Skocz do zawartości

Spotkanie Forumowiczów Kraków ul J. Conrada 45 02.06.2006.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie: czy na pewno tam?? Doszły mnie słuchy że gdzieś na czyżynach(a jak tak to gdzie??)

 

Witam

Pragnę nadmienić i przypomnieć iż, spotkanie rozpoczyna się w salonie SUBARU na ul. Conrada 45 o godz 17,00. Z tego właśnie miejsca wyruszymy w miejsce docelowe spotu.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

 

Aha, ale jak mieszkam blisko to musze jechać najpierw do salonu i potem w "miejsce docelowego spotu", czy moge jechac odrazu na miejsce w czyżynach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechać zawsze możesz gdzie chcesz..., zapisy na to co na nas czeka będą w salonie, więc wybór należy do Ciebie

 

innymi słowy jak ktoś nie ma ani uprawnień ani czym startować lub interesuje go oglądara, a mieszka bardzo blisko lotniska (tak jak ja) może na Czyżyny się kierować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechać zawsze możesz gdzie chcesz..., zapisy na to co na nas czeka będą w salonie, więc wybór należy do Ciebie

 

innymi słowy jak ktoś nie ma ani uprawnień ani czym startować lub interesuje go oglądara, a mieszka bardzo blisko lotniska (tak jak ja) może na Czyżyny się kierować ;)

Ale do czego uprawnień?? Do startu w jakiś zawodach?? Jakbyście mogli troche jaśniej napisać to dzięki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechać zawsze możesz gdzie chcesz..., zapisy na to co na nas czeka będą w salonie, więc wybór należy do Ciebie

 

innymi słowy jak ktoś nie ma ani uprawnień ani czym startować lub interesuje go oglądara, a mieszka bardzo blisko lotniska (tak jak ja) może na Czyżyny się kierować ;)

Ale do czego uprawnień?? Do startu w jakiś zawodach?? Jakbyście mogli troche jaśniej napisać to dzięki ;]

 

brak uprawnień= brak prawa jazdy w moim wypadku :oops: no i się wydało- kamień z serca :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno sprostowanie domojego tekstu - że może jechać gdzie chce... to mi chodziło, że przecież nie zabraniamy ludziom obstawiać tego co im się wydaje, że będzie na spocie. Jedniy twierdzą, że czyżyny zajezdnia, inni że lotnisko, jeszcze inni że gokarty, może jeszcze inni mają inne pomysły... a który okaże się trafny to dopiero w piątek zobaczymy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno sprostowanie domojego tekstu - że może jechać gdzie chce... to mi chodziło, że przecież nie zabraniamy ludziom obstawiać tego co im się wydaje, że będzie na spocie. Jedniy twierdzą, że czyżyny zajezdnia, inni że lotnisko, jeszcze inni że gokarty, może jeszcze inni mają inne pomysły... a który okaże się trafny to dopiero w piątek zobaczymy... :wink:

 

Dzięki za informacje. Jednak jade do emila xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 17 to i ja się nie wyrobie bo po poludniu mam rehabilitację. Myśle że 19-19:30 będe free.

A mogę liczyć na to że ktoś przyjedzie po mnie moim jeszcze niespelnionym marzeniem :D ? A OGS będzie?bo jakby co to mam kontakt tel. tylko z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze afterek w BBR :D dzis gruppa impreza jest :D jak cos to zapraszam ja wlansie tam bede od 19 tej ;) w pracy :D niestety nie dam rady sie pokazac w Emilu ;P

 

 

dalej,

w sumie jako pracownik SJS pragne poinformowac, ze dzis nic nie organizujemy ( zadnych dodatkowych atrakcji ) w zwiazku ze spodkaniem forumowym. A jutrzejsze szkolenie na Czyzynach jest szkoleniem motorowym... i rowniez nie ma z forum nic wspolnego...

( to w sprawie telefonow do Buffy-ego ktory juz z glowy wlosy rwie bo nic nie wie :( )

 

pozdrawiam

Piotr Lenczowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie w wtorek w cieniu gralem i narazie mam znowu dosc :D dzis selekcja ;l ...

 

jak to jest o 17 to ktos od strony SJS ( mlynska boczna 9 ) bedzie jechal ?? bo moze bym wpadl na chwile ( o 19 zaczynam w klubie prace :P )

 

aha btw taki jeden JELOP przechwycil polar z napisem SJS instruktor ... wysoki ciemne wlosy itd wiec chce tylko powiedziec ze osoba ta nie ma nic z SJS wspolnego polar zostal przejety sila :) i pan zmienil telefon nie nalezy sie kierowac napisem pod znaczkiem SJS i napisem pod nim sprawa zostanie w krotce wyjasniona ... sledztwo w toq :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...