Skocz do zawartości

Liga gokartowa - Warszawa i okolice


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fun byl pierwszorzedny, szkoda ze popsulem 2 karty

1 nie hamowal, 2gi zerwala sie linka gazu dlatego robilem zimny lokiec prawa reka a lewa prowadzilem, ale pewnie za kare jako 3ciego dostalem Vipera :mrgreen:

potem wlaczyl sie lekki przyspieszacz i bylo dosc szybko ale jakos w calosci do domu :-)

do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przyznam, ze wczoraj pierwszy raz widzialam gokarta na oczy (o BRAKU doswiadczenia za kierownica nie musze chyba pisac? ;)), ale bawilam sie swietnie i juz sie nie moge doczekac kolejnej edycji :smile: . Dolaczam sie do juz i tak licznych gratulacji: dla Zwyciezcow i Organizatorow (Blue, Aga - lepiej sie chyba nie dalo!).

 

Niby przyjechalam tam dla zabawy, ale i tak sie pochwale ;), ze pomiedzy pierwszym przejazdem (w stylu: "dlaczego hamulec jest po lewej stronie??" ;)) a ostatnim mialam roznice czasu... niemal 6,5 sekundy! To chyba rekord, co? ;). A jezeli w sporcie liczy sie przede wszystkim progres... :cool: :razz: ;)

 

Tym sposobem po 3. przejezdzie mam czas tylko o 1,2 sekundy gorszy od najlepszego czasu Aza :mrgreen::mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było suuuper i doznania ciekawe, jako, że był to mój pierwszy kontakt z gokartem :twisted:

Adamusmax any time :twisted::twisted::mrgreen::mrgreen:

Zobaczymy jak będzie next time :roll: :???: :mrgreen:

 

moj drugi - ale teraz to sie przerodzi w rywalizacje :mrgreen: a na serio dzieki temu, ze jechalem ostatni mialem caly tor dla siebie :mrgreen:

 

powoli pne sie do gory z odcinka na odcinek - Blue uwazaj - nadchodze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue, ekspresowo te wyniki podałeś! Dzięki! :)

 

No wlaśnie z pewnych względow te wyniki mnie interesują (przed 10) :cool:

Jak ktoś moze podać..

AK

 

A z jakich to wzgledow, jezeli mozna wiedziec? :cool:

Jako trzeci w generalce czuje sie tym zywotnie zainteresowany :mrgreen:

 

Wyniki Blue juz podal, sa do zassania z jego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko powiedzieć, że dziś przyszedłem do pracy jak ostatni pasztet o 7:15 tylko po to, by się wyrobić z robotą i zdążyć na karty :twisted:.

 

mieczak - i po co bylo tak wczesnie przychodzic jak i tak bales sie przyjechac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko powiedzieć, że dziś przyszedłem do pracy jak ostatni pasztet o 7:15 tylko po to, by się wyrobić z robotą i zdążyć na karty :twisted:.

 

mieczak - i po co bylo tak wczesnie przychodzic jak i tak bales sie przyjechac :mrgreen:

 

 

Dokladnie - chicken! :mrgreen:

 

Oglaszam konkurs na nazwe nastepnego odcinka, bo ten sie sprawdzil, sprzetowo to byla teksanska masakra. Moze "nas nie daganiat!"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko powiedzieć, że dziś przyszedłem do pracy jak ostatni pasztet o 7:15 tylko po to, by się wyrobić z robotą i zdążyć na karty :twisted:.

 

mieczak - i po co bylo tak wczesnie przychodzic jak i tak bales sie przyjechac :mrgreen:

 

Sam się zastanawiałem, po co było tak wcześnie wstawać - szczególnie o 19:15, gdy zadzwonił do mnie shodan z propozycją nie do odrzucenia, żebym tego wieczora zaprosił jego i jego żonę do siebie na kolację i wódkę :twisted:.

 

No cóż - nie potrafiłem odmówić. Kawiorowym kolegom się nie odmawia :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...