Skocz do zawartości

Spotkanie Forumowiczów Kraków ul J. Conrada 45 02.06.2006.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy macie jeszcze pewnie doskonale w pamięci nasze ostatnie spotkanie zorganizowane na torze gokartowym przy Pachońskiego, a już chcemy zaprosić Was na 2 czerwca na kolejny piątek u Emila. Tym razem zaczynamy wcześniej niż zwykle bo 17-17.30 w naszym salonie, co mam nadzieję nie przeszkodzi Wam w punktualnym pojawieniu się. Ze względów organizacyjnych większe spóźnienia na miejsce zabawy uniemożliwią wpisanie na listę uczestników i pozostanie tylko podziwianie innych. Zalecany środek transportu to własne auto. Naszymi gośćmi będą najprawdopodobniej instruktorzy SJSu, a o żołądki dbać będzie kolejny już raz tajemniczy Grzegorz R. Do zobaczenia. :twisted:

 

Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo zaluje ze nie bede mogl sie z wami spotkac i znowu swietnie bawic, no ale w Myrtle Beach tez jest troche Subaru

 

pozdrowienia dla wszytskich z USA :wink:

 

Lewapnam też przykro ale mimo to znowu będziemy się świetnie bawić

pozdrowienia z Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zjawie na 100% choć nie wiem jeszcze czym. Rzucam propozycję !!! może po wszytskich atrakcjach, które nam napewno Emil sprawi, jakaś mała imprezkę chetnie zostanę w krakowie na drugi dzień. Co Wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie być problem :!:

W takim razie rzucam propozycje "małej impry" :wink: poemilowej i pokartowej 2.06.2006 w Starych Koniach, myslę, że większość z Was przynajmniej słyszala o tym co tam sie wyprawia..., a jak nie to zapraszam na:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=267458#267458

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zjawie na 100% choć nie wiem jeszcze czym. Rzucam propozycję !!! może po wszytskich atrakcjach, które nam napewno Emil sprawi, jakaś mała imprezkę chetnie zostanę w krakowie na drugi dzień. Co Wy na to???

 

Moja być za :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...