Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Ciesze się, że zalogowałem się na tym forum!!! Polecam każdym kto choć troche się interesuje szybkimi samochodami takim jak na przykład jest SUBARU!!! Mój wujek ma Subaru Impreza WRX podrasowana z 230 do 260 KM!!! Jeszcze troche pogrzebiemy przy silniku i będę mógł sobie przykleić znaczek STI!!! Dla początkujących STI znaczy Subaru Technika International a Prodrive jest firmą angielską, która je tuninguje!!! Jak chce mi oddać jakąś subare obojętnie jaką niech wali do mnie!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich.. jestem tu nowa i czuje sie dziwnie.. obco..;/ jetsem tu z polecenia panny o loginie Agniess.. chyba ją znacie:), to ona namówiła mnie, abym wkroczyla w krąg forumowiczów.. hie hie.. a tak poza tym to mam na imie Paula..lat 17- moze duzo, moze nie.. rzecz gustu.. interesuje sie wieloma dziedzinami.. wiec jak cos to piszcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam wszystkich.. jestem tu nowa i czuje sie dziwnie.. obco..;/ jetsem tu z polecenia panny o loginie Agniess.. chyba ją znacie:), to ona namówiła mnie, abym wkroczyla w krąg forumowiczów.. hie hie.. a tak poza tym to mam na imie Paula..lat 17- moze duzo, moze nie.. rzecz gustu.. interesuje sie wieloma dziedzinami.. wiec jak cos to piszcie:)

 

 

w sumie kazdy pisze na wybrany temat wiec zapraszamy do udzielania sie i do przybywania na spoty formulowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wujek ma Subaru Impreza WRX podrasowana z 230 do 260 KM!!! Jeszcze troche pogrzebiemy przy silniku i będę mógł sobie przykleić znaczek STI!!!

 

Eeee tam STI. Proponuję od razu znaczek WRC.

 

:P

 

Dla początkujących STI znaczy Subaru Technika International a Prodrive jest firmą angielską, która je tuninguje!!!

 

Dla zaawansowanych: STI to skrót Subaru Tecnica Inernational.

 

:twisted::D

 

A poza tym witam Ciebie i wszystkich "Nowych" 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...