Skocz do zawartości

"Zwolnij, szkoda zycia" WTF?


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Z Twoich postów (w powiązaniu z wynikami) mam wrażenie, że jesteś bardzo dobrym kierowcą i rozsądnym i skromnym człowiekiem.

 

hm, dziekuje :roll:, ale akurat dzisiaj nie zauwazylem slupka i wybilem sobie tylna szybe :oops:

 

Jakbyś się postawił w roli "kreatywnego" z agencji reklamowej i miał świadomość zarówno "odbioru marki" jak i "wrażeń na ulicach", to jaki samochód byś umieścił w tej reklamie? Skodę Fabię diesel?

Mnie przychodzą na myśl tylko dwie opcje; BMW (jakikolwiek model), albo Impreza...

 

za bardzo dobra reklame uwazam ta, gdzie ojciec wstaje i idzie do pokoju syna i zastaje opuszczone pomieszczenie, poniewaz syn zabil sie ojca samochodem. najczesciej gina mlodzi ludzie wlasnie w samochodach swoich rodzicow, maja je do dyspozycji niezbyt czesto wiec paluja ile sie da. wychodzi wiec na to ze wlasnie jakis papamobile bylby ok.

 

z drugiej strony sa mlodzi gniewni w "sportowych", mocno wyeksploatowanych, niedoinwestowanych samochodach, ktorzy popisuja sie przed rowiesnikami swoja brawura. obstawiam trzy drzwiowe GTi na alu felgach. wystarczy Golf GTi, moze Ibiza czy starsze BMW seria 3, samochod, ktory jest w rekach wiekszej ilosci uzytkownikow.

 

wlascicele Imprez to osoby z doswiadczeniem zyciowym, czesto posiadajacy rodzine, posiadający dobra prace czy prowadzacy dzialalnosc gospodarcza, maja dla kogo i czego zyc, sa swiadomi zagrozen. to nie do nich jest skierowana ta akcja, odbiorca sa mlodzi ludzie, ktorzy za uciulana kase kupuja pierwsze auto.

 

w tej sytuacji akcja majaca na celu ratowanie zycia w sposób niekorzystny wpływa na wizerunek marki i chyba nie do konca trafia do tych, których powinna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 309
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na drodze to kierowcy zabijaja a nie samochody. Dlatego podalem przyklad Malucha, bo za moich czasow byl to samochod najlatwiej dostepny i za jego kierowniaca zasiadali mlodzi ludzie bez doswiadczenia na drodze jaki i w zyciu. Jak kogos stac na Subaru to powinien miec juz troche poukladane w glowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlascicele Imprez to osoby z doswiadczeniem zyciowym, czesto posiadajacy rodzine, posiadający dobra prace czy prowadzacy dzialalnosc gospodarcza, maja dla kogo i czego zyc, sa swiadomi zagrozen.

a

Nie zna zycia, kto nie służył w marynarce! O słodka naiwności!

Wyjedź se na szosę gdańska i popatrz jak kawiory gnaja w piatek wieczorem do Gdańska do małżonek nad morzem. Merole, BMW, Imprezy, Outbacki, Spece B...... lista długa i szeroka.

i prowadzą firmy, mają dzieci a lecą 260 po krakowskiej autostradzie.

 

Charakter tego auta jest prowokujacy. To auto nakłania. A tyrudno sie dobrej kusicielce oprzeć. I tak kusicleka jeszcze dobrze trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakter tego auta jest prowokujacy. To auto nakłania. A tyrudno sie dobrej kusicielce oprzeć.

 

ale Ty, jak i wielu innych uzytkownikow tej marki jestes tego swiadomy, 18-20 latkowie sa niestey pozbawieni wyobrazni a ich przeswiadczenie o wrecz nadprzyrodzonych umiejetnosciach prowadzenia samochodu to najkrotsza droga (niestety nie tylko dla nich samych) do zakladu pogrzebowego :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem, świadomy? Ja? jak lecę 210 do warszawy, jak jadę 200 katowicką? jak jadę 260 do krakowa????

jak wyprzedzam, tam gdzie nie powinienem? CO TY GADASZ! Jaka świadomość.

Jade se, widzę że mam 5 sekund, to wyprzedzam, a jak mi bieg źle wejdzie to nie wyprzedzę tylko sie rozwalę i 5 osób razem ze mną.

Jade za jednym takim na cynamon, za mna jeszcze jeden taki, i lecim przez te wsie 160.

No i ja sie pytam, dyrektorzy i właściciele....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem, świadomy? Ja? jak lecę 210 do warszawy, jak jadę 200 katowicką? jak jadę 260 do krakowa????

jak wyprzedzam, tam gdzie nie powinienem? CO TY GADASZ! Jaka świadomość.

Jade se, widzę że mam 5 sekund, to wyprzedzam, a jak mi bieg źle wejdzie to nie wyprzedzę tylko sie rozwalę i 5 osób razem ze mną.

Jade za jednym takim na cynamon, za mna jeszcze jeden taki, i lecim przez te wsie 160.

No i ja sie pytam, dyrektorzy i właściciele....

 

chyba nie ma sie czym chwalic :roll:

 

no to ktos wydal mase kasy na spoty z dedykacja specjalnie dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem, świadomy? Ja? jak lecę 210 do warszawy, jak jadę 200 katowicką? jak jadę 260 do krakowa????

jak wyprzedzam, tam gdzie nie powinienem? CO TY GADASZ! Jaka świadomość.

