Skocz do zawartości

Pomysł na.... Oświadczyny :)


Mormegil

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

 

W związku z tym, że licznik przebytych kilometrów szybko mi bije a urody wcale nie przybywa, postanowiłem się oświadczyć swojej kobiecie ! (niestety)

 

Postanowienie postanowienie ale wciąż pozostaje nurtujące pytanie JAK?

 

I tu moi drodzy(tudzież drogie) zwracam się do Was z prośbą o jakieś oryginalne (ale i realne) sugestie. Mogą być z Waszego osobistego doświadczenia :) Mile widziane są również te zawierające Subaru :P

 

Z góry dzięki wszystkim za pomoc ;] jak już iść do niewoli to z klasą ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkladasz pierścionek zareczynowy do ust i przekazujesz go kobiecie podczas pocalunku:-D
Tylko najpierw zapoznaj się z zasadami pierwszej pomocy i ewentualnie kup zestaw do treachotomii gdyby stanął jej gdzieś... :-)

 

ja pojechałem klasyka w zeszłym roku. Najpierw rano w cztery oczy poprosiłem o jej ręke teścia. Potem przy wielkanocnym sniadaniu z bukietem kwiatów poprosiłem o zgodę jej matkę a potem z kolejnym bukietem i pierscionkiem padłem na kolana i zapytałem czy razem z mna się zestarzeje... :-) I od to tyle :-)

 

Osobiście z pomysłów zaręczynowych to jest mój faworyt. Numer jeden jaki widziałem...!!!

Potrzeba trochę zachodu i sporo osób do pomocy ale efekt jest powalający... :-)

 

Edytowane przez zeroart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nie byłem chyba oryginalny - zabrałem uwczesną dziewczynę, a teraz żonę nad morze z zaskoczenia nie mówiąc gdzie jedziemy tylko że ma się spakować na wyjazd weekendowy, po przyjeździe popołuniu idziemy wspólnie na zachód słońca po czym klękam, zaręczam się no i po chwili otwieram już szampana ;) wtedy zaszalałem i kupiłem butelkę Dom Perignon :) podziałało, od 4lat jesteśmy małżeństwem i nawet będąc już małżeństwem zgodziła się na zakup subaru jako auta rodzinnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z publicznymi oświadczynami bym uważał. Oprócz mnóstwa filmów z pozytywną reakcją, jest też sporo z negatywną. Trzeba znać bardzo dobrze swoją wybraną, żeby nie być nie mile zaskoczonym. Zresztą, ci nie mile zaskoczeni byli pewni na 100%.

Ja osobiście baaaardzo nie chciał bym brać udziału w takim cyrku, ale to moje zdanie, a żona twierdzi, że jestem mało romantyczny. Tylko, jak taka romantyczna, to dlaczego niechętnie zwleka się z łóżka, jak ją budzę o 01, żeby zobaczyła jaki jest piękny księżyc? :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się nie wypowiem bo jeszcze nie zaobrączkowany, ale @@bucky ma dobre podejście.

Najlepiej gdzieś z nienacka wyjechać, pobyć przez kilka dni romantykiem :D i zadziałać.

A wyczuć można wybrankę, bo one dają wcześniej znaki typu oglądanie sukni, przeglądanie katalogów itd....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzałbym obciachowe oświadczyny w amerykańskim stylu (restauracje, brawa itp).

Klasa to prywatność, uczucie i dobre europejskie tradycje.

 

Oczywiście, może to być związane z hobby, jeśli np. uprawiacie żeglarstwo, to może być na łodzi, a jeśli lubicie góry, to np. Rysy (poza sezonem - bez tłumów). Dla wierzących dobrym miejscem może być fajny kościół lub inna świątynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Via dell'Amore w Cinque terre - moja wisi nad Erosem ;) Dojazd banalny - wg. google 1412km, jak masz turbo to w 10-11h.

Powyższa porada zawiera osobiste doświadczenia jak i element związany z subaru :) I jest jak najbardziej realna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...