Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawiaków zapraszam na wątek Warszawski i na spoty

za to My Ciebie tutaj:

http://www.forum.sub...e/page__st__325

Warszawiaków zapraszam na wątek Warszawski i na spoty

za to My Ciebie tutaj:

http://www.forum.sub...e/page__st__325

 

Spoko, kto mnie widział, ten zna i mnie i moje auto :)

 

A kto nie poznał, to pozna na Plejadach.

A kogo nie będzie to jego strata :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanow marki !!:)

Na imie mam Tomasz, pochodze z pomorza. Przez mlodziencze lata bylem fanem Hondy ( pare ich bylo ). Pozniej przyszel czas zeby sie ustatkowac, wiec bylem posiadaczem dziadkowozu Chrysler Voyager:) Niestety zostal skasowany przez milego Pana jadacego na bani. Teraz szukam imprezy ... mam nadzieje ze z Wasza pomoca zostane posiadaczem dobrej sztuki i poznam forumowiczow na spotach. Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z forumowa tradycja pierwszy post zamieszczam w tym temacie. Od kilku miesiecy jestem szczesliwym posiadaczem Forestera WV 2.0 AT (2012 rok produkcji). Bardzo zainteresowany i pod wrazeniem marki Subaru. Auto przeznaczone do uzytku domowego z zalozeniem kilkuletniego przeznaczenia. Pozdrawiam wszystkich Sympatykow japonskiej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów subaru. Nazywam się Krzysztof i tak samo jak Waszym, moim przeznaczeniem jest subaru :) Historia moich motoryzacyjnych aut nie jest długa. Było bmw napęd tył, teraz seat napęd przód i przyszła kolej na cztery łapy :) Od zawsze w marzeniach było subaru, tylko warunki $$$ nie sprzyjały ;) Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości z Waszą pomocą znajdę coś dobrego. Coś co nie będzie klekotało jak mój TDI tylko pięknie bulgotało i robiło wrum wrum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...