Skocz do zawartości

Jeeeeeeeeeest!!! [+ fotki]


paul_78

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odebrany Foryś 2.0XT, MY'03, srebrny metalik

 

Zdjęcia będą... jak ochłonę.

 

pzdr

 

 

moje gratulacje, niech sie Subarak spisuje i przyjemnosci samych dostarcza :twisted:

 

 

 

,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia,,

 

uleglem ale juz wysprzatalem

 

kocham ja...znaczy sie zone bardzo

 

 

:shock: buhehehehehe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

i ,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia

 

:mrgreen:

 

Spoko, mam nadzieję, że moja żonka nie będzie tak wyzywała naszego Foresia :?

 

hehe no mam nadzieje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatki w doniczkach WRXem? Sedanem? A Skoda? Gdzie sens, gdzie logika ja sie pytam? :D

no skodzina stala w tyle wiec szanownej pani K sie nie chcialo przestawic limo.czapa jutro bedzie .BILEX a na plejady bys nie pojechal ? mam apartament bo K w koncu nie jedzie wiec mam duuuzo miejsca :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i dzis jak mialem przewiezc w bagazniku jakies pieprzone kwiatki w doniczkach to sie troche zdenerwowalem ze mnie ziemio obsypie wus :wink:

jak mnie zona opieprzyla ze jestem pieprzniety zdrowo i ,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia,,

 

 

vert to ty już nie jesteś kawior. Ty jesteś kawior i pantofel :lol: *

 

 

 

 

* :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i dzis jak mialem przewiezc w bagazniku jakies pieprzone kwiatki w doniczkach to sie troche zdenerwowalem ze mnie ziemio obsypie wus :wink:

jak mnie zona opieprzyla ze jestem pieprzniety zdrowo i ,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia,,

 

 

vert to ty już nie jesteś kawior. Ty jesteś kawior i pantofel :lol: *

 

 

 

 

* :wink:

 

kropek to sie nazywa KONSENSUS i PARTNERSTWO Bilex plejady sa nad morzem kolo slupska.szkoda ze jedziesz do jakiejs glupiej szwajcarii :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i dzis jak mialem przewiezc w bagazniku jakies pieprzone kwiatki w doniczkach to sie troche zdenerwowalem ze mnie ziemio obsypie wus :wink:

jak mnie zona opieprzyla ze jestem pieprzniety zdrowo i ,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia,,

 

 

vert to ty już nie jesteś kawior. Ty jesteś kawior i pantofel :lol: *

 

 

 

 

* :wink:

 

kropek to sie nazywa KONSENSUS i PARTNERSTWO Bilex plejady sa nad morzem kolo slupska.szkoda ze jedziesz do jakiejs glupiej szwajcarii :evil:

 

Ups :oops: nie wiedziałem, nie sprawdzałem nawet gdzie bo i tak termin miałem wyjety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, w tym sezonie już się na Plejady nie załapię :( :( :( :( :(

Ale może jakieś forumowe spotkanko w Warszawie latem się trafi... teraz mnie wpuszczą :)

 

PS. teraz się mogę przyznać, co było wcześniej... fiacik :) Panda :)

 

co piatek w wilanowie jest spocik :wink: z rana w macu jemy kotlety frytki pijemy cole i patrzymy w maski podniesione popluwajac tworczo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jak mialem przewiezc w bagazniku jakies pieprzone kwiatki w doniczkach to sie troche zdenerwowalem ze mnie ziemio obsypie wus :wink:

jak mnie zona opieprzyla ze jestem pieprzniety zdrowo i ,,wsadzaj te cholerne kwiatki do tego gowna bo jak mnie za chwile szlag trafi to ci skopie tego pedalskiego rupiecia,,

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: uleglem :wink: ale juz wysprzatalem :wink:

Ja na takie okazje kupiłem sobie czarny koc w Ikei i wożę go na kole zapasowym (pod podłogą bagażnika) :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się z tobą boję w jednym apartamencie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Atak poważnie to z moją K. jedziemy przetestować Legasia Szwajcaria/Francja - wyjeżdząmy akurat w dniu Plejad - choć jak byśmy pojechali przez Austrię to mogliby po drodze przez gród Kraka... :idea:

A w jakie rejony Szwajcarii się wybieracie? W tym roku chyba również odwiedzę ten przewspaniały kraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verciu - teksty o doniczkach, żonie i konsensusie: pierwsza klasa! Widać miałeś wczoraj niezły dzień :mrgreen:.

 

PS. Powiedz, gdzie sprzedają wino o tak pozytywnym działaniu. Tj. wino ma zawsze pozytywne działanie, ale widzę, że to było jakieś szczególne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...