Jade se, widzę że mam 5 sekund, to wyprzedzam, a jak mi bieg źle wejdzie to nie wyprzedzę tylko sie rozwalę i 5 osób razem ze mną.

Jade za jednym takim na cynamon, za mna jeszcze jeden taki, i lecim przez te wsie 160.

No i ja sie pytam, dyrektorzy i właściciele....

 

chyba nie ma sie czym chwalic :roll:

 

no to ktos wydal mase kasy na spoty z dedykacja specjalnie dla Ciebie

Chojny znowu Ci sie mózg wyłączył???? Znowu czytasz wprost?

Przeciez tutaj każdy tak jeździ!!

Chojny weź mnie nie wnerwiaj bo wiesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITUS, znowu Ci sie mózg wyłączył????

 

zdecydowanie mnie z kims myslisz, mam na imie Pawel a na tym forum, czy w realu nie mialem przyjemnoscie (czy tez nieprzjemnosci) Cie poznac.

 

sam nie jestem swiety za kolkiem, ale im wiecej kilosow nakrecam tym mam wiekszy respekt dla drogi i mniej zaufannia do innych i siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny, jasne, ze cie pomylilem, bo spojrzałem na to kto napisal ostatni post, patrze WITEK! to sie wnerwilem, ale potem zrobilem edit i jest efekt wprost do Ciebie.

Gdybys czytał ze zrozumieniem, wiedziałbys, że jest to samokrytyka połączona z pogłębioną analizom na własnym przykładzie.

DOpóki nie zcaczniesz sam jeździć tym potworem nie wyrazaj moim zdaniem sądów...

Ja juz moge po trzecha latach.

wiesz co, ale tak naprawdę to jest tylko stan umysłu. Bo Hondą i Saabem jeździłem prawie tak samo. Tylko gorzej trzymały.

A malucha miałem przerobionego to dymał 140 na płaskim. I to dopiero była zabawa. Dziś bym dziecku nie pozwolił tym jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno coś masz problem z tym kuszeniem.... W dupę jeża ! To jak w tej reklamie byli “wariaci” to wielkie Halo ! Że uraża osoby psychicznie chore. Teraz obraża mnie, bo właśnie znajomy po obejrzeniu tej reklamy miał do mnie głupawe uwagi. Ludzie większości to .... i biorą reklamę dosłownie... wieżą nawet że w serialach grają prawdziwi ludzie. Wiec szlak mnie trafił że ktoś mnie kojarzy z idiotą co popie....a w terenie zabudowanym 120 Km/h, albo takim co wyprzedza bez migacza na trzeciego. Po za tym uleganie pokusie okupione jest utrzymaniem auta w stanie nienagannym technicznie z czym wiąże sie wiele wyrzeczeń.

Wizerunkowi Subaru w tej reklamie mówimy NIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga hamowania to nie wszystko.

260 tio jest predkosc smiertelna w kazdym aucie. nawet na faszystowskiej autostradzie. dlaetgo tak se w USA nie pojezdzisz. Bo cie zastrzela.

W USA mozesz sobie pojezdzic ile tylko chcesz i na ile warunki pozwalaja i nikt Ci nic nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charakter tego auta jest prowokujacy. To auto nakłania. A tyrudno sie dobrej kusicielce oprzeć. I tak kusicleka jeszcze dobrze trzyma

 

Gadasz jak mój stary, który gdy go sporadycznie używał wysiadał z mojego auta zawsze spocony. I gadasz od rzeczy. Jak sie ostatnio przesiadłem na dłużej do starego mercedesa to jeszcze bardziej mi odbiło, i co ma to tego subaru ja sie pytam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny, jasne, ze cie pomylilem, bo spojrzałem na to kto napisal ostatni post, patrze WITEK! to sie wnerwilem, ale potem zrobilem edit i jest efekt wprost do Ciebie.

Gdybys czytał ze zrozumieniem, wiedziałbys, że jest to samokrytyka połączona z pogłębioną analizom na własnym przykładzie.

DOpóki nie zcaczniesz sam jeździć tym potworem nie wyrazaj moim zdaniem sądów...

Ja juz moge po trzecha latach.

wiesz co, ale tak naprawdę to jest tylko stan umysłu. Bo Hondą i Saabem jeździłem prawie tak samo. Tylko gorzej trzymały.

A malucha miałem przerobionego to dymał 140 na płaskim. I to dopiero była zabawa. Dziś bym dziecku nie pozwolił tym jeździć.

 

 

stam sie jak moge zrozumiec co do mnie piszesz, mam nadzieje (jestem pewien) ze juz niedlugo zakupie Subaraka i moja ocena pewnych zachowan sie nie zmieni, ja chce zyc. samokrytyka w Twoim przypadku tylko potwierdza ze podejmujesz ryzyko swiadomie, a umiejetosci z tego co piszesz podnosisz na roznego rodzaju imprezach motoryzacyjnych co powoduje ze jestes lepszym kierowca niz inni.

 

drive fast die last :twisted:

 

moze kiedys przy piwku dokonczymy ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego amerykanie nie maja sukcesów w motoryzacji, az strach pomyśleć jak nazwać młodzianow w Finlandii ktorzy upalają tam od brzdąca... Auto - wynalazek szatana :evil: Po co nam bomby atomowe wpuśćmy wszystkich do STi :wink:

Zanim palniesz glupte to sobie poczytaj w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...