Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Subaru. Moim głębokim marzeniem było posiadanie legendarnego auta tej marki - FORESTERA. Zakup się udał i teraz czas na zgłębienie wiedzy o pojeździe. Mam nadzieję, że grono forumowiczów pomoże mi przy wielu pytaniach z mojej strony a i ja nie pozostane dłużny pomocną dłonią w razie W.

 

Serdecznie  pozdrawiam i do zobaczenia na trasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Subaru.
Hello!

 

Zakup się udał i teraz czas na zgłębienie wiedzy o pojeździe
Gratulacje i witaj w klubie!

 

Mam nadzieję, że grono forumowiczów pomoże mi przy wielu pytaniach z mojej strony
Of course!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Strasznie cieszę się, że w końcu zrealizowałem swoje marzenie, przez co oficjalnie mogę dołączyć do grona Forumowiczów :)

To świetnie, że w końcu w praktyce będę mógł wykorzystywać Wasze doświadczenia i wszelkie inne dobra tego Forum,

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

 

C.I.T. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie miłośników Subaru. Mam nadzieję że z Waszą pomocą znajdę odpowiednią Imprezę dla siebie. Ten narkotyk jakim jest Subaru uzależnił mnie już od dawien dawna, nadszedł więc już czas upajać się wymarzoną świnką.

Pozdrawiam jeszcze raz :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

 

Trochę już ośkami się najeździłem i nadszedł czas na spełnienie marzenia.. Impreza GT/WRX/STI (koniecznie babcia!) 

Poszukuję w wersji kombi ze względu na często przewożoną drabinę. Miło by było gdybym znalazł GT SW :)

 

Życzcie szczęścia w poszukiwaniach :)

Nie jest łatwo znaleźć zadbanego seryjnego GT , jeden kolega szukał i łatwiej było znaleźć zadbanego buga wrx ;)

Ale inny kolega trafił ładną sztukę za bardzo dobre pieniądze i to akurat GT "wanna" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pare dni temu byłem na jeździe próbnej WRX STi .... I "zachorowałem" na ten samochód :)

Póki co jeżdżę mocniejszą wersją Megane - ale niedługo to się zmieni :)

 

Pozdrawiam wszystich

Maciek

bo nie jeździłeś evo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ,

 

Prosze o rade . Zastanawiam sie na kupnem Subaru . Ogolnie mam 3 na ktore bym sie zdecydowal. Rocznik( 2006-2008) z przebiegiem ponizej 100-130 KM . 2.5 do 3.0 . ( w automacie)

 

A wiec myslalem o

 

1. Subaru Forester

2. Subaru Outback

3. Subaru Tribeca

 

Ostatnio czytalem troche na temat  Tribeca ktory bardzo zwrocil moja uwage. Czy moge prosic o wasza opinie ? Glownie pokladam uwage na niezawodnosc auta chociaz zawsze oczywiscie jest cos do zrobienia :-)

 

Dzieki za pomoc z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych trzech wybrałbym...STi ;)

 

a tak poważnie - witaj na forum :) Napisz może więcej do czego potrzebny Ci samochód - ładowność, przestrzeń, dłuższe trasy, miasto, rodzina, itp. Będzie łatwiej odpowiedzieć. Poza tym silnik 2,5-3,0 raczej przekracza zakładane 100-130KM. Chyba, że jest w agonii  ;)

 

Zdravim

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze AT, roczniku, mocy i wymienionych potrzebach - jeśli miałbym wybierać, to:

1. Forek 2,0 N/A (Pb)

2. OBK 2,5 (pb)

Moc masz w okolicach 150-165KM.

 

Tribeca - zwana Guźcem ;) jest kontrowersyjna. Ma swoich przeciwników i zwolenników. Mi nie do końca odpowiada design wewnątrz. No i tutaj silnik jednak 3,0 - 3,6  (3,6 od 2007 ZTCP). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów.Mam do Was pytanko techniczne,a mianowicie: czy w subaru imprezie 2.0 150km z 2008 roku da się całkowicie wyłączyć esp?Czytałem sposoby o wyjęciu bezpiecznika,ale czy to na pewno działa?Czy ktoś z Was ma na ten temat jakąś wiedze?Obecnie użytkowałem auto z quattro i tam esp było całkowicie odłączane jednym przyciskiem.Mieszkam w górach i nie ukrywam, że w zimie lubie polatać boczurami,a subaru z esp to dla mnie jest sprawa nie do przyjęcia...A mam do kupienia właśnie takie auto,jednak determinującym czynnikiem jest ta sprawa.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...