Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie nowi forumowicze!

 

W dniu 26.02.2018 o 17:44, Karol Kula Kuleczka napisał:

Witam wszystkich forumowiczów! Sprowadza mnie do was awaria silnika w mojej imprezie GT MY00. Proszę o podpowiedź: czy zakładać nowy temat o remoncie lub wymianie silnika? czy grzecznie czekać na podpowiedzi od was moi mili?? 

 

Pewnie tu

https://forum.subaru.pl/forum/20-impreza/

coś znajdziesz, jak użyjesz wyszukiwarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów!

Od dawna jestem fanem i użytkownikiem japońskich samochodów (Yaris, Civic, IS200), chyba najwyższy czas spełnić kolejne marzenie (pierwszym odkąd miałem kontakt z japońską motoryzacją było posiadanie Lexusa) i zakupić w końcu "samochód legendę" :)

Jestem pewny, że dzięki wiedzy tu zebranej i radą uzyskanym od doświadczonych posiadaczy Subaru będę w stanie dokonać dobrego wyboru samochodu dla siebie. Na chwilę obecną faworytem jest Impreza GH 2.0 150km AT hatchback (+lpg ew. ale w tym temacie muszę jeszcze bardziej "zgłębić" wiedzę zebraną tu na forum). Mam nadzieję, że nie jest to całkowite "świętokradztwo" :P

BTW.: Nie chce ktoś kupić Lexusa IS200 sedan MT 2002r. wyposażenie prestige?? :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam i o drogę pytam ;)

Oczywiście drogę z pozytywnym zakończeniem, czyli zakupem wymarzonego Forestera.

Użytkownikiem forum jestem od grudnia 2017 i jak pewnie widzicie po braku postów, skupiłem się głównie na czytaniu ;)

Głowa mi chyba trochę urosła od nawału informacji, ale jakoś się trzymam.

Wierzę, że moja większa aktywność tutaj, pozwoli z Waszą pomocą znaleźć tego jednego, wymarzonego Forka :)

Witam Wszystkich raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Adminowi za wskazówkę, wklejam powitanie we właściwe miejsce:

 

Hell.o!

 

Właśnie przed chwilą się zarejestrowałem, korzystając z rzadkiej chwili spokoju, kiedy moje dwa łobuzy poszły się bawić. Rejestracja chodziła mi po głowie już od dawna, ponieważ jakoś tak mam, że Subaru powoduje u mnie mocniejsze bicie serca, podobnie jak motocykle. Tylko, że motocykl już mam, a Subaru jeszcze nie. Poza tym jestem uzie... udziecionym, starym metalowcem po czterdziestce. Mieszkam na przedmieściach Krakowa, a zawodowo prowadzę niewielkie biuro rachunkowe. Chyba wystarczy ? ;-)

 

zdrówko! Buszi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy go poznałam jeszcze o tym nie wiedziałam, ale już pojawiały się dyskretne znaki. Machanie do innych kierowców na drogach, dynamiczny styl jazdy, slowo "Subaru" padające tak często w jego wypowiedziach... Długo nie wiedziałam też, odnośnie kogo, obecnie mój narzeczony, mówi per "Najjaśniejsza". Czy powinnam być zazdrosna? Czy powinnam się bać?

Czas mijał a ja przejmowałam coraz więcej jego zachowań. Zganianie kierowców z lewego pasa na autostradzie? Check. Dynamiczne ruszanie spod świateł? Check. Latanie bokiem jak tylko spadnie śnieg? Check. Witanie się z innymi świniami? Cieszę się na ich widok bardziej niż gdy widzę własną rodzinę. Tym sposobem narzeczony wcielił mnie w sektę Subaru tak, że nawet nie zauważyłam kiedy to się stało. Ale dobrze mi tu i choć kocham mojego przyszłego męża nad życie, to przyznam, że poczułam słabość do Japończyka. Tym romantycznym akcentem pozwolę sobie zakończyć powitanie. Mam nadzieję, że do zobaczenia na drodze :)

Edytowane przez Bellatrix
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...