Skocz do zawartości

3 TTJ Sluzewiec


Cysztof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dzisiaj mi się podobało nawet bardzo a to że wygrałem mocno mnie zaskoczyło :) Pierwszy raz jeździłem po tym Służewcu i powiem, że zapinanie czwórki na KJS- ach to raczej żadkość( oby tak częściej).Gdyby jeszcze nie ten słupek i jeden błąd na nawrocie to by i może udało sie sklepać to Evo z open, ale co się odwlecze to się nie uciecze :P Pozdro dla wsystkich spotkanych znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj mi się podobało nawet bardzo a to że wygrałem mocno mnie zaskoczyło :) Pierwszy raz jeździłem po tym Służewcu i powiem, że zapinanie czwórki na KJS- ach to raczej żadkość( oby tak częściej).Gdyby jeszcze nie ten słupek i jeden błąd na nawrocie to by i może udało sie sklepać to Evo z open, ale co się odwlecze to się nie uciecze :P Pozdro dla wsystkich spotkanych znajomych.

 

no to cena opon wzrosła diametralnie buhaha!!!pozdro. :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ,do pewnego momentu byłem pirwszy,a potem postawiło legasia bokiem,no i na ostatnim zakręcie ostatniej próby wyrosło drzewo ,no i z 1 zrbiło sie 4 .Ale i tak wygram następnym razem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Może

 

Gratulacje dla Marka............

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere gratulacje dla zwyciezców - mnie Służewiec nie służy :) , muszę pomyśleć i coś zmienić.

U kierowcy przede wszystkim, bo wszystkiego na brak szpery ciągle zwalać nie można.,

 

Pytanie do kosekwentnie upalających - co macie w najbliższych planach, Kielce czy Słomczyn (dwie najbliższe eliminacje się pokrywają) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie był Darka dzień - nawet syn go objechał (dostał puchar) i to nawet bez samochodu :biglol:

Gratki dla Krzyśka, Marka i Marcina - dla mnie byliście dzisiaj za szybcy. Cały czas "zachodzę" jak tak bezpłciowo jadący młody Chałas wyjechał 3 miejsce :huh:

Gratki tez dla Krzyśka za wyjęcie klasy Civikiem.

Warunki były bardziej letnie niz zimowe. Na pierwszym przejeździe jeszcze było kilka zdradliwych miejsc. Ale reszta przejazdów to poza ostatnim zakrętem bardziej była pod oponę "letnią" czy dociętego slicka niż zimówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrałem mocno mnie zaskoczyło

 

wow, brawo B)

 

Cały czas "zachodzę" jak tak bezpłciowo jadący młody Chałas wyjechał 3 miejsce

 

ma baaaaaaaaaardzo doświadczonego pilota i dużo ćwiczy B)

 

 

Gratki tez dla Krzyśka za wyjęcie klasy Civikiem.

 

gratki B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkowi padło wspomaganie kierownicy a że na siłke nie chodzi ..... hihihihihi :-)

To nie był ewidentnie jego dzień .Moze to napięcie przed urodzinowe hahahahah

 

W najbliższej edycji juz powinienem wystartować .... czarne Evo niech się czuje zagrożone ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass powiedział: Cały czas "zachodzę" jak tak bezpłciowo jadący młody Chałas wyjechał 3 miejsce ma baaaaaaaaaardzo doświadczonego pilota i dużo ćwiczy B)

Niby tak, ale przeanalizowałem jego czasy na próbach. Były 2 próby - pierwsza sucha i z bardzo długimi prostymi , premiująca mocne auta oraz druga zdecydowanie bardziej wymagająca. Gdybyśmy jeździli tylko po tej drugiej to bym mu naklepał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj mi się podobało nawet bardzo a to że wygrałem mocno mnie zaskoczyło :) Pierwszy raz jeździłem po tym Służewcu i powiem, że zapinanie czwórki na KJS- ach to raczej żadkość( oby tak częściej).Gdyby jeszcze nie ten słupek i jeden błąd na nawrocie to by i może udało sie sklepać to Evo z open, ale co się odwlecze to się nie uciecze :P Pozdro dla wsystkich spotkanych znajomych.

 

no to cena opon wzrosła diametralnie buhaha!!!pozdro. :yahoo:

Felgi z taką historią będziesz mógł sprzedać jako kolekcjonerskie :P A tak poważnie gdyby nie Ty to dzisiaj by nic z tego nie wyszło. PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...