Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Marcin i od kilku dni jestem niespodziewanym posiadaczem Forestera s turbo AT z roku 1999. Auto kupiłem "z polecenia" przypadkiem będąc na przeglądzie swoją Hondą. Do tej pory jeździłem i nadal jeżdżę Hondą a Forek ma być drugim autem w rodzinie służącym do wypadów za miasto. Na pewno będę korzystał w Waszej pomocy i doświadczenia w kwestiach technicznych i eksploatacyjnych. Póki co z zakupu jestem bardzo zadowolony i nie mogę się doczekać pierwszego śniegu :). Jak znajdę trochę czasu to w odpowiednim dziale pochwalę się swoim nowym nabytkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Marcin i od kilku dni jestem niespodziewanym posiadaczem Forestera s turbo AT z roku 1999. Auto kupiłem "z polecenia" przypadkiem będąc na przeglądzie swoją Hondą. Do tej pory jeździłem i nadal jeżdżę Hondą a Forek ma być drugim autem w rodzinie służącym do wypadów za miasto. Na pewno będę korzystał w Waszej pomocy i doświadczenia w kwestiach technicznych i eksploatacyjnych. Póki co z zakupu jestem bardzo zadowolony i nie mogę się doczekać pierwszego śniegu :). Jak znajdę trochę czasu to w odpowiednim dziale pochwalę się swoim nowym nabytkiem.

Czekamy, czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Forum przeglądam od chyba roku, a intensywnie od miesiąca. Byłem kiedyś starym hondziarzem, civic 5D'98, civic aerodeck 98 vti, civic 3d 96,accord 98,kosiarke Hondy juz pominę. Zdradzilem japonszczyzne na octavia tdi dsg i wstyd przyznać, ale świetnie mi się jeździło. Potem awans na bmw e61 2008 w dieslu 177km. Penis urósł 4cm czyli doskonale. Bo skoda skrocila mojego penisa o 10 cm niestety wiec znowu zazegnzmem kryzys. . musiałem wymienić służbową furę i BMW odpadło, ale dostałem nowego forestera 2.0i exclusive w manulu, nawet nie robilem jazdy próbnej wcześniej .

Bylem w szoku, jak jest miło. Owszem w porównaniu z BMW można się poplakac dotykając różne plastiki i ukryte miejsca, bo ale bmw kosztuje min. 2 tyle. Forkiem jeździ mi się dobrze w mieście i po wertepach, gdzie beemka padlaby na sam widok i tego trochę chciałem. Samochód fajnie wyciszony i dopiero powyżej 100 kmh bmw jest zdecydowanie cichsze. Zrobiłem tym Forkiem 10000 km od maja, średnie spalanie 9.5,jazda zróżnicowana, na autostradzie dość szybko dochodzi do 11-12 no ale to gabaryty szafy.

Niestety rozstaje się z pracodawcą, moge pewnie furę odkupić no ale to będzie w sumie interes za 100000 PLN a ja wolalbym wydać ciut mniej.. Zarezejestrowalem się bo może znajdę jakieś porady, uwagi i ofert. O Subaru jestem zielony. Marzy mi się outback h6 lub forek xt... Z ostatnich latek. W ostateczności Tribeca. Pozdrawiam wszystkich :-* a jestem warszawy/Piaseczna.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...