Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Jestem tu nowy, choć już wielokrotnie czesałem treści zawarte na forum- głównie studiując wiedzę na temat outbacka h6. Auto jest u mnie na świeżo, to też moje pierwsze subaru, Ba! To mój pierwszy własny samochód! Nigdy też nie byłem użytkownikiem żadnego forum. Nie miejcie mi proszę za złe, kiedy popełnię jakieś faux pas albo inne passe part' out ;-)

Bardzo się cieszę z subaryny, cieszę się pisząc ten debiutancki post... A że mamy nowy, nowiusieńki rok, życzę wszystkim tu obecnym wszystkiego dobrego, zdrowia, szczęścia i miłych chwil za fajerą gwiazdozbioru! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Szanowne Panie :) (nie chciałem podpaść na starcie Adze :D i innym subigirls) i  Panów 

 

Śledzę was jako tajnos agentos już prawie rok. Postanowiłem poczekać aż finalnie staniemy się właścicielami Subaru Imprezy 2.0 MY18 (white ex). - to "śnieżka" dla żony ja poluje na większego zwierza :)

 

W planach było wiele opcji ale zawsze subaru ;) 

 

Levorg - troszkę za sztywny dla żony ;)

nowy XV - za mało sportowy 

Forek 2.0 troszkę za wolny

 

Odebraliśmy go pod koniec listopada już zarejstrowany na nas z tego co się dowiedziałem to pierwsza Impreza zarejstrowana nie na dealera.

Było trochę zabawy przy rejestracji i leasingu :)  wiwat CEPIK 2.0 ! :)

 

Na dzień dobry założyliśmy org listwy boczne super efekt z bliska jak i aluski czarne CMS. 

 

Pozdrawiam z WRO !

ORM

 

photo_1511874616287.jpg

IMG_20171122_152716.jpg

photo_1511874589264.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, orm napisał:

Forek 2.0 troszkę za wolny

Witaj(cie), a żona próbowała XT w trybie S#? Ba ja od pierwszej próby wożę na kolejny raz:

 

Clipboard01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Guliwer napisał:

Witaj(cie), a żona próbowała XT w trybie S#?

Żona @orm chyba próbowała 2.0 NA - tam chyba nie ma S# ;) Poza tym jeżeli Forek był za wolny, to Impreza raczej też by taką była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci sluf, że imprezka całkiem fajnie się zbiera ;)

na razie i tak grzecznie się dociera ;)

 

Ja wiedze się w XT albo w Levorgu 2.0T :) dreammmmmm

 

ale tak za 3 lata jak zajade hanie CRV 2.2 cdti ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc - witam wszystkich na Forum.

Jestem Nowy oczywiscie! Chodz jestem dosyc stary wiekiem...dochodzi 50 -ka!

Ale juz niezle niegatywnie rozedrgany....!

Subaru, na polskim rynku, zachowuje sie totalnie nielogicznie i to nie tylko w przypadku systemu Eye Sight ale również innych opcji wyposażenia  czy silnikowych.

Brak Eye Sight dla XT turbo to nienormlne- jego brak dla slabszej wersji moge zrozumiec.

XT mozna za to kupic z pogrzewana tylna kanapa. Czego nie mozna zamowicv w Outbacku (z Eye Sightem !!!  :)  )

Levorg jest z Eye Sightem ale tylko s zilnikiem 170 KM ale juz bez pogrzewanej tylnej kanapy  :wub:

Nie akceptuje niemieckich samochodow ale jest jeszcze Volvo- wspaniala marka, ktora przynajmnije kiedys byla podobna do Subaru (function over the form) ...teraz poszla w luksusy czyli jak niemieckie...

Ciagle jednak mozna zamawiac praktycznie co sie chce ..."troche" drozej niz w Subarua szkoda bo to dobra japonska firma.

Volvo daje mozliwosc wyboru silnika i wyposazenia w praktycznie dowolnej konfiguracji (no prawie...)

Tak, tak AWD w Subaru jest nieco lepsze - powtarzam nieco ( mam Volvo i Subaru) bo obecny Haldex 5 generacji niewiele (jesli wogole, w pewnych warunkach) ustepuje Symmetrical AWD...

