P Póki co to zamienił wujek siekierkę na kijek :P Ale może w końcu wyjdziesz z nim na prostą :D bo teoretycznie powinno być coś lepiej niż wcześniej :rolleyes: 

 

P.S. Poza tym ten już nie zionie ogniem :angry:;) podczas gdy wcześniej można było kiełbasy smażyć :evil2:


 

 

Fajnie by było gdyby w przyszłości regulamin superoes narzucał wszystkim przynajmniej obowiązek używania seryjnych opon. Moim zdaniem poziom rywalizacji byłby na wyższym poziomie, a impreza stałaby się tańsza dla zawodników.

 

+1 :ok: 

Albo choćby osobna klasa budżetowa dla tych na dziadoskiej gumie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Póki co to zamienił wujek siekierkę na kijek

Wiadomo, że lepsze jest wrogiem dobrego, ale wiadomo też, że każdy sukces się rodzi w bólach ;) Nie wiedziałem zaś, decydując się na zmianę silnika, że plany mi się też pozmieniają i właściwie ta zmiana nie jest mi aż tak potrzebna  ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do naszych piątkowych rozmów.

Fajnie by było gdyby w przyszłości regulamin superoes narzucał wszystkim przynajmniej obowiązek używania seryjnych opon. Moim zdaniem poziom rywalizacji byłby na wyższym poziomie, a impreza stałaby się tańsza dla zawodników.

 

Dzisiaj większość zawodów w Polsce do wyścig zbrojeń, a co się z tym wieże, ogromne koszty tej zabawy. :(

 

Gdzie tu jest oszczędność Alexie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oszczędzi na zmienianiu opon co przejazd ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Choćby nawet!

 

Nie byłbyś sobą, jakbyś co przejazd nie zmienił opon i przy bezchmurnym niebie deszczówek nie naciągał  ;)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poniżej chyba też  :P

 

83091346676deff7gen.jpg

 

 

Jeden marketingowiec na pół strony, drugi marketingowiec na pół strony, a jedyny w tym towarzystwie sukces sportowy małym druczkiem gdzieś na obrzeżach ...  :rolleyes:

 

f3ce5f60344884e5gen.jpg

 

 

Alex, wiesz już co to za gazeta?  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poniżej chyba też

83091346676deff7gen.jpg

 

 

Jeden marketingowiec na pół strony, drugi marketingowiec na pół strony, a jedyny w tym towarzystwie sukces sportowy małym druczkiem gdzieś na obrzeżach ... :rolleyes:

 

f3ce5f60344884e5gen.jpg

 

 

Alex, wiesz już co to za gazeta? :P

Mówili, że robią mi zdjęcia do "Playboy".

Zgadłem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poniżej chyba też :P

 

83091346676deff7gen.jpg

 

 

Jeden marketingowiec na pół strony, drugi marketingowiec na pół strony, a jedyny w tym towarzystwie sukces sportowy małym druczkiem gdzieś na obrzeżach ... :rolleyes:

 

f3ce5f60344884e5gen.jpg

 

 

Alex, wiesz już co to za gazeta? :P

Szmatławiec jakiś bo ma fotki mojego niedokończonego samochodu :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mówili, że robią mi zdjęcia do "Playboy".

Zgadłem? :)

Ja nie wiem jakiego Ty Playboya czytasz ale w tym, który ja oglądam to są gołe baby.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do naszych piątkowych rozmów.

Fajnie by było gdyby w przyszłości regulamin superoes narzucał wszystkim przynajmniej obowiązek używania seryjnych opon. Moim zdaniem poziom rywalizacji byłby na wyższym poziomie, a impreza stałaby się tańsza dla zawodników.

 

Dzisiaj większość zawodów w Polsce do wyścig zbrojeń, a co się z tym wiąże, ogromne koszty tej zabawy. :(

Nie tyle seryjnych, co wystarczy homologowanych. Dobrej klasy używki slicka rajdowego z E4 można kupić naprawdę za rozsądne pieniądze i cenowo niewiele odstają od nowych opon seryjnych.

