Skocz do zawartości

Co kierowcy Subaru myślą o Cossie


mati

Rekomendowane odpowiedzi

Than_Junior, trzeba było wpaść na forumowego SJSa jak czerwonym woziłem WRCFana i AL upalał ;-)

 

Mój jak tylko będize gotowy to zadzwonię do Ciebie, ale to znowu może wypaść po Twoim powrocie z rozjazdów. W kontraście ze Skajem może wypaśc słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontraście ze Skajem może wypaśc słabo.

 

Eeeee tam, co Cossie to Cossie ;)

 

 

P.S. co do STI i obiecanego prezentu, to nie odzywam sie w tej sprawie od dawna, bo jedyny democar upalany jest ciagle przez L.K. :( Ale jak bedzie jakis inny dostepny to dam znac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam, co Cossie to Cossie

 

 

No ba! Jeszcze będzie okazja.

 

 

P.S. co do STI i obiecanego prezentu, to nie odzywam sie w tej sprawie od dawna, bo jedyny democar upalany jest ciagle przez L.K. Ale jak bedzie jakis inny dostepny to dam znac!

 

Mam obawy że po tylu miesiacach upalania to już taki test-drive nie dałby mi zbyt pozytywnej opini o MY06 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gardzisz samochodem sluzacym do zapoznania z trasa rajdu?

 

Nie gardze, ale po zapoznaniu się z polskimi drogami na dobre i na złe to juz może nie być się z jakim autem zapoznawać.

 

 

 

Swoją drogą takim autem jak np. miał Cilin do zapoznawania się z tasą jak jeździł w Fordzie to by chciało wielu polskich rajdowców po OESach śmigać.....ostatnio na sprzedaz było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekg, jak na razie wMorderatornia jest przychylnie nastawiona do kierowćów Mitsubishi :-)

 

Prawie tak przychylnie jak do kierowców Subaru ;-)

 

 

chciałbym napisać coś przychylnego o Cossim, ale i tak mi nie uwierzysz, po tym co wczoraj ten szubrawiec Przemek wyjawił publicznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekg, nie ma problemy, nie stać mnie na szćzęście na Evo. Jakby mnie było stać to bym jeździł czym innym, Polska to nie Anglia gdzie przesiadają się z Cossich na Evo żeby było taniej.

 

tia , rzeczywiście prawda żeby utrzymywać Cossiego na przyzwoitym poziomie trzeba kupę forsy, pewnie tyle co evo i sti razem, albo jeszcze więcej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekg, nie ma problemy, nie stać mnie na szćzęście na Evo. Jakby mnie było stać to bym jeździł czym innym, Polska to nie Anglia gdzie przesiadają się z Cossich na Evo żeby było taniej.

 

Trochę chrzanicie Hipolicie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jechalem ale zawsze mi sie podobaly szczegolnie taki czarny cosi z czarna skora stal w salonie na matecznym w krk, ale jak zobacyzlme czerwonego cossiego 2,2 bara to mi szczena opadla szkoda ze kierownik nie radzil sobie z tym autem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z tych aut które bym chcił mieć w garażu stojece obok delty integrale EVO II :mrgreen: Pamietam jak wzdychałem do slicznego Cossiego stojacego zawsze na parkingu na Placu Biskupim......a ten zachrypniety głos....Azrael, słyszałem twoje cacko na żywo jak Abt powoził po kraku.Po prostu muzyka dla uszu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...