Skocz do zawartości

Playstation 4 - PS4


Woszkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

tak w Unity ;) mój psn: bucky_pl gram codziennie od 22 do 1 ;) szukam chętnych bo potrzebuję zdobytych pkt assassyna oraz misje do trofeum ;) jak się uzbieramy to mogę stworzyć klan subaru ;)

 

Moj nick to LisuWPI.

 

Narazie koncze FarCry4n ale zawsze moge wrocic do AC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie trofiki internetowe w AC już ograłem, teraz zbieram skrzynie oraz kokardy, zrobię część misji na 100% i platyna wpada :) a wtedy mam dylemat bo około 5gier w kolejce jeszcze zafoliowanych czeka na swoją kolej i w co tu grać :)

Edytowane przez bucky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Watchdogs, o ile czas pozwala...

 

Ale denerwuje mnie ta subskrypcja do PS+, ktora jest niemalze przymusowa, jesli sie chce robic cokolwiek online :( Przynajmniej w Watchdogs niektore tryby (sledzenie i hackowanie) sa "za darmo". Buntuje sie przeciwko PS+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i zagościła u syna PS4. Na razie z "Assasinem Unity". Zastanawiałem się nad jakąś samochodówką, ale - póki co - chyba nie ma z czego wybierać . Nie wiem jak u Was, ale my nie mogliśmy za czorta w czasie świąt zalogować się on-line. Subskrypcja PS+ niemalże przymusowa - nie bardzo to mi się podoba.

 

PS3 zostawiliśmy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Odgrzebię :)

 

Gra ktoś w Far Cry Primal? 4 była super, ale nad Primalem się zastanawiam i nie mogę się zdecydować.

 

No i jutro wychodzi The Division :)

Ja gram w Primal. Wg mnie tak samo kozacka jak 4 no i mozna jezdzic na tygrysie szablozębnym :)

 

 

Wysłane z iSzita za pomocą Tapatalka

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram w uncharted kończe 2 potem 3 bo dostałem gratis 3w1 bo zakupiłem edycję 1TB ale jakoś mało czasu na granie :) mam też COD Black Ops III

I jak Uncharted? Uważam tą grę za mistrzostwo świata, tak samo jak god of war! Edytowane przez abecer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części Uncharted na PS4 skończyłem i z niecierpliwością czekam na czwórkę. Uważam, że obok Tomb Raidera to najlepsze gry dostępne na PS4.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...