Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Po długiej historii używania innego wynalazku z kraju kwitnącej wiśni, zgodnie z ewolucją, przyszedł czas na Subaru. :)

Mam nadzieję na równie bezproblemowe użytkowanie.

Jestem zieloniutki jak trawka na wiosnę, więc bądźcie wyrozumiali dla pytań, które niewątpliwie się pojawią.

Serdecznie pozdrawiam.

WOJO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników marki!

 

Na imię mam Przemek. Jeżdżę Foresterem 2.5T z 2009 Roku SH.

 

Pochodzę z Krosna jednak obecnie mieszkam w Warszawie na czas studiów.

 

Chętnię pomogę w dziedzinie Car Audio bo to mój konik :)

 

To chyba tyle.. jeszcze raz wszystkich Witam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imie Rafał, na forum jestem zarejestrowany od dawna, lecz jak narazie tylko czytałem, na codzień śmigam BMW 530i w M-paku, a w ładną pogode Nissanem 200sx s14a, który prawdopodobnie będzie na sprzedaż gdyż szukam samochodu którym będe jeździł cały rok, a nie tylko latem jak to się ma z 200sx-em więc wybór padł na Subaru Impreza STI od roku 2003 w góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem...... w końcu na to forum :dance:

Utrzymuję (użytkownik - moja żona) Forka kupionego od "raju", model wystawiony w marcu - ten 2.0 XC SPE, auto od tego czasu mocno eksploatowane :superhero: i przejechało AŻ 800km ;) (w tym 300km to mój powrót do Krakowa) i póki co się nie popsuło. Narazie wypełnia drugie miejsce w garażu..... :D. Generalnie jestem zielony w temacie samochodów i stwierdzam, że łatwiejsze jest nauczenie działania przysadki mózgowej (sorki - takie zboczenie zawodowe ;) ) niż tej konstrukcji. No ale może czas, żeby i to ogarnąć... Pozdrawiam wszystkich i życzę cierpliwości do moich pytań (a będzie ich trochę) :) . Do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Mirosław.

Nie jestem jeszcze posiadaczem Subaru, ale mam w planach w przyszłym czasie stać sie prawomocnym subaroholikem, jak tylko znajdę odpowiedni egzemplarz Imprezy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...