Skocz do zawartości

Właścicile Hummerów są dziwni


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

IMHO Hummer nie jest "zajefajny" pod żadny względem. Jest to samochód który nie ma w sobie ani jednej cechy która by mi odpowiadała.

 

Mam podobne zdanie o wszystkich samochodach, których wartość przekracza moje zdolności nabywcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO Hummer nie jest "zajefajny" pod żadny względem. Jest to samochód który nie ma w sobie ani jednej cechy która by mi odpowiadała.

 

Mam podobne zdanie o wszystkich samochodach, których wartość przekracza moje zdolności nabywcze :D

 

no to STI jest "GUPIE" :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink: w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat nie chodzi o cene, gdybym chciał, to bym sobie kupił H2. Ja poprostu nie rozmiem fascynacji tym samochodem. Co z tego że kilku raperów takim w teledyskach jeździ skoro ten samochód jest bezsensu tzn. ma kiepskie właściwości jezdne i na drodze i poza nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat nie chodzi o cene, gdybym chciał, to bym sobie kupił H2. Ja poprostu nie rozmiem fascynacji tym samochodem. Co z tego że kilku raperów takim w teledyskach jeździ skoro ten samochód jest bezsensu tzn. ma kiepskie właściwości jezdne i na drodze i poza nią.

 

hmmm. to chyba proste- ludzie chcą być jak Ci inni, co sukces odnieśli- tylko, że to wszystko takie plastikowe i tandetne, tylko, że większość odbiroców o tym nie myśli bo wkońcu przecieć FIFTI takiego ma... ;)

 

Mnie tam H2 nie rusza a o STi to tak dla śmiechu napisałęm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H2 i H3 to faktycznie auta dla raperow. Ale H1 jest boski i gdyby mnie tylko bylo stac na kupno+utrzymanie to bym sie nie zawahal przez chwile. To jest samochod legenda!

 

Skoro taka legenda i taki super terenowy to dlaczego w rajdach terenowych tak mało go widać ??? Mam się podniecać ze auto przetrwa wybuch miny przeciw piechotnej, albo ze trudniej go z działa trafić bo jest niski ? H2 i H3 to już w ogóle samochody do niczego.... z tego wniosek ze dla Raperow w sam raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrazyIvan: zalezy o jakich rajdach mowimy. W USA jest jak najbardziej uzywany. Poza tym umowmy sie, ze takie prototypy biorace udzial w Dakarze to tylko buda przypominaja serie. Hummerem wjedziesz praktycznie wszedzie (chyba ze jest to gesty las, to wtedy pozostaje Suzuki Samurai ;) ).

 

Zreszta nie chec tu nikogo przekonywac do Hummera, dla mnie jest to po prostu fantastyczny samochod, moj najulubienszy (mam 8 modeli w skali 1:18 :D ) i nic tego nie zmieni. Nawet jakby sie okazalo, ze Hummer wywoluje raka, promieniuje radioaktywnie, powoduje wojny i glod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hummerem wjedziesz praktycznie wszedzie (chyba ze jest to gesty las, to wtedy pozostaje Suzuki Samurai ).

 

To chyba nie pamiętasz zabawnego epizodu z zeszłego roku. Odbywały się ćwiczenia nato na plarzy w Polsce zawitały jakieś okręty transportowe m.in. z samochodami. Auta wszystkich? państw przejechały po plaży i wjechały w głąb. Poza hummerami które utknęły w piasku. Dla mnie hummer to fajne auto na bezkresne tereny utwardzone, jednak w teren błotnisto piaskowy, leśny lepiej pojechać matizem (przynajmniej dwóch chłopa go wypchnie wszędzie). hummer jest autem terenowym inaczej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...