Skocz do zawartości

Co wybrać 2.5 wrx czy 2.0 sti


Marcin B.

Rekomendowane odpowiedzi

O samym kierowcy złego słowa nie chciałem napisać.

 

Ok, trochę źle odebrałem Twoją wypowiedź. Na szutrach rzeczywiście nie dawał z siebie wszystkiego.

Może dlatego jego Civic jest na sprzedaż

 

A może szykuje coś lepszego :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak te predkosci sie maja do 1/4? Bo to i szybkie i jechac moze?

A w ogole to ten watek zboczyl w jakies off topiki o Hondach. I w wodatku morderca bierze w tym czynny udzial. HA HA HA!

DO OFF TOPA Z TYM!

 

Arno, wypomne Ci to przy najblizszej okazji :twisted:

To forum ma to do siebie, ze mozna porozmawiac na rozne tematy nawet w niewlasciwym do tego temacie. Czasem jest to meczace gdy rozmowa schodzi juz na tematy nie majace nic wspolnego z motoryzacja i sa bardzo dlugo drazone ale w tym przypadku rozmawiamy takze o samochodach, rajdach, kierowcach.....

Uwazam, ze pod tym wzgledem mamy rewelacyjnych moderatorow, ktorzy nie zamykaja tematow, nie daja za to ostrzezen itp.

widze, ze mamy kolejnego mistrza doskonale czytajacego miedzy wierszami. Milek GRATULACJE!

I chcialbym Ci z tego miejsca serdecznie podziekowac za wyjasnienia na temat FORUM, bo kompletnie nie bylem zorientowany. A tak, juz wiem. Wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak te predkosci sie maja do 1/4? Bo to i szybkie i jechac moze?

 

Takie auta robią niskie 10 wysokie 9 na 1/4 mili. Ale cena np. silnika czy skrzyni (zależnie co tam siedzi) pewnie przekracza wartość niektórych topowych u nas aut z ćwiartki. No i robia to w tamtejszych warunkach na specjalnym torze.

 

 

A w ogole to ten watek zboczyl w jakies off topiki o Hondach. I w wodatku morderca bierze w tym czynny udzial. HA HA HA!

DO OFF TOPA Z TYM!

 

Naturalnie zboczył, poza tym nadal jestna tematy motorzacyjne. Inicjator chyba dostał juz pełna odpowiedź, problemu nie widzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze mamy kolejnego mistrza doskonale czytajacego miedzy wierszami. Milek GRATULACJE!

I chcialbym Ci z tego miejsca serdecznie podziekowac za wyjasnienia na temat FORUM, bo kompletnie nie bylem zorientowany. A tak, juz wiem. Wielkie dzieki.

 

Arno przeadzasz. O ile ja osobiscie znam twoj sposob wypowiedzi i juz sie do nich przyzwyczailem aczkolwiek jak widac nie wszystko zalapie co i jak tak inne obce osoby moga odbierac ciebie jak....... (w kropki mozesz wstawic co uwazasz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze mamy kolejnego mistrza doskonale czytajacego miedzy wierszami. Milek GRATULACJE!

I chcialbym Ci z tego miejsca serdecznie podziekowac za wyjasnienia na temat FORUM, bo kompletnie nie bylem zorientowany. A tak, juz wiem. Wielkie dzieki.

 

Arno przeadzasz. O ile ja osobiscie znam twoj sposob wypowiedzi i juz sie do nich przyzwyczailem aczkolwiek jak widac nie wszystko zalapie co i jak tak inne obce osoby moga odbierac ciebie jak....... (w kropki mozesz wstawic co uwazasz)

Milek, grunt to miec dystans do siebie, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...