Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2014 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa do wyboru ;) Drugi cel musi się udać, nawet kosztem rozpieprzenia samochodu :P

 

Z drugiej strony jeżeli się uda objechać Alexa to z automatu wbiję się między 4łapy ;)

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2. Objechać Alexa przynajmniej na jednym odcinku ośką na drogowej oponie

 

Będę Ci mocno kibicował !!!!! ………………….. aby wreszcie Alex był skupiony i nie powielał dzecinnych błędów ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. Objechać Alexa przynajmniej na jednym odcinku ośką na drogowej oponie

Będę Ci mocno kibicował !!!!! ………………….. aby wreszcie Alex był skupiony i nie powielał dzecinnych błędów ;)
Cel się udał połowicznie bo Alex na pierwszym przejeździe przebił oponę i nie dojechał do mety. Także został objechany ale niestety w nierównej walce ;)

 

Meganka do domu wróciła w jednym kawałku i na jednym przejeździe udało się wmieszać między 4łapy.

Generalnie dzisiaj była bardzo szybka trasa faworyzująca mocne samochody. W takich warunkach oceniam że w stosunku do mojego Evo traciłem około 10 sek na przejeździe. Jak na samochód 100% seryjny na zwykłej drogowej oponie nie jest źle.

 

Za to dzisiaj pogrom zafundowała nam kierowniczka VW Golfa :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to dzisiaj pogrom zafundowała nam kierowniczka VW Golfa

Trasa dziś była wybitnie na trzymaj gaz, a że jechała z mistrzem darcia "Trzymaj gaz", miała co trzymać i trzymała, to i wynik zrobiła. Tak czy inaczej szacun ;)

 

 

 

Alex na pierwszym przejeździe przebił oponę i nie dojechał do mety

 

A z Alexem to nie wiadomo, czy przebił gumę, czy mu pękła, czy tylko chciał uprawdopodobnić symulowaną awarię  :P  Najważniejsze, że wygrał piątkowy prolog  ;)

 

Szydera dziś, jak zwykle, na najwyższym poziomie :)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Za to dzisiaj pogrom zafundowała nam kierowniczka VW Golfa

 

Ech ta Paula ,….. ;) wykończy Was :idea:  :thumbup: , albo za dużo się na nią oglądacie , i nie mówie tu o przejazdach ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex jej lody kupował żeby tylko pegiego objechała :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Uff jak dobrze że mam nr.tel. do żony Alexa  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Alex jej lody kupował żeby tylko pegiego objechała

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uff jak dobrze że mam nr.tel. do żony Alexa ;)

Ty tam lepiej szykuj podnośnik, bo Pauli powiedziałem, że ode mnie dostanie kilka sekund na kolejnym Superoesie. :)

 

Miałem okazję na koniec przejechać się autem Pegiego. Dzięki!Jestem w szoku, jak to skręca i reaguje posłusznie na każdy ruch kierownicy!

 

Carfit, działamy!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Carfit, działamy!

 

Uff …..znaczy sie mogę planować gruby budżet na wakację ? :)

Żeby auto Alexa słuchało się jak moje to masz 3 miesiące na Seszelach. Tylko musisz szkole jazdy uruchomić ;)

O, jest mój filmik. Po kolejnych modach, grubych tym razem (wymiana silnika z całym osprzętem) auto jeszcze w ogóle nie jedzie (choć i tak lepiej niż na poprzedniej rundzie). Zdrowa seria (sti) pewnie idzie lepiej. Miałem w ogóle tej rundy nie jechać, ale w ostatniej chwili udało się mechanicznie wóz ogarnąć (dzięki Jacek  ;) ), to pojechałem, żeby Alex się nie cieszył ;)  Nowy komp kupiony, auto odstawione do poprawek i strojenia, na następną rundę już powinno być wszystko ok i pewnie będzie jakieś 50-60 KM i 150 Nm więcej :yahoo:  I mam nadzieję, że wreszcie, na tyle na ile umiejętności pozwolą, odlecę :)  

 

 

 

Miałem okazję na koniec przejechać się autem Pegiego. Dzięki!Jestem w szoku, jak to skręca i reaguje posłusznie na każdy ruch kierownicy!

Dużo nauki, słuchania doświadczonych mechaników i driverów, czytania forum, sporo pracy i  złotówek na to poszło. Bierz, póki jest  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex nie słuchaj go, bierz moje Evo :P On Ci tego paścia chce wcisnąć żeby Cię potem lanosem objechać. Kup Evo to przynajmniej się będziesz miał jak tłumaczyć że dojechałeś ostatni ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex nie słuchaj go, bierz moje EvoOn Ci tego paścia chce wcisnąć żeby Cię potem lanosem objechać. Kup Evo to przynajmniej się będziesz miał jak tłumaczyć że dojechałeś ostatni ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie lubię prostych rozwiązań i lubię wyzwania. ;)

Chociaż wczorajsza propozycja jest bardzo interesująca. ;)

 

Będę miał większą satysfakcję klepiąc Was autem za czapkę gruszek.

Wiem jednak, że bez wrzucenia jeszcze paru jabłek do koszyka nie mam niestety możliwości podjęcia rękawicy, a nasza, zainicjowana w sobotę liga geriatryków zobowiązuje!

 

Za miesiąc mnie niestety nie będzie. Mam w ten dzień wyjazdową imprezę z Edwinem. :)

Edytowane przez ALEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex nie słuchaj go, bierz moje Evo :P On Ci tego paścia chce wcisnąć żeby Cię potem lanosem objechać. Kup Evo to przynajmniej się będziesz miał jak tłumaczyć że dojechałeś ostatni ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czy Alex weźmie czy nie to niczego nie zmieni. A ten "paść" i tak Was klepie bez względu na to czym jedziecie ;) Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam zaraz klepie. My lubimy patrzeć jak się cieszysz ze zwycięstwa i dajemy Ci wygrać ;)

Jesteś wtedy dla nas milszy i dobre piwo przywozisz :P

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś Ci nie wierze... W szczególności widząc, jak bardzo się cieszycie, jak kto inny mnie obiedzie, bo Wy nie dajecie rady ;)

Chyba masz wybiórczą pamięć. ... ;)

 

Poczekaj, aż ogarnę parę rzeczy. Wystarczy, że auto będzie miało tylko podobną do Twojego trakcję. Wielka moc nie będzie wtedy potrzebna. Nawet klimy nie zamierzam demontować szukając redukcji masy! Wczorajszy przejazd potwierdził moje odczucia, że mój GTek źle skręca. A już zwątpiłem, że GC może dobrze się prowadzić. Jak widać na przykładzie Twojej bestii - może być tak dobrze jak w new age, który dla mnie pod tym względem bił na głowę starsze ewolucje Imprezy.

 

Mam nadzieję, że przez dwa miesiące uda się Edwinowi ogarnąć wszystko i wtedy będzie prawdziwa walka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...