Kolejna zasada - jeden komplet na cały event z możliwością zamiany pomiędzy osiami i będzie OK ;).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobrej klasy używki slicka rajdowego z E4 można kupić naprawdę za rozsądne pieniądze i cenowo niewiele odstają od nowych opon seryjnych.

Za podobne pieniądze można kupić nieznacznie używanego slicka rajdowego czy wyścigowego, więc szczerze mówiąc, nie wiem gdzie dostrzegacie tę oszczędność.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim sposobem to nie ma żadnych oszczędności.

To bardziej chodzi o to żeby jakoś sensownie ograniczyć wyścig zbrojeń w amatorce, który stał się bardzo drogi.

Opony to jeden z kosztów (i to nie mały) który ma wpływ na to jak szybko pojedziesz.

Niestety to nie jedyny koszt tej zabawy :(

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Opony to koszt spory, bez względu na to, jakiej używasz. Inne ograniczenia wg mnie są nierealne. Bo niby jakie? Klasa seryjnych aut? Auta seryjne też są nieporównywalne. Poza tym BK musiałoby być nie wiem jak szczegółowe, a i tak pewnie wszystkich możliwych modyfikacji nie jest w stanie wyłapać. 

Dlatego jeżdżę czym jeżdżę, dla własnej satysfakcji, w swojej klasie i nie narzekam, że ktoś ma lepsze auto. Mnie tam wystarczy, że Alexa objadę, więc mam radochę co miesiąc  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej jeszcze strony, jak wiadomo na Miedzianej wszystko poza wyczynowymi butami trzymie się czarnego mówiąc delikatnie wyjątkowo kiepsko, więc oszczędności z całego sezonu z racji seryjnej gumy można zostawić bardzo łatwo na barierze :P tudzież w innym plenerze  :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Opony to koszt spory, bez względu na to, jakiej używasz. Inne ograniczenia wg mnie są nierealne. Bo niby jakie? Klasa seryjnych aut? Auta seryjne też są nieporównywalne. Poza tym BK musiałoby być nie wiem jak szczegółowe, a i tak pewnie wszystkich możliwych modyfikacji nie jest w stanie wyłapać.

Co racja to racja

 

Dlatego jeżdżę czym jeżdżę, dla własnej satysfakcji, w swojej klasie i nie narzekam, że ktoś ma lepsze auto. Mnie tam wystarczy, że Alexa objadę, więc mam radochę co miesiąc ;)

Zgodnie z teorią zaprzeczającą idei sportu, liczy się sam udział a nie zwycięstwo ;)

 

No chyba że jest to zwycięstwo nad Alexem, wtedy to ma znaczenie :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrej klasy używki slicka rajdowego z E4 można kupić naprawdę za rozsądne pieniądze i cenowo niewiele odstają od nowych opon seryjnych.

Za podobne pieniądze można kupić nieznacznie używanego slicka rajdowego czy wyścigowego, więc szczerze mówiąc, nie wiem gdzie dostrzegacie tę oszczędność.  

No właśnie to chciałem powiedzieć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? pomysł z oponami nie jest zły w klasie bez klatki

klasa z klatką rozwiazała by problem/ nikt głośno nie mówi ,kto czym jechał gdy wygrał , i o ile...

wozy z klatkami /czyt rózne pojemnosci i modele/są w róznych specach,a czasem niby wolniejsze modele/honda/ leją szybsze/evo/ i  to jest to ,

reszta powinna byc na drogowych gumach/// czyli....po waszki recenzjach producent extremów byłby bogatszy ///, ale byłóoby sprawiedliwiej-

ludziska w autach bez klatek///czyt.auta przygotowane TYLKO do amatorki/// nie rywalizowaliby z ludzmi co np przyjezdzają się rozgrzac przed rajdami czy wyscigami w autach homologowanych/// i nie dają szans amatorom czyt.ludziomm,co co jakis czas cisną zawody ,bo to kochają ,a dostają baty /często niewielkie/ od zawodowych aut niekoniecznie z lepszymi driverami :biglol:

tak na szybko głośno myśle,bo dawno sie nie scigałem,a moje podejście "chwilowe" do tematu napawa takimi myślami,a jestem zmeczony dzis ,ztem jutro rozwinę myśl ,choc juz TU coraz mniej to robię... ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...