Jump to content

pseudotuning

kubas

Recommended Posts

Ciekawe jak wygląda właściciel/ka - pewnie ma kompleksy i dlatego tak zrobił samochód żeby go było na kilometr widać. Ja tam wole tunning fabryczny - czyli teoretycznie bez tunningu. Najwyżej jakieś małe dodatki typu spoiler czy progi - no i oczywiście wydech(Scooby Sport do Imprezki) i to by było na tyle.

Jestem zwolennikiem tuningu wszystkiego co nadaje sie do jazdy (dla wyjasnienia - tuning nie rowna sie stylizacja!!), ale qrcze troche smaku :cry:

Podoba mi sie .................. tylko kolor :twisted: chociaz nie pasuje do Imprezy :?

Podoba mi sie .................. tylko kolor chociaz nie pasuje do Imprezy

No mnie też się spodobał. Pasował by jak ulał do mojej A3. A jeżeli chodzi o tunning wszystkiego - ok jestem za - tylko bez przesady. :wink:

...co nadaje sie do jazdy...

hahaha.gif

Tylko czy ten egzemplarz jeszcze mozna poddac tuningowi? :twisted: Wszystko ma na miejscu, gabaryty tez ok, mozna tylko zawieszenie obnizyc, ale ja lubie te z wysokim zawieszeniem diabelek.gif

Co do tej imprezki to w rzeczywistości dużo lepiej wygląda.

Coprawda ja osobiście nie przepadam za tak ubraną choinką ale wierzcie że są też totalne bezguścia a moim zdaniem ta do nich nie należy. Co do prowadzenia to jeździ całkiem całkiem, oprócz stylizacji właściciel dokonał też pewnych modyfikacji. No i wydech jest Scoobiego oprócz końcówki. Wyposażył też ją w całkiem szerokie kapcie bo z tego co pamiętam najpierw były 255 a potem 265 na wszystkich kołach. Najbardziej jednak spodobało mi się audio, anie tyle wystrój ile brzmienie.

O tej fioletowej. A tą co fliper ma w avatarku to tylko z netu ją znam. Ale ogólnie całkiem fajnie jest zrobiona. Mi osobiście się podoba. Zastanawiam się ile by takie cudo kosztowało i czy w dodatku dają tą panią, czy też odwrotnie :twisted:

...bart: z twojej poprzedniej wypowiedzi wyraznie widac (efekt chyba zamierzony) iz miales okazje widziec a nawet jechac imprezka "flippera", moze cos wiecej na ten temat nam powiesz tfu..napiszesz 8) .....

...bart: z twojej poprzedniej wypowiedzi wyraznie widac (efekt chyba zamierzony) iz miales okazje widziec a nawet jechac imprezka "flippera", moze cos wiecej na ten temat nam powiesz tfu..napiszesz 8) .....

Miałem tylko okazje widzieć tą fioletową i nią kawałek się przejechać

Co do kobiety to trudno powiedzieć, trzeba by na żywo ją :D