Skocz do zawartości

........Impreza GT na gaz.........


matt

O której plejadzie zapomiało Subaru?  

5 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jakie auto wykorzystasz w pelni na ulicy?

 

No Panowie ( i Panie )

1. Takie autko z Powrotu do przyszłości, bodajże DeLoran po modyfikacji :wink:

2. Men in Black - jeździło w tunelu po suficie

3. Ta BIG Ciężarówka, ona nie musi mieć hamulców - pojeździła by po innych gdyby nieopatrznie się zatrzymali w korku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga chcialbym zobaczyc, jak ta krowa wyprzedza na trasie.

wy.... co? Takiego slowa nie ma w slowniku kierowcy Hummera. ;)

No i chcialbym sie nim przejechac...Rafal W, opowiedz cos o tej przejazdzce.

Przejazdzka polegala na ogolnej jezdzie, trasie z kolkow na parkingu i kilka ustawionych figur terenowych. Podczas gdy to fajne uczucie podjezdzac pod usypana bardzo stroma gorka i jechac w poprzek dosc stromego zbocza to takie atrakcje raczej nie czekaja 99% H2 i wiekszosci "cywilnych" H1. A reszta? Prowadzi sie jak ciezarowka, o przyspieszeniu zapomniej wogole, skreca jak ciezarowka.

Po prostu jezdzi sie tym fatalnie i kazdy kto tego uzywa w miescie to masochista i przedluzacz. :)

Moze Smart.....albo jak nie auto, to skuterek (125 ccm, 50 to za malo).

Wykorzystac na max to oznacza np. branie zakretow na granicy przyczepnosci opon a taka jazda jest niezbyt wskazana na drogach publicznych. Jesli sobie zalozysz jakis margines bezpieczenstwa to moja jazda bywa calkiem blisko do wykorzystania mojego auta w duzej czesci. Niestety nagroda za to bywaja bileciki wypisywane przez panow z samochodow ze swiatelkami ale nie ma rozy bez kolcow. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystac na max to oznacza np. branie zakretow na granicy przyczepnosci opon a taka jazda jest niezbyt wskazana na drogach publicznych. Jesli sobie zalozysz jakis margines bezpieczenstwa to moja jazda bywa calkiem blisko do wykorzystania mojego auta w duzej czesci.

Mnie chodzilo o wykorzystanie w sensie wykorzystania auta do jego zalozonych celow, tzn Impreze (auto sportowe) mozna w pelni wykorzystac na torze, ale np. Smarta (male autko miejskie) mozna wykorzystac w miescie (takie jest przeznaczenie tego autka) :) Poza tym dzieki za opis jazdy Hummerem - zraziles mnie do niego do konca... juz nie chce sobie nic przedluzyc, nawet jesli jest taka potrzeba :twisted::twisted::twisted: hehehe

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzilo o wykorzystanie w sensie wykorzystania auta do jego zalozonych celow, tzn Impreze (auto sportowe) mozna w pelni wykorzystac na torze

A po co komu na torze czworo drzwi, miejsce na piec osob i bagaznik? ;)

Poza tym dzieki za opis jazdy Hummerem - zraziles mnie do niego do konca...

Eeee, jakbys mial potrzeba skoczyc na pustynie to jest to dobre autko. :)

0-60 mph

H1 - 17.8 :shock:

H2 - 10.7

juz nie chce sobie nic przedluzyc, nawet jesli jest taka potrzeba :twisted::twisted::twisted: hehehe

Artykul o superprzedluzaczach:

http://www.caranddriver.com/article.asp ... e_number=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszystko ale nie Imprezę na tor...

A niby dlaczego? Jakby moj STi byl robiony na szutry to by nie mial takich hamulcow jakie ma. Poza tym radzi sobie calkiem dobrze w porownaniu z innymi. A Elise bedzie $10K drozszy.

 

 

Rafał Impreza to jest auto zdecydowanie o charakterze rajdowym - duzy skok zawieszenia, jego odpowiednia konstrukcja wytrzymałoc, napęd na 4 koła i tak dalej. To nie są auta torowe. Torowe mają minimalny prześwit jak najmniejsze przechyły i rózne inne cechy. Dlatego Impreza może na drodze zlać wiele supersamochodów ale na torze z nimi nie ma szans że te auta są w założeniach torowe a Impreza to auto któe tylko przypadkiem uciekło z OSu na drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak pojechaliśmy z www.klubsubaru.pl do Łodzi, to nie dałem rady wklepać Subarynom, bo mi przeszkadzali

 

Wojtuś,

 

Napisze Ci dokładnie to samo co napisałem na liście klubowej;

 

"Wojtuś,

 

Wrzuć luz proszę i podjedź do najbliższego wulkanizatora, żeby Ci

trochę obniżył ciśnienie w ego :-)"

