Jump to content

Spotkanie Forumowiczów Kraków ul J. Conrada 45 02.06.2006.

misha
 Share

Recommended Posts

Wszyscy macie jeszcze pewnie doskonale w pamięci nasze ostatnie spotkanie zorganizowane na torze gokartowym przy Pachońskiego, a już chcemy zaprosić Was na 2 czerwca na kolejny piątek u Emila. Tym razem zaczynamy wcześniej niż zwykle bo 17-17.30 w naszym salonie, co mam nadzieję nie przeszkodzi Wam w punktualnym pojawieniu się. Ze względów organizacyjnych większe spóźnienia na miejsce zabawy uniemożliwią wpisanie na listę uczestników i pozostanie tylko podziwianie innych. Zalecany środek transportu to własne auto. Naszymi gośćmi będą najprawdopodobniej instruktorzy SJSu, a o żołądki dbać będzie kolejny już raz tajemniczy Grzegorz R. Do zobaczenia. :twisted:

Pozdrawim

• Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...owoc666, śmiało ciągnij legasa z bochni 8)

ja cholera nie wiem czy zdążę z remonto-upgradem mojego prawie subaru ale być na pewno będę :D

pozdr. matt

...owoc666, śmiało ciągnij legasa z bochni 8)

ja cholera nie wiem czy zdążę z remonto-upgradem mojego prawie subaru ale być na pewno będę :D

pozdr. matt

Właściwa postawa Obywatelu :D

Bardzo zaluje ze nie bede mogl sie z wami spotkac i znowu swietnie bawic, no ale w Myrtle Beach tez jest troche Subaru

pozdrowienia dla wszytskich z USA :wink:

Lewapnam też przykro ale mimo to znowu będziemy się świetnie bawić

pozdrowienia z Polski

kropek, szkoda że w Krakowie nie ma już krótkich Ikarów - wtedy też nie miałbym problemów z wyborem. Ale jak się uprzesz na przeguba to daj znać - podpowiem Ci które egzemplarze mają 6 biegowe skrzynie :twisted:

Ja tez sie zjawie na 100% choć nie wiem jeszcze czym. Rzucam propozycję !!! może po wszytskich atrakcjach, które nam napewno Emil sprawi, jakaś mała imprezkę chetnie zostanę w krakowie na drugi dzień. Co Wy na to???

Ja tez sie zjawie na 100% choć nie wiem jeszcze czym. Rzucam propozycję !!! może po wszytskich atrakcjach, które nam napewno Emil sprawi, jakaś mała imprezkę chetnie zostanę w krakowie na drugi dzień. Co Wy na to???

Moja być za :mrgreen:.