Skocz do zawartości

Playstation 4 - PS4


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Ja muszę kupić kierownicę i jakiś stelaż/fotel, tylko nie wiem jaki żeby to było kompaktowe... Kierownicę wezmę Thrustmaster T150, bo to chyba kompromis cena/jakość.

Na padzie gra się średnio, choć teraz przestawiłem sterowanie na ten tryb "przechylania padem" i jest trochę lepiej.

 

Pomysł @wiechu100 dobry, będzie jakiś punkt odniesienia :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Qóba napisał:

Ja muszę kupić kierownicę i jakiś stelaż/fotel, tylko nie wiem jaki żeby to było kompaktowe... Kierownicę wezmę Thrustmaster T150, bo to chyba kompromis cena/jakość.

Na padzie gra się średnio, choć teraz przestawiłem sterowanie na ten tryb "przechylania padem" i jest trochę lepiej.

 

Pomysł @wiechu100 dobry, będzie jakiś punkt odniesienia :) 

 

Ja puki co pykam na padzie ale tez zaczynam sie rozgladac za jakims kierasem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qóba napisał:

@wiechu100, a na jakim trybie sterowania jeździsz? Strzałki, thumbsticki czy to przechylanie?

Jezdze na galce. Daj sobie czylosc galki na 6-7. Duzo lepiej jest. Moj rekord puki co 6:54:cos tam prosiakiem gr.3 zmodzonym na maa a 6:59 gt3rs rowniez pomodzonym na max. Ocztwisxie kontrola takcii na 0 i opony wyscigowe supermiekkie. Jezeli chodzi o czas wyscigowym porsche to mam jeszcze gdzie urwac (obrot na ost winklu przed dluga prosta :unsure:). Z gt3rs wycisnalem narazie chyba max moich mozliwosci. 

Edit: 6:47:940

Edytowane przez wiechu100
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kierownicę Thrustmaster T150, gra się o niebo lepiej w GT Sport, ale oczywiście pojawił się kolejny "problem", tj. mocowanie kierownicy... Stolik kawowy i do tego fotel "domowy" to ból pleców i mała stabilność, więc rozglądam się powoli za czymś kompaktowym.

 

Rozważam Wheel Stand Pro + kanapę lub Playseat Challange. Czy ktoś z Was coś doradzi?

1. https://www.playseatstore.co.uk/challenge.html

2. http://www.wheelstandpro.com

Edytowane przez Qóba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kierownicę Thrustmaster T150, gra się o niebo lepiej w GT Sport, ale oczywiście pojawił się kolejny "problem", tj. mocowanie kierownicy... Stolik kawowy i do tego fotel "domowy" to ból pleców i mała stabilność, więc rozglądam się powoli za czymś kompaktowym.

 

Rozważam Wheel Stand Pro + kanapę lub Playseat Challange. Czy ktoś z Was coś doradzi?

1. https://www.playseatstore.co.uk/challenge.html

2. http://www.wheelstandpro.com

Będę miał do sprzedania wheel stand pro + uchwyt na skrzynie z ręcznym jakby ktoś reflektowal

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

e9822e6037f051a47b603244cc6cf896.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czy ktoś ma może adapter żeby podłączyć G27 do PS4? Chciałbym polatać trochę na dircie, a nie chce specjalnie kupować G29. 
Używał ktoś takiego adaptera, jakieś doświadczenia? 

Znalazłeś coś działającego?
Mam G25 i niestety ten sam problem co Ty z G27 - brak kompatybilności z PS4 :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A odkopie, bo wczoraj po kilku miesiącach przerwy zabrałem dzieciakom ps i se ciupłem w dirta rally. 

Pytanie do obeznanych: da sie ściągnąć do dirta na ps jakieś mody? Najbardziej chodzi mi o "realistic damage", widziałem na yt że jest coś takiego. Ale ja jako noga technologiczna nie mam pojęcia co i jak.

P.s upala ktoś nowego rally 2.0? Jak to wygląda? w sensie warto kupić?  Bo dirt4 był sporo gorszy od rally..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wgrać modów na ps4. Dirta 2.0 coś zacząłem i Moim zdaniem jest tak jak w rezenzjach. Jezdzi się troszkę łatwiej niż w jedynce, ale o niebo lepiej niż w dirt 4. Trasy w Polsce są świetne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Dorsz914 napisał:

Nie da się wgrać modów na ps4. Dirta 2.0 coś zacząłem i Moim zdaniem jest tak jak w rezenzjach. Jezdzi się troszkę łatwiej niż w jedynce, ale o niebo lepiej niż w dirt 4. Trasy w Polsce są świetne. 

Uu to szkoda że sie nie da-_-

Hmm nie wiem czy dla samych tras w PL warto mi to kupować, muszę sie zastanowić..