 

Serdeczności,

Michał

 

PS. Plz ohamuj ździebko swoje wstrząsanie luftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie chodzilo o wykorzystanie w sensie wykorzystania auta do jego zalozonych celow, tzn Impreze (auto sportowe) mozna w pelni wykorzystac na torze,

 

Impreza w żadnym wypadku nie jest samochodem torowym - dlaczego? Czytaj na www.rallycars.com

 

Hej, mnie nie chodzilo o "tor" w sensie "tor wyscigowy". Po prostu chodzilo mi, ze imprezy nie wykorzystasz w rucho miejskim. Okreslenie "tor" mialo wyrazic, ze SI jest autem rajdowym, nie wyścigowym jak np Formula 1 ;) Zle to zrozumiales. Nie umialem tego inaczej okreslic :)

 

PZDR, Filip D.

 

PS: Musialem zmienic posta bo cos mi sie z cytatami popieprzylo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak pojechaliśmy z www.klubsubaru.pl do Łodzi, to nie dałem rady wklepać Subarynom, bo mi przeszkadzali

Wrzuć luz proszę i podjedź do najbliższego wulkanizatora, żeby Ci

trochę obniżył ciśnienie w ego :-)"

 

Napiszę Ci niedokładnie tak, jak Ci odpisałem na liście klubowej... nie proponuj mi takich dewiacji, kiedy jem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak pojechaliśmy z www.klubsubaru.pl do Łodzi, to nie dałem rady wklepać Subarynom, bo mi przeszkadzali

Wrzuć luz proszę i podjedź do najbliższego wulkanizatora, żeby Ci

trochę obniżył ciśnienie w ego :-)"

 

Napiszę Ci niedokładnie tak, jak Ci odpisałem na liście klubowej... nie proponuj mi takich dewiacji, kiedy jem...

 

Napiszę Ci coś nowego.

 

Wojtek's Mazda - the leading virtual Subaru killer :P

 

--

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA LUDZIE WEZCIE PRZESTANCIE!!!! :D

 

Na prawde nie rozumiem, po co jeszcze wypisujecie, jak to kiepsko sie prowadzi ten Hummer - przeciez juz pisalem, ze mnie to NIE OBCHODZI!!! A co do tego, ze jest to samochod dla szpanerow o malych Fiatach, to co powiecie o czlowieku, ktory ma np. Cadillaca z lat 60 i cruise'uje takim po drogach (np. Krzysztof Holowczyc). Bo wg. Waszego rozumowania to tez jest szpan! A nawet jesli, to co? Jest to przestepstwo? :roll:

 

Jakbym juz mial H, to bym tez mial w glebokim powazaniu opinie innych kierowcow. RafaleW co myslisz, ile razy w ciagu dnia, ktos, widzac Twoj gigatnyczny spojler na tylnej klapie, mysli sobie: "huehe, co za zakompleksiony gosc..." :wink: I przejmujesz sie tym? Sadze, ze nie. Tak samo pewnie kierowcy Hummerow (no, moze z wyjatkami - ale takiew wyjatki pewnie tez posiadaja Imprezy:) )

 

Aha, porownywanie Hummera do Imprezy jest.... :wink:

 

Dobra, skonczmy to, bo i tak do nieczego to nie doprowadzi. To tak samo, jak ja bym nagle zaczal Wam odradzac od Imprezy :wink:

 

Pozdrawiam,

TJ

 

K.M. Niech kazdy uzywa swojej Imprezy, jak chce. Kto bedzie chcial na szutry, niech jedzie na szutry, kto chce na tor, niech jedzie na tor, a kto chce sobie nia polatac, niech zabuduje skrzydla i smiglo i fruwa. Czyz to naprawde jest powod do dyskusji? A tak wogole to nie powinno sie uzywac szczoteczki do zebow do czyszczenia butow bleee :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kazdy uzywa swojej Imprezy, jak chce. Kto bedzie chcial na szutry, niech jedzie na szutry, kto chce na tor, niech jedzie na tor, a kto chce sobie nia polatac, niech zabuduje skrzydla i smiglo i fruwa. Czyz to naprawde jest powod do dyskusji?

 

Thanie Juniorze :!: to jest forum dyskusyjne, oczywiscie ze kazdy czlowiek mogl by powiedziec "wiem swoje i bede robil co chcial, bo moge robic co chce a wam nic do tego" ale jako ze jest to forum dyskusyjne z wrodzonej potrzeby wymieniamy tutaj miedzy soba wlasne poglady czasem dla sportu, a czasem dla prozaicznego zdobywania wiedzy lub dzielenia sie nia z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zgadzam sie. Chodzilo mi tylko o to, ze bez sensu jest, moim zdaniem, mowienie, ze "Impreza sie nadaje tylko i wylacznie na szuter, jestes glupi" :wink: albo "a wcale ze nie, bo ja uzywam i jest fajnie, sam jestes glupi" :)

 

Moze raczej by tak wymieniac swoje doswiadczenia z jazdy po jednym i po drugim, albo jak juz to pisac "Dobrze, ale zauwaz, ze z jazdy po XXXX wiecej korzystasz bo to bo tamto..."

