Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym wybral okrezna drobe no bo to i silnik sie odpowiednio rozgrzeje i mniej wtedy pali

Cha, skąd wiedziałeś że najkrótszą drogą mam 15 minut? :mrgreen:

nie wiedziałem

zakładając że średnia to ok 160 km/h to masz 40 km to nie masz tak blisko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, póki co nie mam subaru (Devlin nad tym pracuje), wczoraj w szacownym towarzystwie zadebiutowałem za kierownicą karta : )

 

nie ma to jak dwa powitania, myślałem, że pierwsze nie wskoczyło (da się usunąć drugie?)

 

EDIT: nic nie rozumiem ale działa, pierwsze zniknęło : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, póki co nie mam subaru (Devlin nad tym pracuje), wczoraj w szacownym towarzystwie zadebiutowałem za kierownicą karta : )

 

nie ma to jak dwa powitania, myślałem, że pierwsze nie wskoczyło (da się usunąć drugie?)

 

EDIT: nic nie rozumiem ale działa, pierwsze zniknęło : )

 

Powitać, powitać, mówiłem Ci, że przed Subaru nie uciekniesz, gratuluje przy okazji pięknego debiutu w Lidze Subaru :-)

 

Pamietaj! Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy Cię nie zdradzi! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

subarocholików:) nie wiem czy się zdecyduję ale mam na oku imprezkę i chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy

napisałem post z pytaniem i ktos mi odpowiedział :)

myślałem że dowiem sie tego czego szukałem

a tu niespodzianka link skierował mnie na strone przywitań

tak więc WITAM WSZYSTKICH OFICJALNIE!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Wlasnie kupilem nowego Outbacka. Odbieram go w polowie grudnia. Zanim zdecydowalem sie na zakup sporo szperalem po tym forum i wlasciwie juz czuje sie tu jak stary bywalec.

Mam nadzieje ze nie zawiode sie na marce z plejadami.

Podziele sie z Wami uwagami z pierwszej jazdy. Mam nadzieje ze beda to same dobre uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam wszystkich forumowiczów. Mieszkam we Wrocławiu i od 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem foresia 2,5 XT. Wcześniej jeździłem m.in. VW Polo 1,9D, VW Scirocco i kilkoma motorkami, ale to auto mnie powala. Daje mi niesamowitą przyjemność z jazdy. Pełną kontrola w każdej sytuacji :). Dzisiaj uświadomiłem to sobie jeszcze bardziej mając możliwość przejechania się nowym Grandem z silnikiem HEMI 5,7 l... Fajne auto (kosztuje ponad 250t)., ale jeśli chodzi o trakcję, kontrolę, przyjemność z jazdy, to jak dla mnie przepaść w stosunku do mojego foresia. Aż mi sie czasem wierzyć nie chce i przecieram oczy ze ździwienia, co leśniczy wyprawia na polskich drogach ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź można chyb

devlin napisał/a:

lukciosti napisał/a:

Witam wszystkich, szczególnie kolegę redford, kolejnego motocyklistę na forum.

 

 

Ciekawe, skad sie bierze takie przyciaganie wzajemne Subaru i motocykli :twisted:

 

Odpowiedź jest chyba tylko jedna: Radośc z jazdy! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...