Skocz do zawartości

3 TTJ Sluzewiec


Cysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie wróciłem do domu z pucharkiem a dziś taka niespodzianka, ale to bardziej zasługa kilku błędów szanownych kolegów niż mojej jazdy. Trasa dziś bardzo zdradliwa, niby sucha w 85% ale były miejsca zamarznięte, gdzie jak zjechało się z optymalnej linii to czas szybko uciekał. Szczególnie ostatni lodowaty zakręt, gdzie można było stracić 5-10 sek. lub rozbić auto o drzewa a widownia miała tam niezły ubaw. Gratulacje dla zwycięzców klas, a szczególnie dla lukassa, nie wiem jakim cudem trzymałeś się tak blisko nas w dużo słabszym aucie. Służewiec to super miejsce, do zobaczenia następnym razem. Pozdrawiam wszystkich spotkanych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Były 2 próby - pierwsza sucha i z bardzo długimi prostymi , premiująca mocne auta

 

jego samochód do słabych raczej nie należy :rolleyes:

 

szczególnie dla lukassa, nie wiem jakim cudem trzymałeś się tak blisko nas w dużo słabszym aucie.

 

to nie cud B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chałas wyjechał 3 miejsce

Ja z nim jeździłem. Prowadzi trochę jak ksiegowy i często tym wygrywa, bo nie popełnia błędów. Ale czy o to w tym wszystich chodzi............

 

przy jeździe na czas raczej tak B)

To się zgadza, ale ja pisałem księgowy w sensie bardzo grzecznie i bez agresji. Myślę, że on się lepiej sprawdza na torach niż na trasach rajdowych, chociaż parę razy mnie już tu też sklepał. Poza tym prawo jazdy ma dopiero niecały rok więc cała nauka jeszcze przed nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla zwycięzców!

 

gdyby nie jeden błąd, który kosztował mnie 15 sekund to pudło było w zasięgu.

 

martwi mnie jednak przepaść do najlepszych wyników na poszczególnych próbach. na każdej próbie traciłem 3-5 sekund do najlepszych. podobnie było ostatnio gdy byłem drugi za Darkiem (strata ponad 20 sekund w ciągu całego dnia). niby to nie jakoś dużo ale ani razu nie zbliżyłem się do rekordu próby :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla pucharowiczów!

 

Ciesze sie bardzo z wygranej Marka i mam nadzieje ze go to dalej zmotywuje. Ostatnimi czasy zawsze czegos drobnego brakowalo a tu prosze! BRAWO!

 

Wojtku ciesze sie ze juz u doktorka i katar niebawem bedzie wyleczony!

 

Cysztof znowu pokazaj kto jest NAJ w 3 klasie!

 

Lukass swietna jazda! Justynka sie slucha rewelacyjnie a 4 lok tu lok robi wrażenie!

 

Ja jechalem jak [moderator czuwa].... i nic dodac nic ująć bo jak inaczej mozna falstart zrobic...

 

Pozdrowionka dla pozostalej ekipy!

 

Nastepnym razem bądzcie jeszcze lepiej przygotowani bo tak łatwo juz nie bedzie!

 

 

 

Dario zamilkł.... pewnie jeszcze po urodzinach nie wytrzeźwiał :) . Gratki Panowie

A Dario to bedzie trzeźwial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj mi się podobało nawet bardzo a to że wygrałem mocno mnie zaskoczyło :) Pierwszy raz jeździłem po tym Służewcu i powiem, że zapinanie czwórki na KJS- ach to raczej żadkość( oby tak częściej).Gdyby jeszcze nie ten słupek i jeden błąd na nawrocie to by i może udało sie sklepać to Evo z open, ale co się odwlecze to się nie uciecze :P Pozdro dla wsystkich spotkanych znajomych.

 

 

 

No niestety ,do pewnego momentu byłem pirwszy,a potem postawiło legasia bokiem,no i na ostatnim zakręcie ostatniej próby wyrosło drzewo ,no i z 1 zrbiło sie 4 .Ale i tak wygram następnym razem.

 

 

 

Może

 

Gratulacje dla Marka............

 

 

 

hmm nie kozakujcie :D , z tego co mi wiadomo to wygrałem wszystkie odcinki, coś jak Kubica w piątek :yahoo:

Edek twój słupek niewiele by zmienił, bo straciłeś 18s w sumie....

 

a tu jeden zakręt

http://www.youtube.com/watch?v=lZKH9HCnC4Q

 

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumaczyć się może każdy bez końca

 

ja też mogę postękać

 

ręczny słaby, nie działał jak trzeba pomimo nowych szczęk, po 4 próbie odłączyłem abs i zacząłem ustawiać z lewą na hamulcu co widać na filmiku powyżej

samochód nie jechał jak trzeba (dzień wcześniej wyjęty zawór metalowy z RS-a i założony seryjny ponieważ szarpał i przeładowywał, po wymianie dalej szarpał tyle, że nie ładował już jak trzeba więc mocy było trochę mniej)

Każdy będzie miał w swoich przejazdach jakieś rzeczy do poprawy czy to niedomagania samochodu czy kierowcy (chociaż tu większości najtrudniej się przyznać).

 

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Edytowane przez KrzysiekO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...