Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2014 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Moje nudy też już są. 

 

chłopie! działanie tego sprzętu uprawniało cię na tej próbie do walki o pudło!!!!!!!!!!

za duzo pierwszego biegu, reszta dobrze bo wolniej tam gdzie ja ostro widowiskowo i rajdowo ,ale szybciej i bez fajerwerków.

Gdybym taką techniką jechał wyjałbym generalke.

masz dobrze ustawione auto pod twoja jazde i te próby tylko za bardzo go schamowujesz i nie dasz mu się "wykazać"...tak skromnie myśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś mi pojechał ...  :D

Na swoje usprawiedliwienie napiszę tyle, że ja nie umiem jeździć o wiele wiele bardziej niż Ty  ;)  To auto jeszcze niecały rok temu było total serią, w styczniu ub. roku pojechałem pierwszy w życiu oes, a ten sobotni był moim pierwszym, który ukończyłem na suchej nawierzchni na rajdowym slicku. Poprzedni, jeden raz, skończył się awarią napędów. A jeszcze wcześniej to co najwyżej semi używałem. Trzeba po prostu jeździć i się uczyć. Tak auta, jak i opony. Drogi na skróty nie ma  ;)

A poza tym nie przesadzajmy, napędy zrobiłem, to prawda, ale silnik dopiero będzie zrobiony, bo tylko trochę przewyższa serię. Za to hamulce są zupełnie seryjne, wrx-owe, coś mocniejszego, do czego będzie można mieć zaufanie, dopiero czeka na założenie  ;)  

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moje wypociny.

Pierwszy przejazd to w moim przypadku przejazd zapoznawczy, a nie treningowy, na który się spóźniłem i mnie już nie wpuścili.

 

Po filmie wiem również, jak NIE ustawiać zawieszenia. Na filmie widać, jak to auto się wygina na nowych amorach (AGX) w szybkich partiach. Dlaczego? Bo teraz poszedłem sprawdzić jego ustawienia.

Przód 2, tył 4.

Nie sprawdzałem tego w Kielcach, bo byłem przekonany, że wszystko ustawione jest na max. :)

 

Pegi, wpadaj w przyszłą sobotę na rewanż! :) Będę stawał na głowie, żeby się ZBLIŻYĆ do Ciebie. Wujek Edwin do piątku powinien uruchomić mojego GTka. Czy będzie lepiej? Mam nadzieję, bo coraz częściej myślę o zmianie hobby na szachy.

Edytowane przez ALEX
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pegi, wpadaj w przyszłą sobotę na rewanż!

Nie ma szans. Ale za sukces Twój i Subaraków wypiję  ;)

 

 

 

coraz częściej myślę o zmianie hobby na szachy.

Byle nie w czasie jazdy :P  ;) 

 

 

 

bo coraz częściej myślę o zmianie hobby na szachy.

Nie idź na skróty,zacznij od warcabów. :P  :mrgreen:  

 

Popiołu !!  :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pegi, wpadaj w przyszłą sobotę na rewanż! :) Będę stawał na głowie, żeby się ZBLIŻYĆ do Ciebie.

Ja rozumiem że ambitny jesteś ale najpierw to Ty się do mnie zbliż :P
Ja już się do Ciebie zbliżyłem. Ba, nawet przeskoczyłem

 

W sobotę będzie lanie tyłka i moja oferta spadnie do 25 000 pln

 

Oczywiści w komplecie Patrol, laweta, kompresor i.... konieczne LEJEK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś mi pojechał ...  :D

Na swoje usprawiedliwienie napiszę tyle, że ja nie umiem jeździć o wiele wiele bardziej niż Ty  ;)  To auto jeszcze niecały rok temu było total serią, w styczniu ub. roku pojechałem pierwszy w życiu oes, a ten sobotni był moim pierwszym, który ukończyłem na suchej nawierzchni na rajdowym slicku. Poprzedni, jeden raz, skończył się awarią napędów. A jeszcze wcześniej to co najwyżej semi używałem. Trzeba po prostu jeździć i się uczyć. Tak auta, jak i opony. Drogi na skróty nie ma  ;)

A poza tym nie przesadzajmy, napędy zrobiłem, to prawda, ale silnik dopiero będzie zrobiony, bo tylko trochę przewyższa serię. Za to hamulce są zupełnie seryjne, wrx-owe, coś mocniejszego, do czego będzie można mieć zaufanie, dopiero czeka na założenie  ;)

hehe, dobra motywacja nie jest zła

troszkę cię podszpontowałem,ale o to chodzi,

jaj se zrobiłem ze mogłem ja czy ty generalke wyjać z takimi rekinami ,ale fajnie nam szło,wesoło przedewszystkim

fura fajnie sie prowadzi widac a jak ogarniesz motor i przyspieszysz to bedzie fajnie i motywujaco

Bo chodzi o to ,żeby łapać przyjemnosc z tego co się lubi

sztuka jest pojechac fajnie nienadmuchanym wozem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...