Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Aga napisał(a):

Zobaczysz sam ;)

 

 

Weź nie strasz. Zabrzmiało to jakby się zaraz miał zacząć psuć:wacko: A wziąłem go właśnie licząc m. in. na bezawaryjność. Chyba że mowa że zacznie denerwować brak dynamiki ale tu jestem spokojny. 

Edytowane przez SPQR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Długo dojrzewałem, bardzo długo ale w końcu zdecydowałem się na Forestera MR 2023. W tym tygodniu odbieram. Mam pytanie. Czy ktoś z koleżeństwa transportuje w bagażniku wózek inwalidzki? Interesują mnie sposoby jego mocowania. Mój jest składany i planuję transport w pozycji pionowej bo tak jest mi go łatwiej za- i rozładować. Pozdrawiam serdecznie. Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór forumowiczom. Od 2 tygodni jeżdżę swoim pierwszym w życiu subaru - Forester 2023. I kurczę blade - padł mi dziś akumulator. Poczułam "lekkie" rozczarowanie, ale po przejrzeniu forum (jeszcze jako anonim) widzę, że to taki popularny problem :upside-down-face_1f643-small:. Klemy były w ruchu. Miało być bezproblemowo, ale jak dziś zobaczyłam swojego jeepa renegata to chciałam mu klamkę ucałować, bo pomimo wieeeelu wad - nigdy mnie nie zawiódł, nawet przy najwiekszych mrozach. Mam nadzieję, że po wstępnych kaprysach forek będzie dzielnie służyć, a wiedza z tego forum pozwoli mi nie dać się wpuścić w maliny w serwisie (dziś już usłyszałam - jeździć, obserwować:biglol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema wszystkim Forumowiczkom i Forumowiczom  :bowdown:

 

Chciałbym się przywitać, z nadzieją dołączenia do szanownego grona posiadaczy Imprezy STI. W najbliższym czasie planuję jej zakup, więc trzymajcie kciuki :thumbup:

 

Pozdrawiam, na razie zza klawiatury !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Subaru. 

Przymierzam się do zakupu Subaru XV Eboxer 2.0. Będzie to moje pierwsze Subaru.

Chętnie usłyszałbym wasze opinie co do tego, na ile wersja z 2023 roku jest lepsza w stosunku do pierwszych wypustów?

(chodzi mi o jakość wykonania wnętrza, wyciszenie itp)

Pozdrawiam i dziękuję za ewentualną odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym wszystkich przywitać. Nabyłem właśnie Pierwsze Subaru. Outback MY 23. Auta Subaru zawsze mi się podobały. Do tej pory przerobiłem marki: Mazda (protege i 2) Honda (civic) Mitsubishi (Lancer i Outlander) i z żadnym z tych aut nie miałem problemów. 
Mam bardzo dobre doświadczenia z markami japońskimi i mam nadzieję że tak pozostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, pierwsze subaru pojawiło się w moim życiu w colin mcrae 2.0 :upside-down-face_1f643-small:, przez wiele lat braciak jeździł legasiami od I do IV, aż w końcu padło na mnie, od około roku jest jeżdżone 2.5 turbo outbackiem bp. Jeszcze dużo pracy trzeba w niego włożyć, ale się nie poddaję. Trzymajcie się :dobranoc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...