Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nazywam się Grzegorz Harlos.

Jestem tu nowy jak widać;)

Poszukuje dopiero auta jedynej słusznej marki... Tak jak kolega wyżej GT99 lub pierwszy Wrx zobaczymy co znajdę.

Do tej pory śmigałem tylko ośkami, przez ostatnie dwa lata ścigałem się w rajdach w Pucharze Pzm Astrą GSi.

Teraz szukam mocniejszych doznań;))

 

Witamy rajdowca :) Bywam na oesach PZM i RSMP od dość dawna i widziałem cię w akcji, myślę że porównywalne wrażenia będziesz mieć dopiero w STi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wlasnie jestem na etapie wyboru nowego pojazdu. Jako że w menu jest rowniez STi to postanowilem zarejestrowac sie na forum....

Obecnie czekam, aż serdeczny przyjaciel mojej babci;) a czytający zapewne mój post, dotrze swojegp STiJaja i pokaże mi jego wyższosc nad mocnym 1.8T..;)

 

Pozdrawiam

Artur

Witam.

Mój kombiwarek jest dotarty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów!

 

Pewnie jestem tu jedną z nielicznych Pań, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona.

Jestem fanką tej marki i marzy mi się, że w końcu uda mi się zmienić moje ponad 10-letnie Audi 90 na Subaru Forester....

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jestem tu jedną z nielicznych Pań,

Kilka jest... ale od przybytku głowa nie boli ;-)

 

marzy mi się,

Szczerze życzymy powodzenia i spełnienia :grin:

 

posiadacz wybitnie nie-subaru

Jeśli tego z obrazka w podpisie, to to wcale nie jest takie znowu "wybitnie-nie" :roll: :wink:

Anty-subaru to jest np. Żuk z gazem, albo Skoda z wolnossącym dieslem... :cool:

 

posdrafiam fsyskih polakuf!

Świetny dowcip - a jaki świeży... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jak pewnie widać, jestem całkiem nowy :wink: Pochodzę z dużego miasta, interesuję się motoryzacją, a moją słabością są samochody pochodzące z Japoni. Na codzień jeżdżę corollą e-11, ale chciałbym sobie kupić subaru :)

Mam nadzieję, że dobrze trafiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posdrafiam fsyskih polakuf!
Świetny dowcip - a jaki świeży... :???:
uuu, alez jestem powaznym forumowiczem :razz: poczules sie dotkniety, czy jak..? :wink:

 

Witamy posiadacza chyba najfajniejszego Civica Vgen w PL :wink:
:oops: dzieki! :smile:

ma szanse wyjsc calkiem zacnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, pewnego dnia moja kochana zona powiedziala - "musisz kupic mi samochod!!!". Wybor padl na subaru, bezpieczne, szybkie i w miare pakowne. Na dodatek manual co jest pewna anomalia w tym dziwnym kraju. Z dnia na dzien coraz bardziej sie nam podoba.

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się przywitać. Tak więc: forum to czytałem już od bardzo dawna ale jakoś nie miałem odwagi się zarejestrować. Wczoraj na przekozackim spocie w srebrnej górze zostałem do tego jednak ostatecznie 'zachęcony' przez użytkownika o nicku Lucek :mrgreen: :-) Jestem fanem rajdów i oczywiście Subaru, które jednak na razie pozostaje w sferze moich marzeń. Ale jestem pewny, że pewnego dnia marzenie się ziści i dołączę do grupy użytkowników jedynej słusznej marki samochodów. A zatem: witam wszystkich :)

PS. Chrzest forumowy mam już za sobą jakby co :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję namiary na kontakt ze szczęśliwym posiadaczem rajdowego subaru impreza.
dziekuje bardzo za zdjęcie kuzaja. ale nie do konca o to mi chodziło, szukam kontaktu z osoba która ma subaru,

 

Ale Kuzaj ma Subaru, i to rajdowe. Poważnie :!:

 

Kilkadziesiąt innych osób zresztą też ma... ;-) - możemy Ci je tu wklejać po kolei, ale chyba będzie szybciej i prościej, jak trochę sprecyzujesz kryteria wyszukiwania :mrgreen:

 

PS. Barbie, nie wiem czemu, ale jakoś tak podejrzewam, że Olunia to chyba nie Ciebie szuka... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...