Skocz do zawartości

Liga gokartowa - Warszawa i okolice


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas wczorajszej zabawy na urodzinach Matiego powstał pomysł zorganizowania Ligi Gokartowej.

 

W Warszawie i okolicach są do dyspozycji trzy tory: Blue City, Fort Wola oraz Imola (Piaseczno). Proponuję, aby rozgrywki prowadzić co miesiąc - inaczej może się nam po prostu przejeść.

 

Proszę o zgłaszanie chęci uczestnictwa, po poznaniu wstępnej ilości zainteresowanych będziemy mogli ustalić harmonogram oraz określić zasady, punktację, itp. Przy okazji można rozejrzeć się za sponsorem / sponsorami - miłym akcentem byłyby nagrody na zakończenie sezonu.

 

Sugeruję początek ligi na wrzesień - po okresie wakacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja i Big G nie mamy szans ze względu na przelicznik masy do mocy (wszystkie kobiety Nas zleją), ale zabawa może być naprawdę przednia!

Zabawa TAK, wyniki ...

 

 

 

durbos ale jaki problem my odbijemy sobie to w inny sposob tez dobra zabawa:) jak cos to zamiast gokarta przejazd subarakiem heeh .. ale zawsze mozna mile spedzic czas przy drinku podczas zawodow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko mnie będzie stać... to się piszę.

 

 

Ale nam Xbike spuści baty....

 

Ja bym stawiał raczej na Blue (a ja się nie mylę)

 

A ja stawiam na Tolka Banana :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Blue - cichociemny - objeżdża wszystkich w Słomczynie i teraz szuka nowych ofiar :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Big G nie mamy szans ze względu na przelicznik masy do mocy (wszystkie kobiety Nas zleją), ale zabawa może być naprawdę przednia!

Zabawa TAK, wyniki ...

 

to moze oddzielna klase dla nas stworzyc, MaciekSubru tez by sie zalapal do nas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno gokart, gokartowi nie równy i dużo zależy od konkretnego egzemplarza, ale mimo to się piszę, w końcu chodzi tu o FUN!

 

Mikki, jest na to rozwiązanie - na np. 10-ciu startujących bieżemy trzy gokarty: każdy robi 5 minut każdym z kartów, na koniec wybieramy najlepszy czas. W ten sposób wszyscy jeżdżą i tymi lepszymi i tymi gorszymi.

 

Poza tym, jak słusznie zauważyliście to ma być przede wszystkim ZABAWA! Czasy swoją drogą ale mamy się wyszaleć, wyjeździć i miło spędzić czas razem :)

 

Wstępny lista chętnych:

1. Inżynier Mamoń

2. Vert

3. Adamusmax

4. Mati

5. Termit

6. JuNo

7. Bimber

8. 555

9. Xbike

10. Mikki

11. Durbos

12. Krzysiek_Wawa

13. MaciekSubru

14. Azrael

15. Blue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...