Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo błędów w drugim secie. Za dużo.

 

Ja chciałem o innym aspekcie. Rozmawiałem w zeszłym roku z przyjacielem o systemie Hawk Eye (pasuje subarowo ;) ) i przyszłości sędziów liniowych w tenisie. Jak się okazuje, Australijczycy pierwsi zorganizowali turniej bez ryzyka błędu ludzkiego oka. Ciekawe, ile w tym udziału miał Kyrgios, który raczej często narzekał na sędziów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak by zabrakło (1,5 do pudła - ile straciła? Kto to wie), ale emocje byłyby do końca. Jakby nie było - wielkie gratki. 2 Półki w pierwszej 20 MŚ. Tego najstarsi górale nie pamiętają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przymar napisał:

I tak by zabrakło (1,5 do pudła - ile straciła? Kto to wie), ale emocje byłyby do końca. Jakby nie było - wielkie gratki. 2 Półki w pierwszej 20 MŚ. Tego najstarsi górale nie pamiętają.

 

Mi się wydaje, że około 1 s. Niestety było to poniżej środkowej części, a dolna jest mniej stroma i nie było gdzie nabrać prędkości.

 

W zasadzie natychmiast po błędzie straciła ~0.6 s (-0.57 .. +0.02) a na mecie ta strata powiększyła się o kolejne 0.25 s. Łącznie 0.85 s. patrząc na międzyczasy. 

 

Ale rzeczywiście do medalu by brakło. Choć kto wie, jak wyglądałby przejazd dolnej części ;)

 

Screenshot from 2021-02-18 19-12-08.png

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mistrzostwo Piotra Żyły w 15 językach od Eurosport.

 

Swoją drogą zabawnie ogląda/słucha się relacje ze skoków w językach hiszpańskim, holenderskim, duńskim, węgierskim czy tureckim.

 

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bliżej największej gali z udziałem Jana Błachowicza, już nie mogę się doczekać.

Jak dotąd największe wyzwanie w historii jego walk w UFC

Znowu zaskoczy i pokaże swoją Polish Power? Mam nadzieje że tak:)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy to! 

 

Jan Błachowicz dokonał niemożliwego. Pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Israela Adesanyę i przeszedł do historii pokonując Nigeryjczyka jako pierwszy zawodnik w UFC. 

 

Brawo Polish Power. 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...