Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

a z takim silnikiem na prostej to malo co ucieknie.

 

Proszę cię, 255 koni w Vauxhalu który waży pewnie z 1700kg, to nie jest jakiś oszałamiający wynik. Poza tym ten samochod się nie prowadzi. Jest mega porażką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z takim silnikiem na prostej to malo co ucieknie.

 

Proszę cię, 255 koni w Vauxhalu który waży pewnie z 1700kg, to nie jest jakiś oszałamiający wynik. Poza tym ten samochod się nie prowadzi. Jest mega porażką.

 

 

Zacznijmy od tego, ze to auto wazy mniej niz STi MY06 a dokladnie 1390kg. Celowo dalem ten artykul z mysla, ze moze ktos wylapie blad. Jednak nikt tego nie zrobil. Nie ma takiej Vectry z moca 255PS - tzn. wczesniej byla ale tylko w wersji OPC. Nowa V OPC ma juz 280PS. Auto z artykulu jest to zwykle 2.8V6 Turbo 230PS w najubozszej wersji (no chyba, ze na specjalne zamowienie pogrzebali w ECU i zrobili na wzor "OPC z przed liftu")

Specjalnie zapewne wzieli ja w takim kolorze, na kolpakach zeby nie wyrozniala sie z tlumu.

Ktos pisal o TG..... owszem, moze w szybkich zakretach jest tragiczna ale na prostej jest bardzo szybka o czym przekonala sie mazda6MPS - pamietacie test Claksona?

 

Nie jestem pewien czy u nas na forum nie widzialem filmiku z poscigu policyjnego za scigaczem.... Policja walila Vectra po publicznych drogach ponad 230km/h, bylo mnustwo zakretow i tak sie zlozylo ze dorwali "dawce narzadow". Nikt nie twierdzi, ze jest to niewiadomo jakie auto ale tak sie sklada, ze przy innych policyjnych Astrach 1.4 16V badz 307 1.6 to wypas na maxa i bez najmniejszego problemu rozpedza sie do 250km/h i ma nawet ochote jechac szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, juz ktorys raz z rzedu poprawiasz mnie za to "mnóstwo" - dzieki Tobie juz chyba do konca zycia nie popelnie w tym wyrazie bledu :)

Pzdr

 

A wracajac do tematu.... to tych Vectr w calej Polsce jest bardzo duzo. Policja musiala chyba podpisac jakas umowe z Oplem i dostac dobry rabat. W Bialym na trase Wawa-Bialy takze jest wypuszczana Vectra tylko, ze w dieslu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja musiala chyba podpisac jakas umowe z Oplem i dostac dobry rabat.

 

Raczej z GM-em, Opel to tylko marka na rynek.

 

I tak jest, u nas też robiliśmy kupę policjowozów, te wszystkie radiowozy Astry II kombi... sam przyczyniłem się do ich powstania.... :oops:

 

 

 

Ale raz ten fakt uratował mnie przed mandatem, użytkownicy byli z auta zadowoleni i jak powiedziałem gdzie pracuję, to mnie puścili! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...