Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Widać Stachu że już po tej debacie nie jesteś taki zadowolony jak po ostatniej. Bronek też coś się nie uśmiechał tak jak ostatnio :P

A myślałeś że Duda dwa razy tak samo dostanie w dupe? :D dziś były tylko klapsy i sztucznie nakręcony Duda :D

Tak więc dzisiejsza debata bardzo mi odpowiada bo utrwala zwycięstwo Bronka w obydwu debatach, choć dzisiaj było spokojniej.

Natomiast nielegalnym zarobkowaniem Dudy bez zgody rektora UJ powinna zająć się skarbówka jak każdym innym obywatelem w takiej sytuacji.

'------------

 

 

-czy pytania Dudy pisał staruch? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztuczny Duda i swojski, prosty Bronek :biglol:  Tak Stachu dziś znów Duda zalicza KO i liczenie a Komorowski niczym rusałka pląsa do totalnego zwycięstwa :biglol: jest wielki ten nasz prosty i swojski (bekający [iI debata] i pierdzący [i debata]) Bronisław :P

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widać Stachu że już po tej debacie nie jesteś taki zadowolony jak po ostatniej. Bronek też coś się nie uśmiechał tak jak ostatnio :P

A myślałeś że Duda dwa razy tak samo dostanie w dupe? :D dziś były tylko klapsy i sztucznie nakręcony Duda :D

Tak więc dzisiejsza debata bardzo mi odpowiada bo utrwala zwycięstwo Bronka w obydwu debatach, choć dzisiaj było spokojniej.

Natomiast nielegalnym zarobkowaniem Dudy bez zgody rektora UJ powinna zająć się skarbówka jak każdym innym obywatelem w takiej sytuacji.

 

Nie martw się, PO ma takie wtyki w skarbówce że na pewno to załatwią (patrz Nowak). :D PO potrafiła każdą kontrolę na swoich ludzi szybko uwalić. By żyło się lepiej- ale tylko naszym :biglol:

Trochę siara, ze prezydent wstydzi się swojej partii. Tak wyrzucić flagę PO która opłaca mu całą kampanię :biglol:

Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie debata remisowa. Duda lepszy niż w niedzielę. Tylko tyle i aż tyle. Niestety jeden drobny niuans mi się nie podobał - mówienie o Prezydencie w jego obecności per "on" - dla mnie to dość mocny sygnał o braku trzymania nerwów na wodzy. Nie przystoi na tym poziomie polityki.

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadał o dowódcy czołgu bodaj z SS, który gdzieś na zachodnim froncie z zaskoczenia rozwalił kawałek jakiejś kolumny transportowej zabezpieczanej też czołgami. Sporo zniszczył ale i jego czołg został unieruchomiony.

Hauptsturmfuhrer Michael Wittmann, , Schwere SS-Panzer Abteilung 101, 1 SS Panzer Division Leibstandarte Adolf Hitler. Do dziś niemiecka legenda, zalicza mu się zniszczenie 138 czołgów i 132 dział przeciwpancernych.

Wspomniana akcja miała miejsce 13 czerwca 1944 r.

Niedługo potem, 8 sierpnia 1944 r. zginął dowodząc PzKpfw VI Tiger *007*, w potyczce pod Cintheaux.

Żadne źródła nie podają by kiedykolwiek miał uciekać, wręcz przeciwnie.

Z tezą o "oczywistym potępieniu" dyskutować nie sposób.

Dzięki za szczegółowe informacje :)

Co do ucieczki to raczej chodziło o zdobycie kolejnego czołgu do walki niż ratowanie skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie debata remisowa. Duda lepszy niż w niedzielę. Tylko tyle i aż tyle. Niestety jeden drobny niuans mi się nie podobał - mówienie o Prezydencie w jego obecności per "on" - dla mnie to dość mocny sygnał o braku trzymania nerwów na wodzy. Nie przystoi na tym poziomie polityki.

 

 

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

podczas debaty był Kandydatem ponoć a nie Prezydentem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...