Skocz do zawartości

pseudotuning


kubas

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak wygląda właściciel/ka - pewnie ma kompleksy i dlatego tak zrobił samochód żeby go było na kilometr widać. Ja tam wole tunning fabryczny - czyli teoretycznie bez tunningu. Najwyżej jakieś małe dodatki typu spoiler czy progi - no i oczywiście wydech(Scooby Sport do Imprezki) i to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem tuningu wszystkiego co nadaje sie do jazdy (dla wyjasnienia - tuning nie rowna sie stylizacja!!), ale qrcze troche smaku :cry:

Podoba mi sie .................. tylko kolor :twisted: chociaz nie pasuje do Imprezy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej imprezki to w rzeczywistości dużo lepiej wygląda.

Coprawda ja osobiście nie przepadam za tak ubraną choinką ale wierzcie że są też totalne bezguścia a moim zdaniem ta do nich nie należy. Co do prowadzenia to jeździ całkiem całkiem, oprócz stylizacji właściciel dokonał też pewnych modyfikacji. No i wydech jest Scoobiego oprócz końcówki. Wyposażył też ją w całkiem szerokie kapcie bo z tego co pamiętam najpierw były 255 a potem 265 na wszystkich kołach. Najbardziej jednak spodobało mi się audio, anie tyle wystrój ile brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bart: z twojej poprzedniej wypowiedzi wyraznie widac (efekt chyba zamierzony) iz miales okazje widziec a nawet jechac imprezka "flippera", moze cos wiecej na ten temat nam powiesz tfu..napiszesz 8) .....

Miałem tylko okazje widzieć tą fioletową i nią kawałek się przejechać

Co do kobiety to trudno powiedzieć, trzeba by na żywo ją :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...