Skocz do zawartości

Liga gokartowa - Warszawa i okolice


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ostatnio ogladalem Cartoon Network... on teraz nie jest Blue... on jest Deo ;-) ))

 

BTW - wpadne do BC pouczyc sie od najlepszych :twisted:

 

Prosiemy :twisted:

 

BTW: Two Stupid Dogs jeszcze tam bywaja? Albo Cow and Chicken :?: :grin:

 

Nawrocony...

 

Devlin - mam nadzieje, ze ogarnales i wszystko jest OK :-)

 

Raju... no coz, za nielegale sie placi. Wspolczuje. Ja kiedys zostawilem w GalMoku lusterko na slupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju... no coz, za nielegale sie placi. Wspolczuje. Ja kiedys zostawilem w GalMoku lusterko na slupie ;)

 

Daj spokój Chloru, ale zły jestem :evil: jak oni te słupki robią :?: Zapatrzyłem się na filar we wstecznym, stałem przyklejony do lewego i nagle czuję, że jakoś ciężko idzie... :lol: Wrzuciłem jeden, wychodzę a tu pach...malutki żółty odbity ma tylnym zderzaku i błotniku :roll: Patrzę i mówię "kaplica". myśląc sobie jednocześnie, że , morał z tego taki, że za nielegale się płaci :cool: :mrgreen:

 

PS. Chłopaki dzięki za spotkanko :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju... no coz, za nielegale sie placi. Wspolczuje. Ja kiedys zostawilem w GalMoku lusterko na slupie ;)

 

Daj spokój Chloru, ale zły jestem :evil: jak oni te słupki robią :?: Zapatrzyłem się na filar we wstecznym, stałem przyklejony do lewego i nagle czuję, że jakoś ciężko idzie... :lol: Wrzuciłem jeden, wychodzę a tu pach...malutki żółty odbity ma tylnym zderzaku i błotniku :roll: Patrzę i mówię "kaplica". myśląc sobie jednocześnie, że , morał z tego taki, że za nielegale się płaci :cool: :mrgreen:

 

PS. Chłopaki dzięki za spotkanko :smile:

 

A ty myslisz, ze ja masakrujac lusterko bylem szczesliwy ;-) ? Dokladnie tak samo stalem przytulony jedna strona, dosc ciasno bylo i patrzylem sie do tylu. No coz taki lajf.

 

Nie ma za co. Bylo faaajnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja będzie mniejsza? :twisted:

 

No nie taka mniejsza :smile: - jedzie Blue, HubiSubi i Raju, więc pierwsze 3 miejsca są juz obsadzone :smile: :smile: :smile:......

 

.... co z drugiej strony nie jest takie złe - lepiej gonić niż uciekać :twisted:

Będę ja i Adamusmax - dwa ostatnie też zajęte :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dopisuję

 

Lista:

 

1. Devlin

2. Hogi

3. Raju

4. adamusmax

5. Chloru

6. Blue

7. Azrael

8. HubiSubi

9. Polini

TEN. MIKKI... hehehe

11. Szerszeń

12. Zofija

13. Inżynier Mamoń

14. Lukiasz

15. YRK

16.maciekSubru

17. ost

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotrę to najwcześniej na 21. Mam nadzieję, że się jeszcze załapię. Odbiór kart drogowych w piasecznie i badanie techniczne przed Monte Calvaria :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...