Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Jakieś 3 tygodnie temu kupiłem swój pierwszy samochód - Subaru Outback 2.5 MT z 1999 roku. Dobrze mieć wsparcie w formie takiego forum, bo to jednak dosyć specyfinczy twór. Mam nadzieję, że będę w stanie jakoś dołożyć się do zbieranej tutaj wiedzy. Przymierzam się teraz na instalacje LPG (możliwe że u @jako) i wymianę dwumasy ze sprzęgłem, które już zakupiłem. Korci mnie też kupić dodatek do oleju silnika (modyfikator tarcia) jak i do szkrzyni jakiś ceramizer/ceramizator, więc podziele się też wtedy doświadczeniem.

Większych awarii nie planuje, ale Bóg wie jak będzie, i jak już będzie, to też będziecie wiedzieć :-)

Pozdro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, to mój pierwszy post na tym forum.

Mam na imię Piotr, mieszkam w  Warszawie. Mam do dyspozycji dwa auta - Peugeota 607 2.7 HDI z 2005 i Jaguara XJ 3.2 V8 z 1999. wcześniej były dwie Omegi, jedna Carina, dwa Polonezy i 125p od taty :). A w między czasie już prawie był Vel Satis, Lancia Thesis, Lexus SC400 - za każdym razem jechałem już z pieniędzmi i w ostatniej chwili coś mi kazało odpuścić temat.  Od pewnego czasu rozglądam się za czymś odrobinę wyższym i wygląda na to że Forester zawrócił mi w głowie.  Poszedłem niedawno do salonu Subaru - oglądałem,  dotykałem, siedziałem ale nie jeździłem więc kto wie co będzie jak się kiedyś takim przejadę - być może czar pryśnie albo zupełnie mnie "wciągnie". Tak czy inaczej, lubię auta miękkie, ciche, dynamiczne i obowiązkowo z automatem - czy Forester jest taki ? - już niedługo zamierzam to zweryfikować. Na razie ruszam z lekturą tego zacnego forum.

Pozdrawiam

Pior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym wszystkich forumowiczów powitać. I jednocześnie podziękować, gdyż dzięki forum udało mi się pozyskać informacje odnośnie samochodu, który od dawna był moim marzeniem, aczkolwiek zakup obarczony był dużym ryzykiem. Dzięki informacjom z forum, udało mi się (mam nadzieję) kupić egzemplarz, który jest spełnieniem tych marzeń. Więc jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Adaś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Podniecony podniesionym starym Legacem w sedanie, uzytkownik się kłania.

Forum obczajalem z googla na wyrywki od dawna. Pierwsze 3k km za mną, więc czas się był najwyższy zarejestrować  i przywitać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2018 o 22:12, bluewing napisał:

Witam wszystkich! Mój subarak to WRX STI MY18. 

Zacny :)

 

Za

3 godziny temu, zbylo123 napisał:

Witam wszystkich, właśnie zaczynam wymarzona przygodę z Subaru. Na początek Forester SG. Jest frajda:yahoo:

20180225_125608.jpg

Moim skromnym zdaniem, Forek SG i S- Turbo mają duszę :)

 

W dniu 22.02.2018 o 21:10, Gangreniarz napisał:

Witam wszystkich! 

Jeżdżę już drugim foresterem (SG a obecnie SJ) Wychodzę z założenia że tylko wersję uturbione dają prawdziwą frajdę... ;)

Mam podobną przesiadkę z SG na SJ, tyle, że bez TURBO ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...