Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Than_Junior, to ja miałem taki wynalazek - BMW 525ix Touring. Klasyk, pięknie utrzymany i bezwypadkowy samochód ze Szwajcarii - wg znawców jeden z nielicznych ix'ów w Polsce i jeden może z 5-6tys. jeszcze jeżdżących w Europie. Szkoda, że skrzynia rozdzielcza jest tak nietypowa (przeniesienie napędu przez łańcuch), a ceny zawieszenia ... KOSMOS!!! Żadnych zamienników, żadnej możliwości adaptacji elem.zawieszenia ze zwykłego E34 (inna długość i rozplanowanie podłużnic). Tylko silnik "normalny" i przez to zacny.

 

Teraz jeździ nim jakiś młokos-młot, który prawdobodobnie w niedługim czasie go wykończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ford wyprzedaje srebra - nie do końca rodowe bo nabyte niedawno. Pójdą : Land Rover, Jaguar i Volvo - to ostatnie ma kupić ponoć BMW więc to może być ciekawy mariaż, angielskimi firmami zainteresowana jest ponoć Tata Group - królowa Wiktoria obraca się w grobie - to chyba będzie cios dla dumnego Albionu jeśli tak sie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyms w rodzaju dominium to były czesciowo, no i ich ważne kawałki były...

Trudno to porównać ze statusem Indii a zwłaszcza Hindusa - stosunek Brytoli do Hindusów (Paki to też Hindusi) powiedzmy jest specyficzny, do Chińczków powiedzmy nijaki, zważywszy jeszcze ilość imigrantów tych nacji na wyspach i te stosunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan zaintrygowałeś mnie tym zdjęciem. Zastanawiałem się co to za samochód, bo kształt przywodził mi na myśl Seata Toledo 1 generacji.

t-074.jpg

Jest to Chery Amulet, taka chińska reinkarnacja hiszpańskiej emocji z początku lat 90'tych

 

Wersja WRX:

wwwamuletclubru_chery_amulet002_2007_2805.jpg

 

crash-test Chery Amulet:

http://www.youtube.com/watch?v=5kQGAK550LE

 

[edit 14:59] teraz zobaczyłem posty powyżej w temacie tego samochodu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...