Skocz do zawartości

Liga gokartowa - Warszawa i okolice


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

Adamus -> bez urazy ale załozę się że jakbyś dociążył Blue do Twojej wagi to też by Cię objechał.

 

ale jakby dociazyl Blue do mojej wagi to by nie objechal Blue 65 kg :mrgreen: i co tu sie oszukiwac - to samo jest w F1 wystarczy ze bolid jest 20 kg ciezszy i na okrazeniu traci ok 1 sek.

 

chodzi mi teraz o sama zasade im ciezszy tym wolniej jedzie i tego nie przeskoczysz - mozna zrobic eksperyment puscimy raz Blue na tor normalnie a potem dolozymy mu powiedzmy ok 30-40 kg zobaczymy ile bedzi emial mniej na krazeniu

nie chodzi mi teraz o cala kwalifikacje bo i tak jest to zabawa - ale nie zgodze sie ze waga nie ma wplywu na wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście że ma!!! Ale myślę że nie ma sensu o to gardłować w naszym wypadku. Ja jak widać mam duży handicup wagwy do czołówki, szkoda trochę bo mógłbym Blue objechać pewnie ;-) Ale trudno - muszę nadrabiać płynniejsza jazdą.

 

nie gardluje bo ja zaczynam gardlowac dopiero jak sie napije ale wtedy to sie niebezpiecznie robi bo szarpaczki szukam :mrgreen:

 

a tutaj tylko w kwestii wyjasnienia bo se rzucilem temat a tu od razu waga nie ma znaczenia itp itd i to mnie troche wnerwilo ;) peace brothas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że waga nie jest tutaj kluczowym czynnikiem.

:mrgreen:

 

Jesteś taki pewien Blue???

 

Na następny wyścig założysz plecak lub zamocujemy ci na karcie balast 60kg i zmierzymy ci różnicę czasu przejazdu i Ja poproszę o taką różnicę odejmować od mojego czasu przejazdu (sądzę, że adamus i jeszcze kilka osób chętnie przyjmie taki spodóbobliczania wyników)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest - liczy się fun, zabawa itp. Ale jak zaczynają się wyniki, to robi się nerwowo ;)

 

Cytat - dla rozluźnienia

-115, a powinno być 119.

-Schudłem cztery kilo.

-Schudliście. Słowem przywozicie do kraju o 4 kilogramy obywatela mniej. A gdyby tak każdy wracał do kraju ze stratą paru kilo? Byłoby nas mniej coraz - Polaków!

-To co ja mam zrobić?

-60 za każdy kilogram. A wykształcenie jakieś macie?

-Wyższe.

-A przepraszam, to po 75.

 

(najazd kamery na tabliczke)

 

"Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu."

 

 

I tym akcentem można zakończyć dyskusję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny wyścig założysz plecak lub zamocujemy ci na karcie balast 60kg i zmierzymy ci różnicę czasu przejazdu

 

A ja się zapytam - tylko po co? Tak jak pisałem, nagród (przynajmiej obecnie) brak. Zorganizowaliśmy to dla przyjemności, więc po co ta cała dyskusja?

 

Peace 8)

 

P.S. Nie neguję znaczenia wagi lecz nie uważam ją za najważniejszy czynnik. A tak nawiasem, czy np. Małyszowi też zakładać odważniki żeby sprawdzić ile metrów dodać komuś cięższemu? Bez sensu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na następny wyścig założysz plecak lub zamocujemy ci na karcie balast 60kg i zmierzymy ci różnicę czasu przejazdu

 

A ja się zapytam - tylko po co? Tak jak pisałem, nagród (przynajmiej obecnie) brak. Zorganizowaliśmy to dla przyjemności, więc po co ta cała dyskusja?

 

Peace 8)

 

P.S. Nie neguję znaczenia wagi lecz nie uważam ją za najważniejszy czynnik. A tak nawiasem, czy np. Małyszowi też zakładać odważniki żeby sprawdzić ile metrów dodać komuś cięższemu? Bez sensu!

 

Krzychu - chodzi o eksperyment - nawet sie poswiece i plecak Ci przyniose :mrgreen: nawrzucamy kamieni i zobaczymy jak to jest - ciagle dazymy do poznawania nowych rzeczy ;)

 

peace to all the gangstas cos i gotta lotta love :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pewne.... mniejszowagowcy maja lepiej i koniec tematu:)... pzry malych mocach kartow waga jest bardzo istotna... glownie chodzi o rozpedzanie i hamowanie. zakrety... ktos powie ze kto ciezki to bardziej dociska bolida i ma pzryczepnosci lepsza..a le zaraz drugi powie ze bezwladnos jest wtedy na tyle duza ze wywala z zakretu i tak.... inna sprawa ze srodek ciezkosci jest wiekszy i wyzej u tych bardziej zasobnych w kilogramy.. co tez jest na - ... tyakie jest moje zdanie..ale moze sie myle

zeby wszyscy byli zadowoleni tzreba zabrac na zawody wage i zrobil walke w lasach wagowych i po sprawie...a karty powinny byc losowane........ale czy to ma sens?.... w koncu to zabawa ma byc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, błagam - niech się nikt nie napina. Im dalej idziemy w temat pojeżdżawek, tym bardziej oddala się radosna wizja track day'a matiego i pojeżdżawki verta w Słomczynie, gdzie było miło, fajnie, rodzinnie i kwestia wyniku była OSTATNIĄ, o której ktokolwiek myślał...

 

Z góry deklaruję: "napiętym" pojeżdżawkom mówię stanowcze NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, błagam - niech się nikt nie napina.

:mrgreen: :wink:

 

Ostatnio często wszyscy się spinają, dziwne, że nowym polskim zwyczajem nie było żadnych protestów. :wink:

 

Panie i Panowie, bawmy się, bawmy a nie walczmy! Więcej nam to da, niż wypruwanie sobie żył... :roll: :mrgreen:

 

ja juz sie wyluzowalem - o godz 8 mam spotkanie z wlascicielem firmy celem obgadania przyszlosci a wlasnie koncze butelke Chivasa :mrgreen: jak to sie mowi CO MA BYC TO BEDZIE - zebym tylko wstal i najwyzej szefuncia oddechem otumanie i wyegzekwuje to co chce :mrgrren:

 

a mowil ktos piles nie pisz :mrgreen:

 

PUNK'S NOT DEAD - moje ulubione powiedzonko po pijaku - a w piatek tak sie zresetuje ze dawno tak sie nie zresetowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, błagam - niech się nikt nie napina. Im dalej idziemy w temat pojeżdżawek, tym bardziej oddala się radosna wizja track day'a matiego i pojeżdżawki verta w Słomczynie, gdzie było miło, fajnie, rodzinnie i kwestia wyniku była OSTATNIĄ, o której ktokolwiek myślał...

 

Z góry deklaruję: "napiętym" pojeżdżawkom mówię stanowcze NIE.

 

Widzę, że dałem do pieca i podniosłem ciśnienie :-)

 

Aby nie było wiecej ciśnień i wyścigu zbrojeń na track day-ach proponuje odstapić od pomiaru czasu i przejśc na ocenę stylu przejazdu (im wieksze "boki" tym lepiej) i doskonalenie umiejętności (mam nadzieję, że Vert znowu zaprosi Wróbla)

 

Konkurs na najlepszy wydech wygrał już Matii. Może jakiś nowy konkurs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...