Skocz do zawartości

Jeeeeeeeeeest!!! [+ fotki]


paul_78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Verciu - teksty o doniczkach, żonie i konsensusie: pierwsza klasa! Widać miałeś wczoraj niezły dzień :mrgreen:.

 

PS. Powiedz, gdzie sprzedają wino o tak pozytywnym działaniu. Tj. wino ma zawsze pozytywne działanie, ale widzę, że to było jakieś szczególne :mrgreen:

 

masz linka do mojego sklepu:

 

www.korkociag.pl

 

tylko wegier panie ale za to jaki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..co będzie jak kiedyś będe miał?

 

To bedziesz nas wozil :lol:

 

hohoho no to ja widze ze zara beda male azraelki hehe :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

A myslalam, ze bardziej neutralny tekst trudno napisac... Wy tak zawsze? :wink:

 

ano tak :wink:

 

ale jesli posiedzisz tu z nami troszke to spododoba Ci sie bardziej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wegier panie ale za to jaki :mrgreen:

 

Takie wina - węgierskie, bułgarskie - są mocno niedoceniane, głównie z powodów historycznych, gdy za komunizmu na nasze stoły trafiała najgorsza "berbelucha" :D. A smak dobrych węgierskich, czy bułgarskich win bije na głowę wiele uznanych marek/regionów/apelacji/łotewer. Kiedyś, przy specjalnej okazji na stół wyciągałem "spod serca" jakieś italiańskie wina, czy inną rioję. Dziś najgłębiej trzymam bułgarskie i trzeba się nieźle zasłużyć, żeby się u mnie takiego napić :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc win ktore mamy to zlote medale w stanach czy nawet francji.

 

niestety sa dosc drogie.ale i genialne cabernet za 24 pln tez jest.przyjedziesz dostaniesz.

 

To jest twój sklep w sensie formalno-prawnym czy twój, bo w nim kupujesz? A winka węgierskie niczego sobie - ostatnio przywiozłem z wycieczki do Budapesztu świetne wina prosto z piwnicy winiarskiej, w nieprzyzwoicie niskiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc win ktore mamy to zlote medale w stanach czy nawet francji.

 

niestety sa dosc drogie.ale i genialne cabernet za 24 pln tez jest.przyjedziesz dostaniesz.

 

To jest twój sklep w sensie formalno-prawnym czy twój, bo w nim kupujesz? A winka węgierskie niczego sobie - ostatnio przywiozłem z wycieczki do Budapesztu świetne wina prosto z piwnicy winiarskiej, w nieprzyzwoicie niskiej cenie.

 

tak to jest moj sklep w sensie formalno prawnym.znaczy sie jestem wspolnikiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paul_78, , może jakieś wskazówki co do tej winiarni, bo będę pod koniec czerwca w Budapeszcie parę dni i nawet jeden dzień wolny będę miał - chętnie jakieś dobre flaszki "zanabędę" :mrgreen: .

 

Akurat winiarni tam jest od groma i trochę, a każda pewnie fajna :) Jak wygrzebię gdzieś ich wizytówkę, to dam znać.

 

 

vert - muszę odwiedzić :) do tej pory zaopatrywałem się w sklepie z winami w Reducie, ale akurat w kwestii win węgierskich nie mają zbyt wielkiego wyboru. Poza tym, na Emilii Plater mam dalej, co oznacza więcej czasu w Forysiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc win ktore mamy to zlote medale w stanach czy nawet francji.

 

niestety sa dosc drogie.ale i genialne cabernet za 24 pln tez jest.przyjedziesz dostaniesz.

 

To jest twój sklep w sensie formalno-prawnym czy twój, bo w nim kupujesz? A winka węgierskie niczego sobie - ostatnio przywiozłem z wycieczki do Budapesztu świetne wina prosto z piwnicy winiarskiej, w nieprzyzwoicie niskiej cenie.

 

tak to jest moj sklep w sensie formalno prawnym.znaczy sie jestem wspolnikiem :mrgreen:

:mrgreen:

 

To mam propozycję uzupełnienia strony:

- napiszcie, że sklep jest w W-wie,

- w zakładce kontakt dodajcie do nr telefonu nr kierunkowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali, że w Warszawie, przy Emilii Plater.

Napisali "Zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Emilii Plater 9/11 (między Wilczą a Hożą)."

Informacji, w jakim mieście jest sklep jakoś nie widzę :cry:

W zakładce kontakt jest tylko tyle:

"Korkociąg

tel/fax: 627 81 20

e-mail: sklep@korkociag.pl"

 

:roll:

 

So What!, daj spokój, jeszcze ludzie zaczną kupować i kolegom wspólnikom wina do konsumpcji zabraknie. :twisted:

 

I co wtedy pozostanie? Z żałości biedaki pójda się jakimś francuskim czy włoskim sikaczem ratować. :lol:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali "Zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Emilii Plater 9/11 (między Wilczą a Hożą)."

Informacji, w jakim mieście jest sklep jakoś nie widzę :cry:

W zakładce kontakt jest tylko tyle:

"Korkociąg

tel/fax: 627 81 20

e-mail: sklep@korkociag.pl"

 

Każdy warszawiak zakłada, że jeśli dla niego jest tylko jedno domyślne miasto, to tak samo będzie dla wszystkich i dlatego nie nie zadaje sobi trudu podawania nazwy tego miasta, czy też numeru kierunkowego do niego :twisted:.

 

A poza tym, i każde dziecko Ci to powie, nigdzie indziej E. Plater nie ma skrzyżowań - jedno po drugim - z Wilczą i Hożą. Tylko w Tarnowie.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali "Zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Emilii Plater 9/11 (między Wilczą a Hożą)."

Informacji, w jakim mieście jest sklep jakoś nie widzę :cry:

W zakładce kontakt jest tylko tyle:

"Korkociąg

tel/fax: 627 81 20

e-mail: sklep@korkociag.pl"

 

Każdy warszawiak zakłada, że jeśli dla niego jest tylko jedno domyślne miasto, to tak samo będzie dla wszystkich i dlatego nie nie zadaje sobi trudu podawania nazwy tego miasta, czy też numeru kierunkowego do niego :twisted:.

 

A poza tym, i każde dziecko Ci to powie, nigdzie indziej E. Plater nie ma skrzyżowań - jedno po drugim - z Wilczą i Hożą. Tylko w Tarnowie.

 

:mrgreen:

 

A mi się ta strona w Krakowie otworzyła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...