Skocz do zawartości

Playstation 4 - PS4


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dramatyczna :)

na E-rajdy masz instrukcje jak zacząc czyli co i jak zainstalować, potem na tamtejszym forum możesz poczytać jak zrobić Ngp. Dużo lepiej się jeździ.

 

Co do tras to większość jest off line (kilka czeskich jest tylko online). Jest tego naprawdę sporo, nawet Karowa, czy sweet lamb jest co jeździć ;) 

Od tego trzeba zacząc:

 

http://e-rajdy.pl/jak-dolaczyc-wrsmp09.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT Sport odpalilem w weekend - jak dla mnie super. Wyscigi online wreszcie maja jakis sens, gra sie swietnie. Dla grania offline pewnie bym nie bral, ale online jest genialne (niestety wymaga PS Plus co jest dodatkowym kosztem). jedyna wada to troche malo aut i torów (w sensie prawdziwych torów, np. Silverstone, Imola, etc. a nie tras). I troche dziwne rajdówki tam występują np. Nissan GT-R Rally :)

 

jakby co to moj nick na PS to dreadgaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeszcze na gt5 ścigaliśmy się forumowo np seryjne STI na nurburgring na takich samych oponach, ciężko tylko było zweryfikować czy ktoś czegoś nie pomodził ;)

 Było tez cos takiego jak wyzwanie: online jeździło się jakąś trasę i tam już sama gra pilnowała by nie oszukiwać. Zrobiliśmy listę na forum i widac czasy forumowiczów było widac w grze. Z kosmitami z netu nie było co rywalizować ale my walczyliśmy między sobą, czasami najlepszym wyborem była jakaś Honda, a my wszyscy lataliśmy Subarkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G29 mam i ja :)

Wczoraj testowałem dirta4, zabawa ogólnie od nowa, o ile wcześniej na padzie grałem na najwyzszym poziomie i udawało mi sie wstrzelić tam gdzieś w okolice dziesiątki na manualnej skrzyni, tak na kierce na razie automat i walka o to by trafić w droge:D

Swoją drogą, ten kto wymyślił obracane łopatki to łopatą powinien dostać w łeb, nie da się tego używać jak dla mnie, musze dokupić liwarek osobny;) Do tego jakoś rozwiązać ręczny bo też w niego trafić na razie nie mogę.. Ogólnie fajnie, ale czas tylko w weekend żeby coś pojeździć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w GTSport wszystkie warunki, opony itd się ustawia więc auta będą identyczne :) 

Proponuje sobotę wieczór ale dajcie znać jak wam pasuje. Oczywiście na początek seryjne sti. Trzeba tylko wymyślić kto wybiera tor i na ile przed wyścigiem żeby były równe szanse nauki :) 

Mateusz łopatki faktycznie słabe ale tylko w grach rajdowych. W GT nie przeszkadza wcale w sumie bo się tak nie macha kierownica :P zanim sobie ogarniesz ręczny co w przypadku G29 najłatwiejsze nie jest polecam przestawienie na sprzęgło i nauczenie się nogą. W porównaniu z szukaniem przycisku milion razy lepiej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bartek1986 napisał:

 

Mateusz łopatki faktycznie słabe ale tylko w grach rajdowych. W GT nie przeszkadza wcale w sumie bo się tak nie macha kierownica :P zanim sobie ogarniesz ręczny co w przypadku G29 najłatwiejsze nie jest polecam przestawienie na sprzęgło i nauczenie się nogą. W porównaniu z szukaniem przycisku milion razy lepiej :) 

No tak ale nie ruchome łopatki sprawdzają się i w rajdach i w wyścigach, a obracane tylko w wyścigach...

Co do ręcznego na sprzegle to wydaje się nie głupie, bedziem testować przy weekendzie ;)

Ogólnie szkoda ze zrobili z kierownicy kolejnego pada, przecież mając PS ma sie już pada, do tego bez kabelkow, ja nie widzę problemu ustawić wszystko z niego, odpalić start i położyć go z boku, a tak trochę przeładowana ta kierownica jednak, taki w sumie chyba największy minus jak dla mnie...

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jak sobota 21 jakiś wyścig czy temat umiera? :D

Ja plus kolega z tego forum jesteśmy :)

Trzeba by się powymieniać zaproszeniami do znajomych i wybrać tor/wyścig.

Żeby było ciekawiej proponuje powiedzmy 15 min trening/kwalifikacje i wyścig ze zużyciem opon/paliwa i włączonymi uszkodzeniami aut. Trzeba ustalić liczbę okrążeń ale to zależy od długości toru.

 

Myślę, że nawet jakby się zebrało 4/5 osób to już będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...