Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W czwartek odbieram moje pierwsze subru,

od kilku miesięcy namiętnie czytam o czym piszecie na forum, zona juz za mna chodzi i wmawia mi jakąś chorobe o nazwie SUBARU - nieardzo rozumiem o co jej chodzi!?!

 

A podpytuje czy może w tym sklepie maja jakieś body dla córeczki, a jakże, odpowiadam.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W czwartek odbieram moje pierwsze subru,

od kilku miesięcy namiętnie czytam o czym piszecie na forum, zona juz za mna chodzi i wmawia mi jakąś chorobe o nazwie SUBARU - nieardzo rozumiem o co jej chodzi!?!

 

A podpytuje czy może w tym sklepie maja jakieś body dla córeczki, a jakże, odpowiadam.

 

Pozdrawiam serdecznie

Spoko loko. Mam ten sam problem. A z subaru się nie wyleczysz. Jaki to model? Pozdrawiam oczywiście i gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Od kilku godzin pod domem stoi czarny, lśniący MY14  Outback  2.0 D Comfort/Sport, kupiony jako auto demo w salonie p. Dukiewicza (przy okazji pozdrawiam p. Eryka i dziękuję za miły proces kupna), a ja do końca nie wiem dlaczego wybór padł na Subaru. Mieliśmy rodzinnie 5 Jeepów (oprócz  użytkowanych lub posiadanych aut innych marek), dwoma z nich topiliśmy się w błocie po klamki, "MOPAR" prawie wytatuowany na nadgarstkach, a tu nagle…..nowiutki, wymuskany japończyk!

 

Różne losy spowodowały, że musieliśmy zawiesić off-roadowe przygody więc Jeepy z naszego domu (z wyjątkiem ukochanego XJ-a syna) odeszły. Przez 3 lata dożynaliśmy plaskacza i vana, które osiągną niedługo pełnoletność. Taki motoryzacyjny smutek i zastój. Nagle – tym razem dobry – los pozwolił nam wybrać nowy samochód „do wszystkiego”. Do wszystkiego czyli: musi zmieścić nas, bagaże i 2 psy (labrador i golden) i transportować przez kilka dobrych godzin, musi mieć „cokolwiek-potrafiący”napęd na 4 łapy, musi palić ½ tego co Jeep w benzynie, mieć choć trochę „kopa” pod maską,  dać radę na autostradzie i na bieszczadzkich drogach sprzed unijnej ingerencji, i czasami musi godnie wyglądać na spotkaniach biznesowych. A przede wszystkim – musi dać się pokochać i mieć duszę. Samochód bez duszy jest po prostu drogim w utrzymaniu miesięcznym biletem komunikacji miejskiej.

 

Nie podzielę się za Wami koszmarem i słodyczą procesu wyboru. Macaliśmy oczywiście ofertę Jeepa, ale też i Volvo, Mazdę, Toyotę, Nissana i co tam jeszcze. Czas ograniczony, decyzja ważna bo jej efekt musi z nami pobyć kilka lat. Nagle ze strony Najdroższej pada pytanie „a Subaru?”. Jak echo, bez zastanowienia krzyknąłem „Outback!”. Tony przeczytanego „internetu”, jazda próbna, no i….jest!

 

Co mi się wydaje? Wydaje mi się, że za spore, ale wciąż rozsądne (vs. np. XC70 czy Jeep Grand Cherokee) pieniądze mamy kawał auta z ciekawą osobowością i sporą uniwersalnością. Owszem, OBK nie „objedzie” zmotanego na 33 calach Wranglera w terenie i nie zastąpi jakiegoś ekskluzywnego sedana pod teatrem, ale w obu wypadkach nie trzeba będzie się za niego wstydzić. A w pozostałych 95% sytuacji będzie po prostu dobrym, polegalnym Przyjacielem.

Obym się nie mylił – bo jest ze mną od kilku godzin, a najchętniej zabrałbym go ze sobą do….no może nie do łóżka, ale do salonu na pewno :P  Polubiłem tego eleganckiego drania  :D

 

Wybaczcie duży post, ale jak się witam z ludźmi, z którymi pewnie spędzę co najmniej kilka lat to wydaje mi się, że warto dwa słowa o sobie opowiedzieć  :)

 

Pozdrawiam Wszystkich – miłego subarowania w Nowym Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Co prawda jeszcze nie posiadam żadnego Subaru, ale ostatnio coś we mnie pękło i zakochałem się w Foresterze II. Teraz pozostało mi zdobycie jakiegoś fajnego egzemplarza. Niestety to musi jeszcze trochę potrwać ale myślę że się uda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Jako iż w mojej 15-letniej Toyocie Avensis 3S-FE z 350k km *chlip* zaczynają się powoli psuć części, których koszt będzie wyższy od wartości samego samochodu, przymierzam się do zakupu Forestera II lub III. Ciągnie mnie do niego jakoś od roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem 'cicho-ciemnym' czytaczem forum i chciałem się oficjalnie przywitać.

 

Życzę wszystkim udanego roku 2015 a sobie udanego zakupu "młodej" Imrezy GC :)

 

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem subaroholikiem od ponad 13 lat(leczone, bylo kilka detoxow, nic nie pomaga) w tym miejscu wszystkim serdeczne dzien dobry!

Ałtuje sie bo mysle ze kibice RK stoja przed eufemicznie to wyrazajac ciekawym sezonem WRC, w tym miejscu szczegolnie Carfitowi chcialbym zlozyc serdeczne podziekowania za informacje i przekazywanie klimatu, oraz zbluzkac "media spolecznosciowe" za szerzenie fermentu,przez co zwiekszenie trudnosci w dostepie do sprawdzonych i pewnych informacji

 

Pare lat temu kombinowalem o co chodzi z tym "nielegalem" i kaj on jest...? Dlatego sie zarejestrowalem i dalem wchlonac w otchlan tak zamilowanej, jedynej slusznej marki, przekopujac sie przez wojaze batmobiluf, evokileruf... ciagle polemizujac z filozfia tajemniczej matki forumowej (w tym miejscu, dzien dobry) o wyzszosci swiat wielkanocy nad bozym narodzeniem.

 

I tak oto zaczyna sie arcyciekawy rok 2015, zycze w tym miejscu wszystkim forumowiczom ( tym juz aktywnym, szukajacym, oraz cicho ciemnym) samych sukcesow oraz duuuuuuzo satysfakcji z zycia ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jako najnowszy forumowicz, zarażony Subaru od dłuższego, bliżej nie określonego czasu, chciałbym niniejszym pozdrowić Wszystkich, czyniąc zadość wymogom formalnym, co niniejszym czynię.;)

Krótko o sobie. Jestem z Krakowa. Mam 38 lat. Pracuje jako "biurwa". Nie pozwala mi się rozpisywać albo praca, która męczy i usypia, albo dzieci małe, które męczą i wręcz odwrotnie spac nie dają, co w efekcie usypia..

Motoryzacja nie jest moją najmocniejszą stroną, ale pracuję nad tym.;)

Forum śledzę wspomniany już, dłuższy czas..

Jeżdżę kappą 2.4 jtd, ale czas na zmiany. Planuje Forestera II miedzy 2003 a 2005..

Reszta we wlasciwym dziale.

Jarek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...