Jump to content

Jeeeeeeeeeest!!! [+ fotki]

paul_78
 Share

Recommended Posts

• Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przemeq, ja jeszcze nie mam Subaru a cały czas mi coraz gorzej..co będzie jak kiedyś będe miał?

Będziemy Cię faszerowali jakimiś spowalniaczami i dasz radę. Przynajmniej przez jakiś czas :mrgreen:.

Przemeq, ja jeszcze nie mam Subaru a cały czas mi coraz gorzej..co będzie jak kiedyś będe miał?

Witam w klubie :mrgreen:

Dlatego coś tak czuje zamiast chodzących mi po głowie tanich Fordach, Nissanach i innych Peugeotach, skończy się na jakiejś wściekłej Justynie :wink: W końcu jedna z osób opiekujących się forum miałaby Szuwara :mrgreen: Kto wie, może już za rok 8) [/b]

W końcu jedna z osób opiekujących się forum miałaby Szuwara

Albo po prostu dajcie moda komuś, kto ma Szuwara :) Będzie szybciej i prościej :)

A co do fotek, to faktycznie, muszę się autkiem nacieszyć. W piątek wizyta w ASO Koper na przeszlifowanie tarcz, potem teścik na króciutkiej trasie. Zasłużył też na porządną kąpiel i woskowanie, ale to muszę zrobić osobiście.

W piątek wizyta w ASO Koper na przeszlifowanie tarcz, potem teścik na króciutkiej trasie. Zasłużył też na porządną kąpiel i woskowanie, ale to muszę zrobić osobiście.

tylko nie spoleruj do żywego metalu :D

..co będzie jak kiedyś będe miał?

To bedziesz nas wozil :lol:

hohoho no to ja widze ze zara beda male azraelki hehe :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

PAUL gratuluje ja mam juz szczesliwie 3 subaru znaczy sie pokolei nie naraz :mrgreen:

i dzis jak mialem przewiezc w bagazniku jakies pieprzone kwiatki w doniczkach to sie troche zdenerwowalem ze mnie ziemio obsypie wus :wink:

jak mnie zona opieprzyla ze jestem pieprzniety zdrowo i ,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia,,

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: uleglem :wink: ale juz wysprzatalem :wink:

kocham ja...znaczy sie zone bardzo :wink: