Skocz do zawartości

........Impreza GT na gaz.........


matt

O której plejadzie zapomiało Subaru?  

5 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rzeczona Cossie poszła w niepamięć. Niech się komisiarze ze Zgierza nią pałują, kretyni. Oglądałem również GT-4 ST185 i chciałem się chlastać o resztki zdrowej blachy tego śmietnika.

Brnę dalej w świat N-ek. Generalnie wobec mizery polskiego rynku zaczynam ewoluować w stronę jednego kryterium, jakim jest możliwe najbardziej korzystny stosunek mocy do masy - co w oczywisty sposób preferuje samochody lekkie. Muszę niestety pominąć osobiste preferencje co do marek, ilości kół napędzanych, doładowań etc. Resztę (zawias, hamulce etc) da się zrobić tak, żeby jeździło dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek a Cossie z Tarnowa?

 

Będę się streszczać: e-e.

 

Aha niezaleznie co to będzie to upewnij się że to MA budę...., a nie tylko konie. Może chcesz odkupić moje auto? ;-)

 

Za cenę rynkową, czy zakup+zwrot nakładów? Odpowiedź brzmi "a ile opustu?" lub "zapomnij" :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha niezaleznie co to będzie to upewnij się że to MA budę...., a nie tylko konie. Może chcesz odkupić moje auto? ;-)

 

Za cenę rynkową, czy zakup+zwrot nakładów? Odpowiedź brzmi "a ile opustu?" lub "zapomnij" :-D

 

 

Hehe Mogę wziąć STi w rozliczeniu ;-) BTW: Jaka jest cena rynkowa na Cossie po takiej odbudowie jak mój? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet nie potrafiles rzeczowo uzasadnic jakim cudem twoj GTR ma chocby taki sam moment obrotowy na kolach na czworce jak moj na jedynce.

 

Naprawdę Twoja Impreza ma na jedynce całkowite przełożenie około 4, góra 6? Mazda na jedynce ma około 14 (3.454 przełożenia pierwszego biegu, 4.214 na przednim dyfrze), a na czwórce około 4 (przełożenie czwartego biegu 0.97).

 

K.Y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto taki marzy na tym Forum o 131 Abarth :?:

 

Ja. Zresztą to nie jest moje jedyne marzenie. Nie obraziłbym się też na Super7, GT-Ra w stanie cymesnym z X-Tracem, jakiegos TVR-a i parę innych zabawek ;) Również na STi. Ale póki co to...

 

...na zadku siedzę! ;)

 

K.Y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Twoja Impreza ma na jedynce całkowite przełożenie około 4, góra 6? Mazda na jedynce ma około 14 (3.454 przełożenia pierwszego biegu, 4.214 na przednim dyfrze), a na czwórce około 4 (przełożenie czwartego biegu 0.97).

Moglbys podac droge jak do tego doszedles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...