-"Dobrze, sprobuje. Niemniej jednak b. podoba mi sie jazda po XXXX, tez powinienes sprobowac"

 

No, moze nie w az tak formalnym stylu, ale rozumisz o co chodzi. :wink: :D´

 

Than

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze raczej by tak wymieniac swoje doswiadczenia z jazdy po jednym i po drugim, albo jak juz to pisac "Dobrze, ale zauwaz, ze z jazdy po XXXX wiecej korzystasz bo to bo tamto..."

-"Dobrze, sprobuje. Niemniej jednak b. podoba mi sie jazda po XXXX, tez powinienes sprobowac"

 

 

 

Thanie, wtedy byś nie miał o czym pisać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, bo ja takowego doswiadczenia nie mam. Pragnalbym jednak dowiedziec sie, co sadzicie o jezdzie po szutrze i torze, a aktualny sposob prowadzenia dyskusji niczego mi nie wyjasnia.

 

Epart from det, na forum jest nietylko krowa o jezdzie po sutrze i asfalcie :wink:

 

Zdrowia zycze,

Than

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał Impreza to jest auto zdecydowanie o charakterze rajdowym - duzy skok zawieszenia, jego odpowiednia konstrukcja wytrzymałoc, napęd na 4 koła i tak dalej. To nie są auta torowe.

Jakos uzywane sa na torach z niezlym powodzeniem. Wiec gdzie problem?

Torowe mają minimalny prześwit jak najmniejsze przechyły i rózne inne cechy.

Przeswit zalatwia sie sprezynkami za pare stowek (~$350), przechyly podobnie ale mozna pomoc troche innymi tanimi elementami. Jakie sa te rozne inne cechy?

Moje auto jest stanowczo ustawione na asfalt a nie na szutry. Na szutry musialbym zmienic wszystkie hamulce i kola bo nawet na tyl 15'' nie wejda. W Japonii EVO i STi trafia czesciej na tory niz na rajdy.

Dlatego Impreza może na drodze zlać wiele supersamochodów ale na torze z nimi nie ma szans że te auta są w założeniach torowe a Impreza to auto któe tylko przypadkiem uciekło z OSu na drogę.

Jakos sobie dawalem rade poki co i nie narzekam. Sprawdz sobie publikacje EVO z porownaniami roznych aut na torze. I pokaz mi twoim zdaniem auto torowe za ok. $30K, czteroosobowe i nadajace sie do codziennego jezdzenia. Ja wybralem STi i bylo to calkiem trafne. Po kilku wycieczkach na tor w tym roku mam do wymiany opony a wymienilem do tej pory plyn hamulcowy i klocki. Jeszcze takiego auta nie mialem by tak bezproblemowo znosilo jazde po torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym juz mial H, to bym tez mial w glebokim powazaniu opinie innych kierowcow. RafaleW co myslisz, ile razy w ciagu dnia, ktos, widzac Twoj gigatnyczny spojler na tylnej klapie, mysli sobie: "huehe, co za zakompleksiony gosc..." :wink: I przejmujesz sie tym? Sadze, ze nie. Tak samo pewnie kierowcy Hummerow (no, moze z wyjatkami - ale takiew wyjatki pewnie tez posiadaja Imprezy:) )

Roznica jest taka, ze taki w H ma wszystko gorsze (mowiac o miescie) niz inny przecietny samochod. Moze tylko w nim sobie chodowac ego i zerkac przez czolgowe okienka czy go wszyscy dobrze widza i mu zazdroszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze raczej by tak wymieniac swoje doswiadczenia z jazdy po jednym i po drugim, albo jak juz to pisac "Dobrze, ale zauwaz, ze z jazdy po XXXX wiecej korzystasz bo to bo tamto..."

-"Dobrze, sprobuje. Niemniej jednak b. podoba mi sie jazda po XXXX, tez powinienes sprobowac"

No coz, nie mam doswiadczenia na szutrach i nie wiem jakie ma hwojtek na szutrach badz na torze. Chcialem swojego zrobic na szutry ale to sie wiaze ze zmiana hamulcow w calym aucie by wsadzic 15'' a na tyle upierdliwosci mnie nie stac. Jak mi ktos jeszcze wytlumaczy w czym jest problem jak jezdze moim po torze to bylbym wdzieczny bo poki co i ja i wielu innych obserwujacych mnie na torze jest zdania, ze auto ma bardzo duze mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...