Poza tym Volvo daje wiecej ( i nie jest niemieckie!!!!) ...za nieco wiecej  :D

Odpowiednik systemu Eye Sight w Volvo to inna liga niz Subaru (ten ostatni jest ciagle jedny z najlepszych oczywiscie!) i mozna go kupic w kawalkach tzn. np aktywny tempomat i BLIS sa odzielne!

Lubie Subaru ale widze problem z dbaloscia o klienta w Polsce. Trzeba bedzie uzbierac na Volvo.....

 

P.S- nie , nie jestem trolem Volvo ....

Pozdrawiam milosnikow Subaru i ...Volvo :yahoo:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

48 minut temu, Jacek O napisał:

Czesc - witam wszystkich na Forum.

 

Witamy na forum :) 

 

Jako że Twój post ma charakter powitalny z elementami autoprezentacji to przenoszę go do stosownego wątku. Dział Pytania do Dyrekcji, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczony jest zasadniczo na pytania... a takowych w Twoim poście brak :idea: 

 

48 minut temu, Jacek O napisał:

nie jestem trolem Volvo

 

Zobaczymy ;) 

 

Na Forum Subaru nie mamy problemu z innymi markami, co więcej doceniamy dobre auta innych marek, a najbardziej Skode :mrgreen: o czym można podyskutować w kultowym wątku:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurray!!!!

Dzieki Urabus,

jak szybko można zostać zauważonym na tym Forum! :)

A już a molo co się poirytowałem, ze mnie wycięliście z wątku....a tu tylko przenosiny.

Co do Skody nie dyskutuje- bo to inna liga   :biglol:  ..wiadomo ...ja tylko Subaru i Volvo oczywiście!

Ale warto poruszyć temat (nie tutaj) tzw. marek premium vs non-premium...robi się ciekawie jak spojrzymy bez uprzedzeń.

 

Pozdrawiam

 

Jacek O

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jacek O napisał:

Ale warto poruszyć temat (nie tutaj) tzw. marek premium vs non-premium...robi się ciekawie jak spojrzymy bez uprzedzeń.

 

Forum ma już długą historię i trudno będzie znaleźć temat, który nie był tu już poruszany :)  

O ile mnie pamięć nie myli to jeden z forumowiczów pisał nawet doktorat z marek premium... a przynajmniej taką kazał nam wypełniać ankietę ;) 

Ostatnio sporo o markach premium było w tym wątku:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jacek O napisał:

Jestem Nowy oczywiscie! Chodz jestem dosyc stary wiekiem...dochodzi 50 -ka!

Volvo, Skoda, Dacia - nikogo to nie rusza, ale 50 lat i stary? No dałeś do pieca, idę wykopać sobie grób :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, orm napisał:

Powiem ci sluf, że imprezka całkiem fajnie się zbiera ;)

Ano, chodzą słuchy, że to całkiem fajne auto ;)

 

22 godziny temu, orm napisał:

za 3 lata jak zajade hanie CRV 2.2 cdti

Pewnie jeszcze tego nie wiesz, ale wkrótce zostanie Ci dobitnie wytłumaczone, że Honda to taka japońska Skoda - uberauto znaczy się B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
11 godzin temu, Jacek O napisał:

Odpowiednik systemu Eye Sight w Volvo to inna liga niz Subaru

Zgadza się. We wszystkich opublikowanych do tej pory testach EyeSight okazywał się bardziej skuteczny.

 

11 godzin temu, Jacek O napisał:

na polskim rynku, zachowuje sie totalnie nielogicznie i to nie tylko w przypadku systemu Eye Sight ale również innych opcji wyposażenia  czy silnikowych.

Ponieważ mówi Pan o polskim rynku można wnosić, że  to krytyka pod naszym adresem jako importera. Wobec tego byłbym zobowiązany, gdyby był Pan łaskaw poinformować mnie, gdzie w Unii oferta jest bardziej „ logiczna” ?

 

A tak ogólnie to witam na Forum i życzę przyjemnego pobytu !

Edytowane przez Dyrekcja
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2018 o 09:07, orm napisał:

Witam, Szanowne Panie :) (nie chciałem podpaść na starcie Adze :D i innym subigirls) i  Panów

To jest prawidłowe wejście na The Forum :mrgreen:

Niby nowy, a już wie kto tu jest najważniejszy :twisted: :thumbup:

 

Witam oczywiście na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...