Skocz do zawartości

Jeeeeeeeeeest!!! [+ fotki]


paul_78

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odebrany Foryś 2.0XT, MY'03, srebrny metalik

 

Zdjęcia będą... jak ochłonę.

 

pzdr

 

 

moje gratulacje, niech sie Subarak spisuje i przyjemnosci samych dostarcza :twisted:

 

 

 

,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia,,

 

uleglem ale juz wysprzatalem

 

kocham ja...znaczy sie zone bardzo

 

 

:shock: buhehehehehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
i ,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia

 

:mrgreen:

 

Spoko, mam nadzieję, że moja żonka nie będzie tak wyzywała naszego Foresia :?

 

hehe no mam nadzieje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatki w doniczkach WRXem? Sedanem? A Skoda? Gdzie sens, gdzie logika ja sie pytam? :D

no skodzina stala w tyle wiec szanownej pani K sie nie chcialo przestawic limo.czapa jutro bedzie .BILEX a na plejady bys nie pojechal ? mam apartament bo K w koncu nie jedzie wiec mam duuuzo miejsca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i dzis jak mialem przewiezc w bagazniku jakies pieprzone kwiatki w doniczkach to sie troche zdenerwowalem ze mnie ziemio obsypie wus :wink:

jak mnie zona opieprzyla ze jestem pieprzniety zdrowo i ,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia,,

 

 

vert to ty już nie jesteś kawior. Ty jesteś kawior i pantofel :lol: *

 

 

 

 

* :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i dzis jak mialem przewiezc w bagazniku jakies pieprzone kwiatki w doniczkach to sie troche zdenerwowalem ze mnie ziemio obsypie wus :wink:

jak mnie zona opieprzyla ze jestem pieprzniety zdrowo i ,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia,,

 

 

vert to ty już nie jesteś kawior. Ty jesteś kawior i pantofel :lol: *

 

 

 

 

* :wink:

 

kropek to sie nazywa KONSENSUS i PARTNERSTWO Bilex plejady sa nad morzem kolo slupska.szkoda ze jedziesz do jakiejs glupiej szwajcarii :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i dzis jak mialem przewiezc w bagazniku jakies pieprzone kwiatki w doniczkach to sie troche zdenerwowalem ze mnie ziemio obsypie wus :wink:

jak mnie zona opieprzyla ze jestem pieprzniety zdrowo i ,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia,,

 

 

vert to ty już nie jesteś kawior. Ty jesteś kawior i pantofel :lol: *

 

 

 

 

* :wink:

 

kropek to sie nazywa KONSENSUS i PARTNERSTWO Bilex plejady sa nad morzem kolo slupska.szkoda ze jedziesz do jakiejs glupiej szwajcarii :evil:

 

Ups :oops: nie wiedziałem, nie sprawdzałem nawet gdzie bo i tak termin miałem wyjety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, w tym sezonie już się na Plejady nie załapię :( :( :( :( :(

Ale może jakieś forumowe spotkanko w Warszawie latem się trafi... teraz mnie wpuszczą :)

 

PS. teraz się mogę przyznać, co było wcześniej... fiacik :) Panda :)

 

co piatek w wilanowie jest spocik :wink: z rana w macu jemy kotlety frytki pijemy cole i patrzymy w maski podniesione popluwajac tworczo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jak mialem przewiezc w bagazniku jakies pieprzone kwiatki w doniczkach to sie troche zdenerwowalem ze mnie ziemio obsypie wus :wink:

jak mnie zona opieprzyla ze jestem pieprzniety zdrowo i ,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia,,

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: uleglem :wink: ale juz wysprzatalem :wink:

Ja na takie okazje kupiłem sobie czarny koc w Ikei i wożę go na kole zapasowym (pod podłogą bagażnika) :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się z tobą boję w jednym apartamencie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Atak poważnie to z moją K. jedziemy przetestować Legasia Szwajcaria/Francja - wyjeżdząmy akurat w dniu Plejad - choć jak byśmy pojechali przez Austrię to mogliby po drodze przez gród Kraka... :idea:

A w jakie rejony Szwajcarii się wybieracie? W tym roku chyba również odwiedzę ten przewspaniały kraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verciu - teksty o doniczkach, żonie i konsensusie: pierwsza klasa! Widać miałeś wczoraj niezły dzień :mrgreen:.

 

PS. Powiedz, gdzie sprzedają wino o tak pozytywnym działaniu. Tj. wino ma zawsze pozytywne działanie, ale widzę, że to było jakieś szczególne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...