Skocz do zawartości

Spotkanie Forumowiczów Kraków ul J. Conrada 45 02.06.2006.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moja tez byc za :mrgreen: ihhaaaa :lol:

 

Monia, jak Ty to wytrzymasz??

Chociaż ostatnio, (i tu musze Cie przed wszystkimi pochwalić :wink: ) trzymalaś dość długo formę i z uporem maniaka odpierałaś ataki poganiającego kolejkę Qbusia :mrgreen:

My (i ja i "smoczek") przyznalismy sie publicznie do dziur pamieciowych po ostatniej imprezie w Qniowni, a Ty??, jak to w koncu z Tobą było :roll: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guminku..a więc ze mną to było tak że po pierwsze dość skutecznie odpierałam ww ataki a po drugie...wyszła ze mnie cwana koza..i omijałam cześć kolejek... :oops: ale to tylko dlatego że na drugi dzień rano jechałam do zakonu 8)

co do dziur..to "niestety" nie jestem w waszym zacnym, dziurawym gronie..moge wam coś opowiedzieć..ale może lepiej nie :twisted:

 

kropek..z Qniowni mam do domu rzut beretem wiec Hansa zostawie w domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie zjawie na 100% choć nie wiem jeszcze czym. Rzucam propozycję !!! może po wszytskich atrakcjach, które nam napewno Emil sprawi, jakaś mała imprezkę chetnie zostanę w krakowie na drugi dzień. Co Wy na to???

 

Ja chetnie, chciaz nie moge przeginac bo w sobote na pierwszy slub ludzi wioze :mrgreen:

No chyba ze pan mlody poprowadzi a ja z tylu pojade :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Hans proszę Pani to będzie na spocie :?: :twisted:

:)

Hans pomysli :wink...a moze z premedytacja pojawie sie Felicja kombi "wanna" o wciskajacym w fotel silniku 1.6 :lol:

 

a serio to pojawimy sie z niemiaszkiem..ale pewnie dopiero po 18.00 wiec bede was lapac na telefonie celem potwierdzenia lokalizacji... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po ptokach. Jadę 02.06 do Wrocławia z rana i wyjadę z tamtąd w okolicach 16:30 - 17:00, nie ma szans by się załapać na spota :(

 

No co ty opowiadasz, teraz do Wrocka jedziesz max 2,5 godz., bez kitu, mysmy z Lolkiem T-czwórką z lawetą (a na lawecie jego subara) jechali 2,5 godz... :mrgreen:

Zdążysz, zdążysz, a jak cos to później oficjalnie juz przenosimy imprę do qniowni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci :lol: ilu konna wersja tej Evo 9 :twisted: Mój rehabilitant nie może już słuchać moich opowiesci z przejazdzek Subaru więc namowilem go aby wpadł i zobaczyl i poczul atmosferke, wiec moze wpadnie. Znajdzie sie miejsce dla + 1osoby? :) staram się powiększać grono :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy na pewno tam?? Doszły mnie słuchy że gdzieś na czyżynach(a jak tak to gdzie??)

 

Witam

Pragnę nadmienić i przypomnieć iż, spotkanie rozpoczyna się w salonie SUBARU na ul. Conrada 45 o godz 17,00. Z tego właśnie miejsca wyruszymy w miejsce docelowe spotu.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...