Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Wojtq :)

 

Gratulacje zakupu wymarzonego STI i będzie nam bardzo miło obejrzeć je na spocie :) Wrocław się zbroi widzę :) Szerokości i do zobaczenia na drogach :) To od razu zapraszam zaglądać do działu Pozdrawiamy się :) Pozdrawiam

 

Więc czuje się zaproszony, wielkie dzięki :) . Tak przeglądam pozdrówki, nawet były dla niebieskiego sti we Wrocławiu w poniedziałek...nie mam tylko pewności o kogo chodziło. Trzymaj się  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam ma imię Darek, jestem z Opola, szukam ciekawego wozu ma drugi samochód do weekendowych nocnych wypadków na miasto ;-) Wcześniej przez kilka lat jeździłem rx8 ale jakiś czas temu sprzedałem i przymierzam się do kupna rx7 FD, ale w miedzy czasie chcę skosztować trochę innej marki i ostatnio wpadła mi w oko pewna Impreza i potrzebuję fachowej porady, bo nie wiem czy warto się w to pchać, pokierowali mnie tutaj koledzy z Japon Car Fanatics ;-) w odpowiednim temacie przedstawię interesujący mnie samochód ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Podobnie jak niektórzy napisałem pierwszego posta a dopiero teraz oficjalne przywitanie!  Za co z góry przepraszam :)

 

Pozrowienia! z Istebnej  

 

z racji moich okolic poszukuje intensywnie Forestera , może w końcu się uda !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

           Smigam motocyklami 20 lat wiec fora motocyklowe mi nie obce . Pierwszy raz zajrzalem do was wczoraj i stwierdzilem ze warto sie zarejestrowac . Zawsze podobaly mi sie subaru i mam nadzieje ze doradzicie mi co i gdzie kupic dla mojej rodziny ...

POZDRAWIAM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...