Skocz do zawartości

III Forumowa Subariada - Rumunia


Izotom

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna piękna wyprawa! Gratuluję uczestnikom i pozytywnie zazdraszczam. Jak patrzę na zdjęcia i filmy to normalnie mam ochotę zamienić Imprezę na Forestera... ups... ja to naprawdę napisałem B)

 

 

Przychodzi taka chwila, że nie chcesz rywalizować, walczyć o ułamki sekund na torze a współpracować i spędzać tygodnie na poznawaniu świata.

 

Sam na bank pojedziesz szybciej ale z właściwą ekipą zdecydowanie dalej  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dziękujemy za "100lat" :)

 

nasza druga część wyprawy też nie była "po płaskim i asfalcie" - błoto, góry i chaszcze nie były dla nas przeszkodą :)

 

Byliśmy zaskoczeni, jak wiele pięknych miejsc, świetnie zachowanych zamków, przepięknych świątyń, uroczych miasteczek i ciekawych historii czekało "za zakrętem", żeby je zobaczyć i zwiedzić. 

 

W parę miejsc chyba jeszcze wrócimy - np. zamek Peles w Sinaia jest bezkonkurencyjny!  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dotarliśmy ok 22 a reszta naszej załogi ok 1.

 

Również dziękuję w imieniu załogi wszystkim razem i każdemu z osobna za super zabawę.

 

A forek zapisany już na piątek na oględziny po subariadowe B)

 

Zdjęcia wrzucę jak znajdziemy z Olą czas żeby je ogarnąć.

 

PS. A może by sobie tak do forka dokupić "dyskotekę" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS. A może by sobie tak do forka dokupić "dyskotekę"

 

Do tego to prze Pana po przygodzie z Subaru trzeba mieć nerwy ze stali... duża skrzynkę z narzędziami, spora graciarnie na klamoty i wuchte znajomych, którzy pomogą a będą potrzebni na bank   :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. A może by sobie tak do forka dokupić "dyskotekę"

 

Do tego to prze Pana po przygodzie z Subaru trzeba mieć nerwy ze stali... duża skrzynkę z narzędziami, spora graciarnie na klamoty i wuchte znajomych, którzy pomogą a będą potrzebni na bank   :biglol:

 

 

Disko to przygoda sama w sobie... z motoryzacją ;) . Ale ćwiczy charakter i uczy samozaparcia. A przy odrobinie szczęścia drenuje kieszeń w granicach rozsądku :P .

 

Szkoda, że subarowy boxer w dizlu jest kiepsko zaprojektowany (tak mi opowiadano), bajecznie się tym jeździło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wkleiłem linka, ponieważ nie wiem, czy wszyscy chcą być "publiczni" ;) 
 

Film śmiga i tu i na poprzedniej stronie bez kłopotów.Grześ marudzi. :P  ;)

 

 

Film jest niepubliczny, a są chętni do obejrzenia :) 
 

Sam jesteś "niepubliczny". ;)  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja pierwszy coś udostępnię  :rolleyes:

 

https://plus.google.com/photos/110253753570577418277/albums/6010174608809643729?authkey=CIib-f-yjvjCoAE

 

Brakuje zdjęć z ostatniego dnia, ale na razie jestem w pracy, więc nie jestem w stanie ich dodać.

 

Miłego oglądania.  :)

 

Odnośnie filmu, jeśli chcecie, żebym spróbował coś zmontować, to mam propozycję, aby każda zainteresowana "ekipa" wybrała spośród swoich "zbiorów" najciekawsze filmiki (maks. 5 minut), najlepiej, żeby te materiały zawierały członków danej ekipy, zapisała je np. w dysku google i udostępniła mi link. Może wyjdzie z tego coś fajnego. 

Jeśli macie jakieś pomysły na ścieżkę dźwiękową, to też albo piszcie w wątku, albo dołączcie materiał muzyczny do katalogu z filmami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...