A Project Cars2 vs Asseto?  Mam PC jedynkę dawno nie grałem w sumie bo ustawienie force feedbecku w tym to jakiś dramat jest i pieprzłem tym w szuflade. Podobno dwójka poprawiona, ale podobno asseto i tak lepsze?? Ktoś jakieś porównanie ma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC2 jest znacznie poprawiona w stosunku do PC1 - w koncu da sie grac ;) Ale, wg. mnie, jest problem ze sztuczna inteligencja. Zdarzalo sie, ze w trakcie kwalifikacji ledwo wykrecalem pole position a w trakcie wyscigu odchodzilem na dwa czy 3 okrazenia. Niby PC2 ma tzw. Live Track (np. gumowanie toru czy jak to sie nazywa w PL) ale nie sadze zeby to az takie znaczenie mialo. Ale nie gralem od dawna wiec moze cos poprawili. Zainstaluje wieczorem AC i dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz22 napisał:

Asseto

Corsa jak dla mnie jest cienkie jak barszcz. Gram w Gran Turismo Sport i jest rewelka. Mam jeszcze Driverclub ale jak lubisz otwarty świat to fajne jest The Crew i nie trzeba mieć PS PLUS tylko, że to nie jest symulator.

Jak nie masz ciśnienia na Dirta 2.0 to pewnie za kilka miesięcy będzie tańsze

Project Cars tydzień temu był w promocji na PS Store, teraz są jakieś Need For Speed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, llkuba napisał:

Corsa jak dla mnie jest cienkie jak barszcz. Gram w Gran Turismo Sport i jest rewelka. Mam jeszcze Driverclub ale jak lubisz otwarty świat to fajne jest The Crew i nie trzeba mieć PS PLUS tylko, że to nie jest symulator.

Jak nie masz ciśnienia na Dirta 2.0 to pewnie za kilka miesięcy będzie tańsze

Project Cars tydzień temu był w promocji na PS Store, teraz są jakieś Need For Speed.

Nie chce żadnych NfS czy tego typu scigałek bo poprostu nawet nie chce mi się grać gdzie przy 250 idę bokiem i mogę sterować na padzie.

 

A właśnie jak to jest z gran turismo? Kiedyś czytałem jakąś recenzję (Nie pamiętam której części) i nie była za dobra. 

Jak w tej grze z fizyką jazdy?

Ja nie bardzo ogarniam te systemy płatności przez system ps4, ale serio tak jest że jak kupisz gran turismo to trzeba auta (nie wszystkie oczywiscie) dokupowac osobno czy coś W tym stylu?

25 minut temu, blejzu napisał:

@Mateusz22 spytalem na szybko brata i PC2 sprawia wiecej frajdy ale AC jest bardziej "real". Ale roznice sa minimalne. Masz kierownice?

Hmm może kupię PC2 jeśli serio jest poprawione.

Tak mam g29, inaczej grać można tylko w dirta4 i jakieś arcade;)

 

P.s nie jestem jakimś mistrzem kierownicy "wirtualnej" (prawdziwej też zresztą nie:biglol:) ale lubię mieć satysfakcję jak przez przypadek uda mi sie wyjść z poślizgu obronną ręką ;)

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mateusz22 napisał:

Ja nie bardzo ogarniam te systemy płatności przez system ps4, ale serio tak jest że jak kupisz gran turismo to trzeba auta (nie wszystkie oczywiscie) dokupowac osobno czy coś W tym stylu?

Duzo aut jest w podstawowej wersji ale mozna dokupic pojedyncze auta z tego co widzialem (zadnego nie kupilem). Podobnie jest w PC2 (np. Ferrari albo Porsche maja swoje dodatki) tylko kupujesz zestawy aut a nie pojedyncze modele. 

15 minut temu, Mateusz22 napisał:

Hmm może kupię PC2 jeśli serio jest poprawione.

Mi sie bardziej podoba PC2 ale gram na padzie wiec moje odczucia moga byc przez to zaklamane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mateusz22 napisał:

A właśnie jak to jest z gran turismo? Kiedyś czytałem jakąś recenzję (Nie pamiętam której części) i nie była za dobra. 

Jak w tej grze z fizyką jazdy?

Ja nie bardzo ogarniam te systemy płatności przez system ps4, ale serio tak jest że jak kupisz gran turismo to trzeba auta (nie wszystkie oczywiscie) dokupowac osobno czy coś W tym stylu?

Gran Turismo jest super. Impreza  ma dzwięk prawdziwego boksera.  Auto możesz kupić w PS Store albo za pieniądze z wyścigów. Za punkty mil możesz tuningować samochód albo kupić z grupy gr3 bo co jakiś czas są aktualizacje. Dzięki aktualizacji ostatno doszła nowa supra i kilka innych aut oraz tor. Do Poczekalni potrzebujesz plusa. Ale są jakieś zawody sezonowe bez plusa na zapisy.  Są też wyścigi po szutrze i drift. Dzwięk jest bardzo realistyczny tak samo jak prowadzenie. Gram bez absu i trakcji mało tego w STi podczas wyścigu możesz rozdielać dyferencjał przód tył i kontrole trakcji. Co dziennie po przejechaniu ponad 40 km dostajesz auto w prezencie.

 

 

Za GT Sport zapłaciłem 79 zł w wersji pudełkowej. Instalka z aktualizacją zajmuje prawie 100GB.

 

Jestem fanem GT i dla tego kupiłem PS4. W kolekcji mam PS3,2,1 PSP i PS TV.

 

Oczywiście gram na padzie.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...